Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Mazas 638 jawiņas (modelīši)
Retais
Labdien visiem. Bija iespēja dabūt pa 18-20 eurikiem javiņas no viena čižika. Ebayaa ap 25 viņa maksā, bet izrādās, ka ir tāda bode, kur dabūt daudz lētāk, tāpēc no tā spekulanta nekā nesūtīsim..Grin
°
www.diecast-story.lv/image/cache/catalog/24vieglie/Motocikli/MODIMIO/JAWA/JAWA3506380_5-800x800.jpg
Labojis Retais uz 12-04-2021 21:07
 
Guntis
NORMĀLI,kad CENA ir 12.50 !!!
UN ja nav uz vietas(palika 1 gb ),atvedīs pa 12.50 !!! Rīgā,centrā,Marijas 21,modelīšu VEIKALĀ !!! UZ VIETAS !

Lai, Erlands meklē tālāk !

P.M, ja ,kas netapa skaidrs.
 
Retais
Super. nezināju part tādu iespēju..Smile Es pats par savējo 27 + samaksāju, kaut gan zinu ,.ka man bija pirmā Latvijā, pa taisno no Krievijas Smile viņam piedāvāja pa tik.
 
Guntis
sorre Sad ka nezinājāt,tur ir super modelīšu veikals. Mani draugi ZINA,ka man ir pilns plaukts ar modelīšiem. Kaut daudzums ap 400gb(man jākaunas)...bet veikalu es zinu,SEN.

Kas, interesanti viņš ir izdzīvojis un dzīvo. KĀDI !!! TUR ir modelīši...man nav tik adaudz naudas...un vietas plauktā Sad

Veikals tāds necils,NESABAIDATIES !!! kad pieiesiet pie durvīm...DROŠI speraties ! iekšā ! un dodaties uz otro stāvu. MAN tur ir PASAKU valstība Smile

http://www.scalemodels.lv/lv/gatavi-modeli/motocikli

Globāli ,Marijas un faktiski Pērses ielas stūris.

P.S. es vēl vakar iesmēju (?) kad ss.lv izlasīju, ka tirgo pa 35,-. Pats tiko pa 12.50 pircis,,,
 
Retais
Paldies par info gunča..Grin Kur Tu biji ātrāk. Būtu man budžetā ietaupījis kādus 15 evrikus..Grin
 
Guntis
...piedodiet...
 
kergers
Paldies par mājaslapu un info par veikalu. Vai tur uz vietas ir ne tikai 638, bet arī citi Jawa motociklu modeļi? Būs noteikti jāaiziet paskatīt Smile
 
Guntis
kvalitatīvi(un dārgāki) ir jawa.lv ,no oficiāliem modelīšu ražotājiem,ar vārdu un kvalitatīvi. Būtu tur 638,634 pirktu tikai jawa.lv.

šis ir tā saucamās žurnālu sērijas...un lēts..un tāpat izpildīts,bet mani tas nesatrauc.

Pa 35,- jābūt ,ja ne IZCILAS,tad TEICAMAS kvalitātes. UN pareiza mēroga 1:18,ne 1:20.

P.S. man patīk visa retro technika,neuzskatu sevi par jawa fanu ar klapi uz acīm (ir mums te tādi). Drīzuma veikalā jābūt m1m motocikla modelītim(žurnālu sērija) ,kas ceru papildinās manus plauktus. Un ceru uz citu PSRS techniku,un ČZ un ČZ rolleriem. PRC kaut kā spēj un saprot tirgu.
Labojis Guntis uz 13-04-2021 21:34
 
Guntis
.
Labojis Guntis uz 18-05-2021 17:40
 
morgans
Man izdevās ātri pēdējo pasūtīt. Pfft Es pārdevēju brīdināju ka būs liela intrese. Grin
 
Guntis
Ir atvestas,tai skaitā ir citi USSR moto modeļi palikuši, Planeta 2, M1A,drīz būs citi.

JAWa 638 maz nebija(neskaitīju),cena vecā 12.25.

P.S. spekulantiem par skādi Grin
Labojis Guntis uz 19-05-2021 19:53
 
Guntis
UN netikai, JAWA

www.scalemodels.lv/...cz-350-472

P.S. spiežot uz -jaunumi- ,ieraudzīsiet jaunumus,spēsiet sekot līdzi.
Labojis Guntis uz 17-07-2021 12:36
 
Guntis
ČZ pagaidām nav,bet esot uzsūtītas.
 
Guntis
Netaisu jaunu tēmu,ir citas mazas jawiņas un netikai jawiņas :

www.scalemodels.lv/...wa-250-353
 
Iet uz forumu: