Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Ķēde
Gints13
Neveiksmīgs eksperiments ar Jawas 634-7 ķēdi.
Pēc pagājušās sezonas pārtrūkušā ķēdes savienotājposma (varēja būt arī paša vaina, neprecīzi uzlikts sprostgredzens) nopirku japāņu RK Heavy Duty 428HSB par apmēram 30 eur. Par spīti kārtīgai saeļļošanai pirms uzlikšanas, pēc 5000km konstatēju, ka ķēde stiepjas labāk kā siers uz picasGrin 5000km nobraukuma laikā ķēdi pievilku 4 - 5 reizes. Turpretī Jawas ķēde (pirms uzlikšanas to kārtīgi saeļļojot) 5000km laikā ir jāpievelk ne vairāk par 1 - 2 reizēm.
 
bargais
Man oriģinālā ķēde, tik nenormāli pieziesta ar Motul smēri gultņiem. Bosnijai izbraukāta plus vēl tepat uz vietas. Nav bijusi vajadzība pievilkt.
 
Guntis
Kas traucē oriģinālo ķēdi -sakniedēt- ?
 
AldisK
Mana pieredze ar ķēdēm. Parastās un oriģinālās ķēdes 360 jawai kaut cik gāja. 638 bija galīgi garām, dabūju pievilkt pēc katra brauciena un un pēc kādiem 5000 km izmest. Tad sāku pirkt Tukuma veikalā piedāvāto D.I.D professional. Uz pakas rakstīts DID 428NZ. Cena ap 50 eiro. Solis ir tas pats. Bet ķēdes posmiņi abās pusēs ir biezāki par apmēram 0,5 mm. Pati ķēde apmēram 1mm platāka. Retāk jāpievelk un ilgāk iet.
 
modza
Man ir tāda, nav ne vainas.
foto2.inbox.lv/...090187.jpg
foto2.inbox.lv/...090183.jpg
 
Andzs
Arī man šogad sanāca, ka pārtrūka ķēde. Labi ka nenorāvu uz muti ap 70km/h. Ķēdes sargs lupatās gan un dubļu sargs drusku. Labi ka pa muguru ar to ķēdi nedabūju! 638 ķēdes sargs apgriežas smuki uz riņķi. Ķēdes gali ātrumā sitas gar rāmi, dubļu sargu un visu sadauza. Ķēde bija CZ bet tā zeltītā. Atceros kad pirku, nebija vairs parastās bet tikai viena tā zeltītā. Pa 1000km izstiepās kā lupata. Trūkusi bija pa savienojuma posmu, sprostgredzens bija vel virsū nebojāts. Ar stangām mēģināju palocīt un materiāls ir ļoti mīksts. Salauzto savienojumu mierīgi var ar divām flaķenēm salauzt kā cepumu! Izskatās ka savienojums ir no cita materiāla kā pati ķēde! Protams ka esmu vīlies un CZ vairs nepirkšu. Paņēmu RK
 
opozits
Es pirku ķēdi gultņu veikalā domāta krosa motociklam
.
 
Laacis_ar07
Pirku ķēdi vēl tad kad Raimis pārvācās uz Ganību dambi,29k nobraukti 3xtik esmu spriegojis,vajadzētu jau sākt uztraukties?
 
Guntis
Laacis_ar07 rakstīja:

Pirku ķēdi vēl tad kad Raimis pārvācās uz Ganību dambi,29k nobraukti 3xtik esmu spriegojis,vajadzētu jau sākt uztraukties?


vēl neesi...nū...,ko tagad , darīt,kā būt ?

P.S. braucu ar ČZ ķēdēm...vecām un jaunām. Mainu pie 10.000 +2000km,bēdu nezinu. Kāpēc tik agri ??? lai nebūtu jamaina zobrati,un maksā .. tā ķēde... ne nu gluži kapeikas,bet nekas dārgs naU.
 
Guntis
Laikam japrecizē ar čehuslovāku ( vecajām) un jaunajām čehu...

Izbrīnē Alda pieredze,bet Aldim es ticu.
 
Guntis
Laacis_ar07 rakstīja:

Pirku ķēdi vēl tad kad Raimis pārvācās uz Ganību dambi,29k nobraukti 3xtik esmu spriegojis,vajadzētu jau sākt uztraukties?


piedod,izlasīju postu līdz galam, ...es saku,ķēdei KAPI ! un zobratiem.
 
Gints13
Par tām veco laiku ķēdēm. Saliekot 360 ļāvos pierunāties un uzliku jaunu veco laiku krājumu ķēdi. Saglabāta bija labi, eļļainā papīrā, no rūsas divi sērkociņa galviņas lieluma pleķīši. Pēc 2 tūkst. km nobraukuma ķēdei bija izbiruši 2/3 no rūllīšiem kā rezultātā nācās mainīt arī zobratus.
 
Gints13
Gints13 rakstīja:

Neveiksmīgs eksperiments ar Jawas 634-7 ķēdi.
Pēc pagājušās sezonas pārtrūkušā ķēdes savienotājposma (varēja būt arī paša vaina, neprecīzi uzlikts sprostgredzens) nopirku japāņu RK Heavy Duty 428HSB par apmēram 30 eur. Par spīti kārtīgai saeļļošanai pirms uzlikšanas, pēc 5000km konstatēju, ka ķēde stiepjas labāk kā siers uz picasGrin 5000km nobraukuma laikā ķēdi pievilku 4 - 5 reizes. Turpretī Jawas ķēde (pirms uzlikšanas to kārtīgi saeļļojot) 5000km laikā ir jāpievelk ne vairāk par 1 - 2 reizēm.


Paturpinot par šo japāņu brīnumu. Noņemot ķēdi konstatēju, ka tā ir diezgan stipri aprūsējusi!!!
 
Guntis
Izbiruši rullīši,lai cik skarbi neskan - tikai un vienīgi pārvilkta ķēde.

-vecenītēm- to ir ļoti viegli izdarīt,arī es neilgajā pieredzē ar 360,pamanījos.

Pamanīju laicīgi,un nomainīju.
 
Iet uz forumu: