Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
634/638 Rāmja plaisas
Jancic
Čau tauta!
Ļoti ilgi te neesmu rādījies, kā ir parādījušās kādas problēmas, tā es atceros par forumu. Grin

Lieta tāda, ka šodien mainīju priekšējās dugas, un pamanīju ļoti nepatīkamu skatu - plaisas rāmī dakšas apakšējā gultņa rajonā.

content1-foto.inbox.lv/...1642704742
content1-foto.inbox.lv/...1642705347

Pārāk aizdomīgi- gan kreisajā, gan labajā pusē, naivas cerības ka tas ir krāsošanas defekts varu atmest. Tikai man nekādi nav saprotams kā tas varēja rasties, jo ratatā rāvis neesmu, un triāla trikus izpildījis arī ne.

Iespējams ka tā ir šo rāmju problēmu klasika un vājā vieta, par ko es nezinu, un nebiju iedziļinājies.

Bet nekādi man nav saprotams, kā tajās vietās var ieplaisāt, ja blakus nāk pamatīga stiprinājuma plāksne.

content1-foto.inbox.lv/...1642706090

Bet plaisas sanāk stiprinājuma plāksnes sākumā - augšā, tad jau laikam, ka var...Sad

Iepriekš atvainojos, ka bildes ir redzamas kā linki. Bildes vairs nemāku pievienot...Cool

Ar cieņu,
pazudušais Brigadieris.
350 / 360
350 / 634.7
 
andrys
Bēdīgi.... Uzmanīgi, labā apgaismojumā un varbūt pat ar lupu apskaties visu rāmi. Liela varbūtība, ka atradīsi vēl. Ja pieiet no likuma burta, tad konkrēti šajā vietā metināt nedrīkst. Tas, protams, ir de jure. De facto - viss tavās un profesionāla metinātāja rokās... Smile
 
Jancic
Nācu pie interesantas apskaidribas- es neesmu ratatā rāvis, bet iepriekšējie saimnieki gan. Grin
Bijis metināts pirms tam.
Nu ko ārdīšu visu moci ārā, un metināt naksies bez redzamam pēdām.
Doma ir uzvirpot bukses, izņemot plastmasas korķus varēs tās iedzīt rāmī iekšā. Pirms tam, protams plaisas izgriezt, iztīrīt, un tad visu smuki nometināt. Stingrībai jabūt pa pirmo zorti. Un nebūs skatē kur piesieties.
350 / 360
350 / 634.7
 
Jancic
Papētīju kas lācītim vēderā. Izņemot korķus no augšas var redzēt plaisas. Metinājuma pēdas nemana- iekspusē, metāls krāsu nav mainījis. Tātad ieplaisàjis manā valdījumā esot.
350 / 360
350 / 634.7
 
aivarsz
Jā, čau Janci. Prieks, ka atkal esi parādījis, ka esi. Pie veselības un ar interesi par Jawa. Mēs jau tā kā bijām tevi norakstījuši pēc laulībām. Dzīve uzliek savas saistības, bet Ventiņos varētu atkārtot kādu Jawistu tusīti!
 
UgunsX
Tad es neesmu vienīgais, kuram rāmis tajā vietā salūzis Grin
 
Jancic
Kāda runa! Tusiņi ir svēta lieta! Smile
350 / 360
350 / 634.7
 
Jancic
UgunsX rakstīja:

Tad es neesmu vienīgais, kuram rāmis tajā vietā salūzis Grin


Kā tu risināji šo problēmu?
350 / 360
350 / 634.7
 
UgunsX
Kāds bija pirms manis jau atrisinājis uzliekot pamatīgas šuves ar elektrodu, nu, tādas, no sirds, ar puscentimetru augstiem himalajiem Grin Es tikai pieslīpēju un nokrāsoju.
 
Spiker
Parkraso ar pulverkrasu un aizmirsti....... Grin Grin Grin

Bet ja nopietni, tad nav nekads brinums, ka tiesi zem stiprinajuma plaksnes. Rata rausana dara savu, bet to ari vajag darit! Grin Grin Grin
 
Jancic
Var arī novelcenes vai melno izoleni pa virsu uzlīmēt! Grin
350 / 360
350 / 634.7
 
Iet uz forumu: