Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Krūmu Jawa
Krisjanis
Kā ļoti normāls cilvēks, šorīt sesmitos aizbraucu paskatīties kaut ko, kas kādam palicis pāri no jawas (pats pieteicās man pie ratnīcas, jo ievēroja, ka čibinu savu "meitiņu"Wink
teica, ka esot 65. gada jawa un daudz rez. daļu. nu man kā jaunam puikam uzreiz gar acīm noslīd apaļais spidometrs, kailā stūre, pakaļējais metāla lukturītis.... sak, jābrauc skatīties. samainījāmies ar tel. numuriem, sarunājām šodien kkad.
pēc vakardien nospēlētas balles psihoneiroloģiskajā slimnīcā šorīt modos no telefona zvana 9.00: "čau, tad tu brauksi?" nu es kaut kā pus pa miegam saku, nu lai iet, uz 10iem. atbilde no otra gala bija "tad tu uzreiz brauc ar kaut ko ar ko vari aizvest to moci" es tā pie sevis nodomāju, ka nezin jau vēl ko ņemt, bet nu labi, kraislerim beņķus ārā, ar knapu speķa pīrādziņu guzā dodos 3km pārbraucienā. sagaida mani, aizejam pie moča - saķēru galvu... Grin manu acu priekšā stāv uz kājas nolikta!! OMĪTE!!! mella gan, bet omīte! maziņā, jo 250 ccm. bet omīte vēlējās būt modīga, tāpēc palūdza plastisko operāciju, feisliftu (sauciet kā nu griebiet), kā rezultātā - garā pakaļējā dakša, pakaļritenis un bāka no meitiņas, un stūres aprīkojums no mazmeitiņas!! esot soc laikos pārbūvēta krosam.. nu neko, jābrien skatīties tālāk detaļas. tur nekā interesanta nebija, divas atvilktnes ar pāris jaunām trosēm, jaunu 250 klani, 1. remonta virzuli, vēl šis tas.. nu tas tā. nu vienojāmies par skādes apjomu (neatstātu vienaldzīgu nevienu), un stūmām modīgo omīti kraislerī!
nu te būs bildes.
content21-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/kolhoz/IMG-0491.sized.jpg
bail iedomāties, ka tāda lamata kādreiz ir braukusi pa koplietošanas ceļiem.
content21-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/kolhoz/IMG-0494.sized.jpg
content6-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/kolhoz/IMG-0495.sized.jpg
varbūt kāds noticēs. Grin
content6-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/kolhoz/IMG-0496.sized.jpg
Nu jā, un par šādu tehnisko risinājumu......
content6-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/kolhoz/IMG-0497.sized.jpg
sajūta uzlidoja tur virs tā objekta, kas te fonā redzams Smile
content21-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/Muravej/P3235761.sized.jpg
 
aivarsz
Nu tev šaaausmīgi skaists un elegants priekšmets ir iekritis šķūnītī. bardačoki no Panonias tagad tev ir, jāpiepērk pārējais no T5. Bet, lai veicas. P.S. Feislifts Jawai kolosāls.
 
dzincha
galvenais ka nobraukums mazs...Wink
 
turists
es ar domāju, ka pirmā vietā nobraukums.. kā jau kārtīgiem latviešiem. Pofig, ka viss pārējais liecina par pamatīgu nojātības līmeni, mēs gribam un ticam cipariņam spidometrā! Grin
 
Krisjanis
čoms ieraudzīja šo nelaimi, saka, šķiļam klāt! es tā kā lauzos, teicu, ka nav aķis un bendža... pēc pāris minūtēm ar citu aķīti un dzimto bendžu...
YouTube Video

YouTube Video

Nevajadzēja ne "karbuli" ne aizdedzi regulēt... Gāja un IET LOPĀ!!!!
 
Kaarlis
No šā tad arī morāle un kāds, piecpadsmitais bauslis: tev būs ticēt SS.lv sludeklim- iet zvārā, jaunas poršņas, kaļinvals sajepis...Grin
 
Jancic
Jā, šis varētu būt klasiks SS.lv sludinajumu eksemplārs. Un vecais labais emometrs fonā, nevarēju to nepamanīt. Tas ka iet lopā ir skaidrs, bet kādas bija tavas emocijas???? Mītavas jātniekiem tak ir savi emociju iedalījumi un atspoguļojumi.... Grin
 
Iet uz forumu: