Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Mītavas jātnieku darbnīca
Krisjanis
man uz motora remontu ienācās "restaurēts iž Planeta sport".
Parādīšu Jums, kā vajag restaurēt degvielas krānu.
Kā tad bez mūsu sarkanā drauga!
content8-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/Mail-Attachments/photo-1-1.sized.jpg
content25-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/Mail-Attachments/photo-2-1.sized.jpg
Paranīts taču ir labs blīvmateriāls!
content25-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/Mail-Attachments/photo-3.sized.jpg
content25-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/Mail-Attachments/photo-4.sized.jpg
Žēl, nenobildēju galvas blīvi - no abām pusēm "sarkani germetizētu paranīta riņķi"
Pakaļējā riteņa rumba.
Galvenais, ka krāsa smuka - tikko no baloniņa.
content25-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/Mail-Attachments/photo-5.sized.jpg
no manas puses būs vēl materiāli.
 
Krisjanis
Solītā nākamā mācību īsfilma.
Tēma - blīvju izgatavošana neizmantojot griezējinstrumentus.
YouTube Video
 
Jancic
Mītavas Jātnieki savā elementā - viss ļoti saprotami un izsmeļoši paskaidrots, ļoti jauki. Vispār jau man liekas, ka pie jums darbnīcā ir ļoti jautri. Smile
Bet man rodas arī daži jautājumi:
1.) Kapēc tas tiek darīts ar ne Jawa motocikleta detaļu???
2.) Kas var notikt, ja šo operāciju veic ar alumīnija detaļu? Piem. "meitiņas" vai 634 modeļa alumīnija bloku? Kā man būtu jārīkojas lai es varētu veikt tādu operāciju?
3.) Vai jāizmanto tie paši instrumenti, vai kas smalkāks, piem. meisele un ne tikai. Drīz manā darbnīcā ieradīsies "meitiņas" motors uz pārlasīšanu, tapēc gribu zināt kā man pareizi rīkoties.

Lūdzu man renģēdājam palīdziet, ak Mītavas ratnīcas spečuki.. Grin
 
Kaarlis
Jā, kādreiz bērnībā tieši šādi tika tās blīves izgatavotas, tikai vītņugrieža turekļa vietā ļoti labi noder atbilstoša izmēra lodītes no gultņiem. Un ja vēl piemetina klāt stienīti pa kuru sist...
 
aivarsz
Jancic rakstīja:

Mītavas Jātnieki savā elementā - viss ļoti saprotami un izsmeļoši paskaidrots, ļoti jauki. Vispār jau man liekas, ka pie jums darbnīcā ir ļoti jautri. Smile
Bet man rodas arī daži jautājumi:
1.) Kapēc tas tiek darīts ar ne Jawa motocikleta detaļu???
2.) Kas var notikt, ja šo operāciju veic ar alumīnija detaļu? Piem. "meitiņas" vai 634 modeļa alumīnija bloku? Kā man būtu jārīkojas lai es varētu veikt tādu operāciju?
3.) Vai jāizmanto tie paši instrumenti, vai kas smalkāks, piem. meisele un ne tikai. Drīz manā darbnīcā ieradīsies "meitiņas" motors uz pārlasīšanu, tapēc gribu zināt kā man pareizi rīkoties.

Lūdzu man renģēdājam palīdziet, ak Mītavas ratnīcas spečuki.. Grin


Te vairāk tādi kā jautājumi Jancic, jeb, kā pats sevi nosaucis, "Reņģēdājam" (skaties, ka niks nepielīp par daudz! Smile
1)Kā Ventspilī tie, kas ir nekūpinātie latvieši latviski pareizi dēvē mocīti? 3 atbilžu varianti. A. mociklets, B. motocikls, C. motociklets?
2) Zinu, kas ir "vecenīte", kādus 3 gadus nu jau zinu, kas ir "ōmīte", vēl arvien īsti nezinu, kas ir "meitiņa". No šīs vasaras beigām beidzot aptuveni saprotu, kas ir "kivačka" un "panelka".
 
Krisjanis
Sveiki visiem!
Skatos, reņģēdājam jautājumi tādi nepajokam, tā tik turies! nu meitiņas gadījumā labāk aizej pie Raimja, (jawa.lv) viņš tev iedos pa labu ciparu un viss būus labi! Par instrumentiem - šis ir optimālākais variants, jo ir pareizā Klapē , bet neatklapē attiecība.
Ja kas neskaidrs, paņem reņģes un ne tikai un gāz uz Mītavu pie čaļiem!
Aivaram, skatos nav īsti skaidrība par omītes radurakstiem. esmu izpētījis daļēji viņas radiniekus. Katrā ziņā visa sākuma bija omīte. un ne tikai, jo bija arī opaps. Te es ielieku omītes ciltskoku (radinieku pakāpes ir ņemot omīti par visa pamatu. It kā klīst runas ka šajā semeikā bija daži ārlaulības sīči (visi iž planeta, jupiter ntajās paaudzēs, uz tiem godīgi sakot īpaši neiespringu, ja kādam ir entuziasms, var papētīt)
content25-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/03-10-2012/Ciltskoks.sized.jpg
Ja nevar saredzēt, tad
content25-foto.inbox.lv/...tskoks.jpg
 
aivarsz
Labs!
 
Jancic
Ļoti,ļoti labi, sasmējos kārtīgi!!!!!Grin Krišjānis savā elementā.
Nu, tagad Aivaram viss laikam skaidrs kas ir meitiņa un pārējie radinieki,Grin
Labojis Jancic uz 07-10-2012 22:17
 
Kaarlis
A kur tad šito lai pieskaita? Būs vēl bikucīt jāuzlabo.
638_turku_tunings.jpg
 
Jancic
"Meitiņas" un citplanētieša sānsoļa rezultāts. Grin
 
aivarsz
Ļoti daudz modernie tehnologiji.
 
Krisjanis
Neilgu laiciņu (dažas nedēļas) pirms šīs naksnīgās rudens stundas tika pabeigta restaurēta dzinēja restaurācija. To varētu saukt arī par brīnumu turpināšanos, jeb ko tik nenākas redzēt un konstatēt Mītavas darbnīcā.. Matora restaurācija tika uzticēta citam meistaram, bet pēc nobrauktiem ~300km no dvēseles līda ārā TĀĀĀDI trokšņi... kas tad pie vainas? piedāvāju apskatīt, kā blokā ļurkājās starpgabals (ar savilktu augšējo sjrūvi)
YouTube Video

Visa kloķenes telpa bija netīra, nevis ar piedegumiem, bet netīru degmaisījumu. Sajūta tāda, ka nav bijuši kārtīgi izmazgāti motora bloki. visi kloķenes gultņi čau, cilindri/virzuļi arī. Mocis granti pat sapņos nebij redzējis, tās kā atkrīt tas, ko tikko nodomāja Raimis un Aldis. STarpgabala vieta blokos bija lipīga, kas liecina domāt, ka bloki smilšoti, starpgabala sēža izsista lielāka, drošībai iegāzta līme. Problēma tika atrisināt karterus cītīgi izmazgājot un ieinstalējot pildīto starpgabalu Smile
 
Guntis
ņja es ar šo dzinēju redzēju -dzīvē-...
smilšot dzinēju no iekšpuses... nu tas ir pīīī visam ...
 
oilmaster
HA, HA, ciltskoks labsGrin
 
Krisjanis
Mani veiklie pirkstiņi šodien uzmeklēja pusizlietoto sarkano tūbiņu, kas bija iesviesta dziļākajā galda atvilknē, lai aizzieķētu veinu ne tik svarīgu lietu... Jancīc man pazvanīja, steidzu bakstīt ābola tācskrīnu un ak vai .... nohermetizēju arī to... TĀS TŪBIŅAS PLĪST!! padomājiet par to, uzvelciet cimdiņus!
 
Jancic
He, he, hē....... mazie veiklie, citreiz mēdz būt arī tizlie (šoreiz laikam vairāk velk uz tizlajiem) Grin dažreiz arī savāra ziepes!!!

Nekas uzzieķē veco labo 646 šķaidekli uz tā skārienekrāna un būs patīkami duļķain dzidrais....Grin
 
Kaarlis
Mītavas Jātnieku darbnīcā iestājies tāds slinks klusums. Tam tā laikam jābūt, kā nekā tuvajas klusie svētki... Lai nu kā, adventisks sveiciens no varoņpilsētas Jaicegradas!
img_9211.jpg
 
Krisjanis
Es kādreiz mācījos šajā ģimnāzijā. Tagad tur vairs nemācos, bet man palūdza, un es izpalīdzēju.
Grin
YouTube Video


content7-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/03-10-2012/IMG-1740.sized.jpg
content7-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/03-10-2012/IMG-1743.sized.jpg
content7-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/03-10-2012/IMG-1742.sized.jpg

JAWA IR VISUR!!! Grin MŪŽĪGI MŪŽOS, JAWA!!! Grin
P.S. Temperatūru mērīju, it kā 36.6 Grin
 
Guntis
Uz trešo stāvu stiepāt?
 
Krisjanis
tieši tā!
 
Iet uz forumu: