Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 3

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Mītavas jātnieku darbnīca
Krisjanis
Krišs un Jānis bija bezspēcīgi šajā gadījumā Grin
Labojis Guntis uz 19-01-2013 21:01
 
navjawa
Jebkurā tuvākajā tankštellē paņem baloniņu ar eļļainu šķidrumu un saliksi ar pirkstiem bez jebkādiem metāla intrumentiem.
 
Guntis
Krisjanis rakstīja:

Krišs un Jānis bija bezspēcīgi šajā gadījumā Grin


nezinkāpēc es tā sapratu Grin

P.S. šķidrums pats par sevi... bet riepa netiek nomontēta pareizi...
neteik ievērotas -ābeces- patiesības Sad -justas- jurisam- Pfft
Labojis Guntis uz 19-01-2013 21:08
 
bubuu44
kas bija nepareizi / instrumenti
 
Krisjanis
uzreiz saku, ka nav jawa, bet princips nemainās.
Iž jupiter. Jaunas kloķenes, jauni gultņi. Ko man tagad darīt? spēle acīmredzot ir uz simtdaļām, jo kustību, kas perpendikulāra kaklinu asij nevar just. uzticēties dārgajiem loctite? Plazmas metode būs dārga. Kernēšanu uzreiz atmetu, uz apdzirskteļošanu skatos skeptiski...
jūsu viedoklis..
YouTube Video
 
Guntis
PSRS laikā es atstātu kā ir. Tagad līmētu.
Kernēt tev NEIZDOSIES,ja kloķeni var -kernēt- IZMET to Grin
 
AldisK
bubuu44 rakstīja:

kas bija nepareizi / instrumenti

Riepas apakšējai malai montējot augšuarī jābūt dandža vidus daļā. Tu atdauzi tikai pēc augšas nomontēšanas.
 
Guntis
un tāpēc mokas ar motāžu,es jau neapceru ka vecā psrs laiku cietā riepa...

šitā montējot pat Barum/Mitas liksies cietas...

pareizi montējot(čehu riepas/labas riepas) kā Juris saka ar lubrikantu un bezmaz vai(nu nevar ar rokām,nevar Grin )
ar rokām var samontēt,nu vismaz daudz vieglāk.

es izmantoju šķidrās ziepes,pili auto šampūna un utt.
 
Krisjanis
Šodien biju veikalā, kur ar pārdevēju pēc kataloga izvēlējos piemērotāko Loctite gultņu līmi. Pārbraucu uz stalli, paņēmu veco kloķeni, veco gultni, kur situācija bija tāda pati + bija jūtama spēle starp asi un gultni. attaukoju, uzpilināju zaļo brīnumu un uzliku gultni. Aizgāju pavirpot, pēc 5 min pienāku klāt, sak, cik tad stingrs būs palicis. Ha, tā arī paņēmu un pacēlu to kloķeni gaisā aiz tā gultņa. Mans bija mēms.. nu ko, rokās hammerītis, bliežam virsū! Nekust, maita! Novilcējam gan ar pūlēm padevās. Grin Rezumē - nost ar arhaiskiem stereotipiem, dzīvojam taču 21. gadsimtā, cenšamies izmantot to, ko mums piedāvā jaunās tehnoloģijas!
 
AldisK
Cik lielai temperatūrai tas loctite paredzēts. Esmu dzirdējis kā sie savienojumi, lai izjauktu, esot jāsilda. Rezumē, ja nebūs loctitam pareiza temperatūra, motoram uzkarstot...........?
 
turists
LOCTITE 648 tur līdz 175 grādiem.
 
aivarsz
AldisK rakstīja:

Cik lielai temperatūrai tas loctite paredzēts. Esmu dzirdējis kā sie savienojumi, lai izjauktu, esot jāsilda. Rezumē, ja nebūs loctitam pareiza temperatūra, motoram uzkarstot...........?


Kaut kad jau iepriekš publicēju saiti uz Loctite mājas lapu. tur viss ir diezgan smuki uzrakstīts par katru produktu. Par to sildīšanu- ir līmes, ko savādāk vaļā nedabūt, bet ne visas.

www.loctite.lv/...ma-733.htm
 
Krisjanis
es ņēmu 638. (cik zīmīgs numurs, ne?) Grin Tā bija vairāk piemērota aksiālām un radiālām slodzēm. Izdurēja temperatūru, ja nemaldos līdz 150 grādiem, bet varbūt jaucu. Es tā padomāju, ka tur nekad tik liela temperatūra iekšā nebūs, un izšķīros par labu šim.
 
Krisjanis
Šovakar labi darbi izdarīti! Būs par vienu jawiņu vairāk!
content27-foto.inbox.lv/albums/k/krisjanis.galins/Mail-Attachments/photo-8.sized.jpg
Tālāk jānodod Vilnim, lai spieķo!
 
oilmaster
Cik trumuļa pulēšana izmaksā pie Tevim?
 
Krisjanis
8Ls/gab, 15Ls/2gab
 
Maris
A četras pa 25ām Latvju naudiņām? Wink
 
oilmaster
Labs cipars.Smile
Gultņi tiks mainīti?
 
Guntis
ja es dodu 10gb? tad man Krišjānis jau piemaksā?
 
Krisjanis
Ja iedosi savus gultņus, kādu latiņu par rumbu klāt (tomēr bukse pa vidu jāmazgā) tad kāpēc gan ne? Pie vienas ņemšanās. Ja 50 un vairāk gab, tad Krišjānis iet pēc kredīta uz Banku Grin
 
Iet uz forumu: