Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Kurland Bike 2012
edmunds
Čau,

Vai kāds pošās uz šo pasākumu? Un kā ar vienlaicīgi paralēlo pasākumu - starptautisko Jawa tusu Valmierā ?

Lūdzu rakstiet tikai tie, kas TAISĀS BRAUKT uz kaut vienu no šiem.

Edmunds
MC Wild Hogs!
 
aivarsz
Par sevi precīzi zināšu tikai trešdien. (Te es, protams, runāju par Ventspili).
 
Jancic
Es braukšu uz Kuldīgas šperriņfestu. Pagājušogad kurland festā jau pazīmējos. Par Valmieras tusu no manas puses pilnīgs un galīgs-nē!
 
Guntis
Tad tiešām labāk laist uz Kuldīgu Smile
i foršāk i intersantāk,i citādi feināk !

P.S. atkopējo no darugu saita :
Pag, a ja es atbraucu ar sievu, tātad maksāju 30 latu, pa to man ne ēdiens, ne naktsmājas nebūs...bet tie kas manu moci nāks čolēt ar 7 latus makās? Es saprotu, ka viss maksā, bet kapēc tāds kosmoprais?


pilnīgā pievienojos teiktajam!
Labojis Guntis uz 16-07-2012 19:23
 
ja
kolēģi, baigi labi, ja zinātu kas būs Kuldīgā. Visiem iedošu tiesnešu darbu mopēdrallijā, varēsiet paspīdzināt mopēdistus, ar katru kontrolpunktā paamzierētos (būšot arī mopēdistes...) tas apmēram 1-1,5 stundas.
 
Laacis_ar07
Guntis rakstīja:

Tad tiešām labāk laist uz Kuldīgu Smile
i foršāk i intersantāk,i citādi feināk !

P.S. atkopējo no darugu saita :
Pag, a ja es atbraucu ar sievu, tātad maksāju 30 latu, pa to man ne ēdiens, ne naktsmājas nebūs...bet tie kas manu moci nāks čolēt ar 7 latus makās? Es saprotu, ka viss maksā, bet kapēc tāds kosmoprais?


pilnīgā pievienojos teiktajam!
Ja,,cīpari tur fantastiski,,domāt ka Valmiera ir Somijā! Mēs arī saskaitijām visus izdevumus(divi motocikli,,un četri ciuvēki)fantastika,plus ceļš!Un nospriedām dzert tepat uz vietas,,un klausīties retro disku!Grin
 
Kaarlis
ja rakstīja:

kolēģi, baigi labi, ja zinātu kas būs Kuldīgā. Visiem iedošu tiesnešu darbu mopēdrallijā, varēsiet paspīdzināt mopēdistus, ar katru kontrolpunktā paamzierētos (būšot arī mopēdistes...) tas apmēram 1-1,5 stundas.

Diemžēl ir tā, ka daļa aktīvo ļautiņu gatavojās gada Grand Retro Tour pasākumam un nedosies ne uz vienu no iespējamiem moto dzīves uzplaiksnijumiem, jo tuvāk nāk, jo ātrāk skrien laiks...
 
konuss
Laacis_ar07 rakstīja:

Guntis rakstīja:

Tad tiešām labāk laist uz Kuldīgu Smile
i foršāk i intersantāk,i citādi feināk !

P.S. atkopējo no darugu saita :
Pag, a ja es atbraucu ar sievu, tātad maksāju 30 latu, pa to man ne ēdiens, ne naktsmājas nebūs...bet tie kas manu moci nāks čolēt ar 7 latus makās? Es saprotu, ka viss maksā, bet kapēc tāds kosmoprais?


pilnīgā pievienojos teiktajam!
Ja,,cīpari tur fantastiski,,domāt ka Valmiera ir Somijā! Mēs arī saskaitijām visus izdevumus(divi motocikli,,un četri ciuvēki)fantastika,plus ceļš!Un nospriedām dzert tepat uz vietas,,un klausīties retro disku!Grin
 
konuss
Labaak ,kaadu viniluWink
 
Iet uz forumu: