Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
jawa ir visur
Eduards
Interneta plašumos Morgans atrada interesantu faktu, motocikla īpašnieks saka, ka plakāti ir no pasākumiem kuros piedalījies, skatīt video no 08:16 minūtes. Vai nu es kaut ko neatceros, vai motocikla īpašnieks kaut ko noklusēja. https://youtu.be/Hh8G_DbvDUM
 
Guntis
Redzēta -Mārča- JAWA (Slokas iela) ar piesēdētāju,ap/pēc 16:30.
 
Eduards
Vakar, 21.10.2021., raidījumā "Īstās latvju saimnieces" piedalījās Rich ar savu glauno mocīti. Skatīt no 08:00 minūtes.ltv.lsm.lv/...s.id242046Smile
 
Ilgvars
Protams tie pārējie stipri nobālēja Tavas JAWAS priekšā ....
 
Eduards
Maskavā izveidota izstāde par godu Jawa motocikliem. Vienam no eksponātiem uz vējstikla, goda vietā Kluba uzlīme. Skatīt 26:46 minūtē. www.youtube.com/...pJzGo4VFFQ
 
morgans
Šāda Jawa ir bijusi kādā no mūsu pasākumiem vai uzlīme mistiskā kārtā nokļuvusi līdz tam vējstiklam?
 
Rich
Kā Morganam ar atmiņu....Grin, tas bija laiks, kad ar Jawa brauca arī GintaWinkWinkWink
un ar blaķeni mans vecākais dēls.
 
Eduards
Ar KārlisV piespēli ievietošu saiti interesantam video https://youtu.be/1MA64Fg9Sjs
 
Laacis_ar07
Uzmanīgi pie stūres! Vakar bij nepatīkams gadijums kas labi beidzās. Braucu ar 638-5 kā ierasts pa pilsētu, aiz automašīnas,vienvirziena iela, nedaudz novērsos paskatīties vai manām iešļūcenēm ir uzlikta aizmugurējā lenta,tipa lai nenokrīt, viss labi. Paceļu acis priekšā stāv mersis! nobremzēt vairs nevarēja,bet nospiežot abas bremzes mocis sametās škērsām un apstājos blakus mašīnas aizmugurējam ritenim! Viss tur kauca un šļūca, šoferis arī bij satraucies, šoreiz man paveicās. atceros nr zīmi kx 15. kāds modelis neinteresēja vairs. Lūk cik maz vajag lai iekultos suu--os āra temperatūra +31,šortos, maikā viss kā motobraucējam pienākās!Shock

Merged on October 19 2023 10:48:09:
Ja kādam šķiet ka Java ir slikts braucamais,,varu piedāvāt pabraukt ar diezgan sakārtotu jupiteru, tad sapratīsiet,,kas ir Jawa!
Labojis Laacis_ar07 uz 19-10-2023 10:48
 
Iet uz forumu: