Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 689
Jaunākais lietotājs: Dzintars112
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
jawa ir visur
Gints13
Šorīt ap 7.30 Jawa 360 smuki aizlaida pa Tēriņu ielu, Rīgā Smile
 
magaivers
Laacis_ar07 rakstīja:

Šovakar 19.40 jawa 360 aizjoņoja Jēkabpils-Līvāni virzienā.Braucu pret sauli neko daudz neredzēju bet no aizmugures izskatijās pēc MC,givera, melnas kastes,,karodziņš gaišs...atzīstās.kas te joņo?


Jā Lāci tas biju es, vilku uz latgali, šmakovku dzert
 
Eduards
Šodien, ap plkst 17:00, Jelgavā pie Picu Darbnīcas manīta 634 Jawa ar blakusvāģi, laikam dosies uz Prāta Vētras koncertuSmile
 
otomars
redzeets Lamonis braucot no Ikshkjiles tirgusCool
 
Guntis
Brežģa kalns(šodien) 18:31 (es visu redzēju Pfft ) izvedis pastaigā divas skaistules Smile
 
otomars
shodien krustaa Briezeem samaata jubilejas jawaCool
 
Kaarlis
Ne ar jawu un ne uz ceļa bet tomēr. Vakar vakarā tv ekrānā pamanīts Spark jebšu Rūdolfs. Prieks par tādiem cilvēkiem.
 
kergers
Kurš vakar ballējās Tallinas pagalmā? Nospiegoju 638.Jawu ar blakusvāģi Smile
 
Laacis_ar07
08 09 18 Igaunojā ceļā Vyru -Tartu samāta jawa360! Neba jau tas bij Igaunis..viņoem jawu nav....
 
Gints13
Šorīt plkst. 7.40 uz Vanšu tilta Rīgā, virzienā uz Pārdaugavu, smuki aizgāja 638 pilnā ekipējumā, ar kastēm un somām!
 
aivarsz
Atzīstās, kurš tas bija šodien pirms 12.00 uz šosejas pie Zemītes Tukuma virsienā plus dažos grādos un nelielā lietutiņā? Nesaskatīju vai 634, vai 638-5.
 
AldisK
Ļoti iespējams, ka es nojaušu, kurš tas varēja būt. Matkulē, netālu no Ginta, dzīvo un Tukumā strādā kāds vīrs ar 638-5. Ir arī viņam kaut kāds modernāks enduro tipa mocīts. Viņš tos bieži izmanto kā pārvietošanās līdzekļus. Esmu ar viņu ticies, ir man arī viņa kontakti, bet šķiet viņu pārāk neinteresē mūsu jawistu pasākumi un tusiņi. Kamēr ir pabeigta šī ceļa pārbūve un uzlikts asfalts, daudzi no Tukuma uz Matkuli, Vāni un Kuldīgu izmanto šo ceļu.

Merged on November 10 2018 23:38:22:
Kā es biju domājis, tā arī bija. Šodien brauca caur Kandavu.Biju pie garāžas - piebrauca aprunāties.
20181110_114304.jpg

Labojis AldisK uz 10-11-2018 21:38
 
Eduards
Neliels raksts par Jawa motocikliem zemāk redzamā žurnāla decembra numurā.
Uzmanīgi ieskatoties vāka attēlā, var redzēt, ka žurnāls ir no nākotnes, datēts ar 2019. gadu.
img_20181214_0004.jpg img_20181214_0003.jpg
 
rechijs
bet... drīz, pavisam drīz Smile
YouTube Video
 
Rich
Bļāviens, konkrēti sakārdinājiGrin
 
Gints13
Jā, braukt jau gribās ne pa jokamGrin
 
aivarsz
Nu ko, veči, kas riktīgi nocietušies, šobrīd jau varētu būt tuvu galapunktam. Elefanttreffen 2019. Kristaps Kalnozols, Valdis Veinbergs, Jānis Krastiņš un Mārcis Zariņš. bvdm.de/...2019-08-01

Trakajiem pieder pasaule!
elefanten2.jpg elefant1.jpg elefanttreffen_2019.jpg
 
andrys
Sveicināti šajā diennakts laikā! Atzīstas: kurš tas bija šodien Jēkabpilī ap 13. nuļ nuļ, ar Jawa 634+7-tais veloruksis bez tenta! Brauca Rīgas virzienā un pie Statika (Cirkuļa) iegriezās daudzstāveņu pagalmā? Izskatās ķēra pavasariGrin
 
modza
Laikam ne pa tēmu, bet...
www.motonews.ru/...yandex.com
 
aivarsz
Vēstījums ir tieši tēmā. Jo JAWA ir visur. Vispār jau info par jauno Jawa īpašnieku Mahindra, kas ir milzu auto un moto būves gigants austrumos ir daudz. Arī par jaunajiem (un, nenoliedzami glītajiem) Indiešu Jawa izstrādājumiem ir labas atsauksmes par to kvalitatīvo izskatu un nostrādni. Mazmoto segmentā ir prieks dzirdēt, ka tajā reģionā šobrīd 300 ccm Jawa ir reāls, bet labāk nostrādāts Royal Enfield konkurents. Cena tur- arī lieliska, starp 2100 un 2300 amerikāņu naudiņām. Cena šeit, lai atbilstu ES regulām un būtu reģistrējams- ??? Ceļš, sertificēšana (ja vispār iespējama),etc... Bet, ceru, ka redzēsim arī šeit, Latvijā. Laiks rādīs
 
Iet uz forumu: