Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 689
Jaunākais lietotājs: Dzintars112
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
jawa ir visur
gatchja750
andrys rakstīja:

Sveicināti šajā diennakts laikā! Atzīstas: kurš tas bija šodien Jēkabpilī ap 13. nuļ nuļ, ar Jawa 634+7-tais veloruksis bez tenta! Brauca Rīgas virzienā un pie Statika (Cirkuļa) iegriezās daudzstāveņu pagalmā? Izskatās ķēra pavasariGrin


Tur viens onka dzīvo, bet viņam 638 ar 7to velorexu, braukā jau n-tos gadus cauru gadu.
 
Laacis_ar07
Vakar Siguldas mafija iegādājs vienu 638! Un klusē kā partizāņi!
Bij pa ceļam iebraukuši man atrādīt..Vainīgai..to biš..laimīgais pircējs ir Guntis(Sigulda)
 
andrys
Laacis_ar07 rakstīja:

Vakar Siguldas mafija iegādājs vienu 638! Un klusē kā partizāņi!
Bij pa ceļam iebraukuši man atrādīt..Vainīgai..to biš..laimīgais pircējs ir Guntis(Sigulda)

...vai šeit nav tas gadījums, kad vecais (may be vecāGrin ) jādabū ārā no mājas jebkādiem līdzekļiemPfft.....
Jebkurā gadījumā- ne naglas, ne policista!
 
Laacis_ar07
Šorīt ap 10:48 viena atjaunota spīzdīga vecenīte aizdevās no Jēkabpils Aizkraukles virzienā. Vadītājam bij atstarojoša virsjaka,,tātad tālu sataisijies!
 
Eduards
Domāju, ka ļoti svarīga un interesanta informācija.Smile
www.motopower.lv/...hp?id=1163
 
Guntis
Grūti uzminēt par ko jābalso Smile vismaz man Smile
 
aivarsz
Guntim tik jāaibrauc uz Molu un jāievērtē dalībnieki dzīvajā. Neesmu lietas kursā, vai šogad būs arī testa diena. Vienu gadu 333 biju aizdevies patestēt. Interesanti.

Tad vēl- pamaniju melus motopower publikācijā. gadamotocikls.lv ir iestrēdzis 2018. gadā un nav skaidrs, kur šogad online var nobalsot par savu simpātiju kādā no kategorijām.
 
Rich
Guntis rakstīja:

Grūti uzminēt par ko jābalso Smile vismaz man Smile


Tieši tā, bez jautājumiemWink
 
aivarsz
Guntis rakstīja:

Grūti uzminēt par ko jābalso Smile vismaz man Smile


Suzuki nepiedalās.
 
otomars
Vecumnieki shodien

content27-foto.inbox.lv/albums/a/atiselksnis/14-04-2019/20190414-170636.sized.jpg
 
modza
Vakar ap 8.45, man braucot no Jūrmalas, viens jawas braucējs izbrauca no Piņķiem un tā mēs nosacīti kopā braucām līdz lidostas viaduktam, kur šamējais nogriezās pa labi un aizbrauca lidostas virzienā. Var minēt vienreiz, kā moto braucējam ir vārds....Grin
 
andrys
Pinku Jōņs
 
Rich
Pilnīga nekārtība, tikko19:27 caur Siguldu lielā ātrumā Rīgas virzienā aizlaida trīs JWAS
 
otomars
content28-foto.inbox.lv/albums/o/otomars2/17-01-2013/20190601-115024.sized.jpg
 
gacans
content28-foto.inbox.lv/albums/g/gacans3/Mail-Attachments/DSCN0364.jpg
Zudusī Latvija !!!
 
otomars
uz Tallinieka pie Duntes, 634ta ap 17.40
 
Ragaciemnieks
šodien bijām Parīzē, ar savu dāņu 640to. Tikai ne tajā kur Eifelis bet mazā dāņu miestiņā... Smile

[img]]IMG_20190604_164354_2[/img

Merged on June 04 2019 22:27:48:
Ragaciemnieks rakstīja:

šodien bijām Parīzē, ar savu dāņu 640to. Tikai ne tajā kur Eifelis bet mazā dāņu miestiņā... Smile

[img][/img]IMG_20190604_164354_2


nu ne pa kam nevaru pievienot bildi.. ko es darau nepareizi ???
Labojis Ragaciemnieks uz 05-06-2019 08:49
 
Kaarlis
1) no telefona var nesanākt
2) pievienojot bildi NESPIED "apskatīt atbildi bet gan "atbildēt.
 
otomars
Balvos bija kaadas 6 vai pat 7 jawasWink
 
kergers
Šodien vairākkārt samanīti Jawisti braucam atpakaļ laikam no Jawasakki pasākuma - sākotnēji kaut kur Igaunijā, tad uz robežas un beigās turpat tālāk esošajā Hesburgerā Smile Kaut kā nepietika prātiņa pieripināt un papļāpāt Grin
 
Iet uz forumu: