Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Dezinfektors Jawa 638
Guntis
Līdz šim uzskatīju ,ka 634-640 aizmugures riteņi(un daudz kas cits) NEATŠĶIRAS,kur
nu vēl zobrata gultnis...viņa ass,kas ir vienāda pat ar mazajām JAWA.

-mūžu dzīvo,mūžu mācies-
 
Kaarlis
Ir man izjaukta viena šitāda miskaste- un ass arī ir.
Pagrieziena kāts un lukturis arī dabūjams.
 
Dezinfektors
Ko ieteiksiet par to krāsošanu?
 
Maris
Cena ir puslīdz normāla... Smile
īpaši Lētāk pašam arī nesanāks(puslīdz ciešama pistole maksā kādus 50ls un jau jābūt kompresoram )+ vēl visi smilšpapīri un gruntis... Sad
un pirmajā reizē var rasties notecējumi un "apelsīns" ,bet, kā teica viens krāsotājs: "To var nopulēt, tā ka neko nepateiks Wink "
 
Dezinfektors
Un pēc kāda koda jāmeklē krāsa? Gribu lai izskatās daudz maz oriģināli. Un tad jautājums palika neatbildēts- akrils, metālika? Vēl kaut kas cits? Grin Ko labāk pirkt?
 
Maris
Daudz maz oriģinālam atbildīs RAL 3020
Labākais šai tehnikai būs akrils... Smile protams zem krāsas grunts- skābā+ pa virsu pildošā... Smile
Labojis Maris uz 26-08-2012 14:43
 
oilmaster
Melnās detaļas pūlverkrāsa?
 
Dezinfektors
Kaut kas ir ar pulverkrāsu, kaut kas akrils.
 
Dezinfektors
Atradu zaļu kluci vienā skapītī un izdomāju paspēlēties Grin
content26-foto.inbox.lv/albums/c/creativz/638/IMAG0815.sized.jpg
 
Kaarlis
Nezinu kā citiem, man pulēšanas darbi sākas ar rupjo vīli un flekša ripu tā ap 100-to numuru. Un zaļais klucis jau ir morāli novecojis- daudz efektīgāk ir ar pastām. lai gan pēdējos štruntus pulējot nācās konstatēt ka zaļais antikvariāts ir smalkāks nekā Unipol vai Autosol. Zaļo var izmantot finišam.
 
aigars
Manis atstrādāta formula- 320 vai 400, pēc tam 600 papīrs, pēc tam jau labi zināmais zaļais klucis- tā esmu iesācis un pat slaveno Autosoolu pastu neesmu sagādājis. Šādi rīkojoties var iegūt pieklājīgu virsmas gludumu, kas ir spožas virsmas iegūšanas pamatnoteikums. Kaut kad jau arī pieminēju,ka labi pulēts dzelzis īslaicīgi var aizstāt hromētu virsmu, ja nu vienīgi kādam mājās ir hromēšanas cehs.
 
Dezinfektors
Varbūt kādam krājumos ir, attēlā ar sarkano apvilktie, dzelzsgabali? Labprāt iegādātos Smile
content26-foto.inbox.lv/albums/c/creativz/638/pak-dugas.sized.jpg
 
andelman
Dezinfektors rakstīja:

Varbūt kādam krājumos ir, attēlā ar sarkano apvilktie, dzelzsgabali? Labprāt iegādātos Smile
content26-foto.inbox.lv/albums/c/creativz/638/pak-dugas.sized.jpg


Domāju 638 modelim der neapvilktais variants.
 
bargais
andelman rakstīja:

Dezinfektors rakstīja:

Varbūt kādam krājumos ir, attēlā ar sarkano apvilktie, dzelzsgabali? Labprāt iegādātos Smile
content26-foto.inbox.lv/albums/c/creativz/638/pak-dugas.sized.jpg


Domāju 638 modelim der neapvilktais variants.

Apvilktās detaļas ir aizmugurējie aizsargloki, neapvilktās - priekšējie. Kā gan tu iedomājies viņus samainīt vietām?
Man savulaik arī bija problēma dabūt aizmugurējos lokus. Iedevu paraugu kolhoza darbnīcās, izlocīja gandrīz kā oriģinālos.
 
Dezinfektors
Šķiet, ka man arī būs jārīkojas līdzīgi. Pagaidām nokrāsoju vecos, bet tie diezgan švakā stāvoklī.
 
Guntis
Pastāsti man lūdzu,ka viņām var būt švaks...vai nodilis? Shock
 
Dezinfektors
Nē, mocis ir kritis uz sāna- vienai dugai ir bukte, vispārēji korozijas bojājumi- "bedres" visas dugas garumā.
 
Guntis
oki,skaidrs,thx
 
Dezinfektors
Saklausījos briesmu lietas Grin Kāds mēdz lakot pulētās riteņu rumbas? Grin
 
Maris
Labāk nevajag, vēl sanāks kā ar mašīnu diskiem kuriem pulētajam "plauktiņam" zem lakas sāk oksidētie alumīnijs....
Tāpat diezgan ilgi turas tāpat nopulēts alumīnija spīdums...
 
Iet uz forumu: