Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Oilmaster JAWA 350/354
oilmaster
Viss dzīvē nenotiek tik ātri kā gribētos.
Sadabūtas no krāsotāja detaļas.
Paldies par ieteikumu no Ursus, kas ieteica krāsotāju.
Šo es ieteikšu arī citam. Nav tikai krāsots, šām detaļām ir laboti defekti, piekrāsots, pulēts utt.

27627626 Raimonds. Ja kāds grib nokrāsot kvalitatīvi Jawiņju neuztraucoties par toni, tad lūdzu šis būs īstais. Ja vajag var nodrošināt pilnu ciklu - silšot, gruntēt, špaktelēt, krāsot, lakot utt.



Palūdzu, lai dupīšu iekšas izkrāso ar grubuli. Jā neoriģināli, bet redzēt to nevar. Ar šo moci tika nobraukti kādi 1500 km, un dupīša iekšā krāsa nosista nost vietām līdz bleķim.



Lēti nesanāca. Kopā samaksāju 120 Ls, bet domāju, ka ir to vērts.
Labojis oilmaster uz 13-12-2012 19:30
 
Jancic
120 ls par moci kopā ?? laikam jau nē, jo 120 ls moča krāsošanai ir smieklīgi zems cipars....
 
Peteris
oilmaster rakstīja:

Viss dzīvē nenotiek tik ātri kā gribētos.
Sadabūtas no krāsotāja detaļas.
Paldies par ieteikumu no Ursus, kas ieteica krāsotāju.
Šo es ieteikšu arī citam. Nav tikai krāsots, šām detaļām ir laboti defekti, piekrāsots, pulēts utt.

27627626 Raimonds. Ja kāds grib nokrāsot kvalitatīvi Jawiņju neuztraucoties par toni, tad lūdzu šis būs īstais. Ja vajag var nodrošināt pilnu cilklu- smilšot, gruntēt, špaktalēt, krāsot.



Palūdzu, lai dupīšu iekšas izkrāso ar grubuli. Jā neorģināli, bet redzēt to nevar. Ar šo moci tika nobraukti kādi 1500 km, un dupīša iekšā krāsa nosista nost vietām līdz bleķim.




Lēti nesanāca. Kopā samaksāju 120 Ls, bet domāju, ka ir to vērts.


Vai strīpas arī šajā cenā !
Labojis Peteris uz 13-12-2012 17:14
 
Guntis
OI,smuki.
Cena laikam ir oki,jo detaļas lielākoties JAU bija kvalitatīvi nokrāsotas.
Un kā minēja ne viss tika krāsots.

Vēl lai tik -elf- iedod atsauksmes,jo arī viņam tika Raimonds ieteikts ...
 
oilmaster
Pin strīpas jau bija. Šeit tika daļa pārkrāsota, daļa piekrāsota, piepulēta un divi dupīši apstrādāti ar grubuli.
Pajautāju par visa moča krāsošanu, cena 350Ls. Ja pats nosmilšo tad -40Ls.
Cik sapratu tas ir ar pin strīpām.
Uzslava ir par krāsotāja attieksmi, termiņiem un darba kvalitāti. Lētā desa te nav.
Labojis oilmaster uz 13-12-2012 18:23
 
Guntis
un lakošanu !
 
turists
turists rakstīja:

Raimim vajag kādu uz ko dusmoties par motora izjukšanu un šis izvēlējies Siliņ onkuli.. GrinGrin Motoru ārdīju ārā es, situācija tāda, ka pārtrūcis un izlidojis bija distances gredzens, kas atrodas starp separatoru un virzuli. Vēlāk vēl atklājās, ka tie bija pašvirpoti nevis oriģinālie. Oriģnālie, ja kas, ir rūdīti.. šie nebija. Man skaidrojums šāds.. gredzenā bija pārāk liela spēle - starp pirkstu un gredzenu - virzulim kustoties augšā lejā ap 50x sekundē gredzens tika dauzīts un pamazām stiepts līdz pārtrūka. Seperators pat nebija izjucis..tas bija drusku samīcīts, likumsakatrīgi, bez distancera tas pa pusei izlīda no klaņa- adatas sabira lejā kad es spiedu ārā pirkstu- seperators bija deformēts un vairs tās neturēja.
BET, ir jāpiekrīt, ka adatgultņa izpildījums ar seperatoru nestspējas ziņā ir ap 2x vājāks par vienkārši saliktām adatām.


Labojums, nupat rokoties pa kasti atradu maisiņus ar Raimonda vecajiem seperatorgultņiem... adatas nebija izlidojušas, drusku sašķiebts seperators no tā, ka izlīdis uz malu bija, un tas arī viss. Tā ka stiepies kā gribi Raimonda gadījumā Siliņu vainot nevar.
Ja kas neatceros, ka no oriģinālajiem distanceriem būtu ko slīpējis nost...??
Labojis turists uz 14-12-2012 09:58
 
oilmaster
Tavā darbnīcā ar slīpējamo aparātu (nezinu kā viņu sauc) Piedzinām pēc izmēra.
 
oilmaster
Savesti kārtībā šim modelim atbilstošie ķēžu sargi.
Bildē atšķirība starp 360 un 354



Gumijas bez problēmām izgriestas pēc vajadzīgā izmēra



Ielikti jauni ķēžu mierinātāji. Kniedes pirktas skrūvju veikalā, der perfekti. No kniedes jādabū ārā vidējā "nagla", tad iemoca kniedi vietā un otru galu akurāti saplacina.



Ps. ja kādam ir interese ir viens 353/354 ķēžu sarga komplekts lieks. Pm.
Labojis oilmaster uz 18-12-2012 18:55
 
Kaarlis
Man jau bija aizdomas par to, ka kniedes varētu derēt arī jaunlaiku
 
aigars
A kādas jaunlaiku kniedes, man vēl tēvs stāstīja kā lidmašīnām ielāpi likti ar tādām vienpusējām kniedēm. Tāpat pie mums vienā ezerā bija vācu lidmašīna un puikas ņurkoja pakaļ paškontrējošiem uzgriežņiem ar plastmasas jostiņu pakaļ. Tie no kara laika, bet padomijā jau tādi tautai nebija pieejami - vienīgi ezerā, jāņurko vien bija.
 
oilmaster
Vidus daļa šāda sanāca.

 
Guntis
Ir labi,pat par daudz labi Smile
 
oilmaster
Pulējums Cool

 
oilmaster
Šodiena "tūninga" dienaGrin



Šādas uzpariktes. Uzstādit viegli izskatās labi.







YouTube Video
 
Guntis
Wink

P.S. ja jawa.lv paņemtu lielākas telpas,mēs varētu savu muzeju tur ierīkot Smile
vēl jo vairāk,mēs ar visām(es vismaz) nebraucu nekad...
Labojis Guntis uz 15-01-2013 12:11
 
KarlisV
Skaisti, kurā muzējā varēs apskatīt ? WinkWinkWink
 
oilmaster
Pa lielam, bez pavisam maziem sīkumiem mocīts gatavs.
Liels paldies Tūristam par lielo palīdzību. Smile

Bildes.

















Mocīti dzīve var apskatīt JAWA.LV bodē.
Tiekamies vasarāSmile
 
Kaarlis
Tā sacīt, labs darbiņš, kas padarīts. Ar kuru no mocīšiem laidīsi troļļus baidīt?
 
oilmaster
Nu, nāks laiks, redzēs.
Te bildes no manuāļa.



 
Iet uz forumu: