Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Oilmaster JAWA 350/354
Guntis
Ar šo tak pie troļļiem nebrauks ...aiz stikla,un klāt nevienu nelaidīs Smile
 
zxz
Šī tiešām smuka jawa un riepas forši izskatāsSmile
 
aivarsz
Nu ko, mani apsveikumi. Labs darbs, kas paveikts ilgā periodā, lielā mērā veikala telpās un darba laikā. Smile

Es tikai gribu teikt, ka jūs visi, kas esat šajā forumā (un arī tie, kas neesat, bet Jawītes paskūvējat gan), pie tā esat vainīgi. Jo, veikala pārdevējs- viņš arī īpašnieks nav bijis 100% noslogots darba laikā- respektīvi- rinda pie letes ir ik pa laikam ir par īsu, pārdevējs var atļauties visādas vaļības. Nekādas kārtības!

Un, jo vairāk jūs demonstrēsiet savus projektus forumā, jo ilgāks laiks būs nepieciešams Oilmasteram, lai realizētu kādu savu nākamo ideju. Tā lūk! Smile

Eu! Tikko iedomājos. Ja nodrošināsim kārtīgu rindu bodē, Oilmasters vairs nevienu mocīti darba laikā neskrūvēs. Nepārtraukti darbosies citi profesionāli un labi atalgoti! onkulīši projektu īstenošanā. Tā ka netaisam vis rindu pārak garu, lai džekiņš nezaudē formu. Smile)
Labojis aivarsz uz 31-01-2013 20:48
 
treners
Pievienojos apsveicējiem! Ja sestdien veikals strādās, apskatīšu dzīvē, ir plānots iegriezties. Ne visi var darbu apvienot ar hobiju un darīt to vienā vietā. Kā kārtīgs latvietis es Oilmasteru nedaudz apskaužu.Smile
 
AS18
treners rakstīja:

...Ne visi var darbu apvienot ar hobiju un darīt to vienā vietā. Kā kārtīgs latvietis es Oilmasteru nedaudz apskaužu.Smile


Pilnīga un absolūta taisnība! Es darbā vēl nekad līdz 2.00 naktī neesmu aizķēries.. bet garāžā regulāri! Raimi - super! a/
 
oilmaster
Sazīmējies šāds pa daļai jau nohromēts, pa daļai piehromēts bagāžnieks. Jāsaka, ka ,man šķiet, skatu pabojā. K-ko noņemj, bet ir praktisks.



 
peterisp
Labāk ņem nost. Ja kaut kas jāved, ved ar melno!
 
Guntis
! ved ar mello,kad jāved,šo ŅEM nost Sad
 
aivarsz
Protams, bez visiem piekariņiem mocītis ir glītāks. Bagažnieka rāmis daudzos gadījumos tiešām atvieglo dzīvi, kad k-ko vajag pārvadāt. Oilmaster mocīša gadījumā, man šķiet, ja bagāžnieku grib atstāt, jāpielabo ģeometrija. Tam rāmim, tomēr vajadzētu novietoties horizontāli- sekojoši prasās pēc pārstrādes. Tagad, kritisku aci vērtējot tāda pīles aste. Uz šito mo vajadzētu skatīties kā uz tādu raritāti. Mēs jau gandrīz visi esam savus motociklus apkāruši ar visādiem sū... Bet tie jau vairāk ceļošanas vajadzībām. Ar šo tak nav paredzēts ceļot garos gabalus?
 
Iet uz forumu: