Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Pārdomas par izpūtējiem.
otomars
Diez no kaada materiaala bija izgriestas bliives klusinaataaju iekshaam,ja pa 3tk km sadegushas pilniibaaSad slovaaku razhojums
kaada izturiiba ir taam kas veikala nopeerkamas......
 
Kaarlis
Ar tām blīvēm tā notiek. No rūpnīcas ieliktās izjūk ļoti ātri. Liekas ka izšķīst. Nākamās taisiju pats. Vienam mocim turās jau vairākus gadus, otram jau atkal viss lupatās.
Pozitīvais moments, ka pajūkot blīvēm vismaz kripata jaudas parādās.
 
otomars
no kaa taisiiji
 
Kaarlis
Pirmo blīvi no krievu laika ar metālu armēta galvas blīvju materiāla, parējās no paronīta.
Kur tādu dabūt mūsdienās- nezinu.
 
Kaarlis
Šodien pazuda labi sataisīta izpūtēja vidējā stiprinājuma skrūve. Pļekšķ nejauki. bet ir patīkama sajūta par dinamiku.
Pirms veikt kādus blīvju remontus, iesaku izsvērt visus par un pret.
 
otomars
prieksh dinamikas ir cits mocisSmile jaauztaisa bliives triisstuura formaa .lai tikai notur iekshas
 
Kaarlis
Es dariju tā: likvidēju vienu klusinātāja sekciju- iekšas sanāk "īsākas". Blīvēm malās uztaisiju iegriezumus tā lai būtu ap 1 cm2 "taisnā plūsma" Troksnis pieauga ļoti nedaudz, bet ir starpība dinamikā.
 
gacans
Kaarlis rakstīja:

Es dariju tā: likvidēju vienu klusinātāja sekciju- iekšas sanāk "īsākas". Blīvēm malās uztaisiju iegriezumus tā lai būtu ap 1 cm2 "taisnā plūsma" Troksnis pieauga ļoti nedaudz, bet ir starpība dinamikā.
Jaunības gados tika izdarīts tāpat ,viena sekcija nost ,un izpūtējus līdz ar to ar īsākus ,skats smukāks (gaumes lieta ) vienīgais mīnus ,vairāk eļļas uz nummura zīmes ,braucu ar tiem pašiem izpūtējiem tagad ar,jaunus likt visā garumā negribas,a zāģet jaunus izpūtējus roka neceļas . Skaņa protams skaļāka ,un liekas , ka virs vidējiem apgriezieniem labāk elpo !!!
 
zigmars
gatavojoties uz teh.apskati iebāzu Jawas 638 izpūtējos abus klusinātājus, kas tur nebija lietoti kopš es to moci atceros. Un pēc pāris dienām vairs nevar ar kurbuli iestartēt tāda sajūta, ka pārlējies...
Kā mehāniķi domā - tas varētu būt dēļ tiem klusinātājiem, jo pirms tam - mierīgi 4xuzkačā , attaisa čoku un kā sper tā ir..

Baigais aplauziens tā skaņa ar klusinātājiem - nezin, man ritīgi nepatīk tā svepstēšana.
Labojis zigmars uz 09-06-2017 12:04
 
Dalgo
Man savukārt nav saprotami tie fanāti, kas nevīžo savest tos izpūtējus kārībā, un uz pasākumiem ierodās ar tukšiem izpūtējiem, bez, vai ar apzāģētām stabulēm.. Mans priekšlikums būtu, ja Tev tik ļoti patīk tas troksnis, tad ar lokanajām caurulēm, uzreiz aiz cilindriem - ievadi tos sev ausīs, būs kārtīgs trobelis, kā gonščikam.. Smile

Klusinātāji tīri, blīves veselas?
 
gacans
Dalgo rakstīja:

Man savukārt nav saprotami tie fanāti, kas nevīžo savest tos izpūtējus kārībā, un uz pasākumiem ierodās ar tukšiem izpūtējiem, bez, vai ar apzāģētām stabulēm.. Mans priekšlikums būtu, ja Tev tik ļoti patīk tas troksnis, tad ar lokanajām caurulēm, uzreiz aiz cilindriem - ievadi tos sev ausīs, būs kārtīgs trobelis, kā gonščikam.. Smile

Klusinātāji tīri, blīves veselas?
Jautājums jau bija par iedarbināšanu nejau par ievadīšanu ......Tev patīk kluss, brauc ar klusu,aizbāz vispār ciet,,uzskatu ,ja skaņa ir saprāta robežās un apskate izieta, kādas problēmas ...Labāk būtu uztraucies par tiem, kuri leij nesakarīgi daudz eļļu pie benzīna un sasmirdina visu rajonu ,nodi...š aizmugurē braucējus ,tas nekas, a redz nedaudz skaļāks tas traki ...
 
Laacis_ar07
Ievadi pats sev....nav jau to trubu veikalā kad vajag.,un kādas vajag, tapēc braucam ar sabirušām starpsienām!Angry
 
zigmars
Klusinātājiem visticamāk nav nekāda sakara ar startēšanu - saliku atkal kā bija un taspats.
Laikam sūdīgs deģis būs - reti un maz braucu - šitā pus bāka man no marta apmēram skalojās.
 
kergers
Sakratīji pirms tam bāku? Varbūt piegāzi pilnu karburatoru ar eļļu, kas sastājusies bākas dibenā?
 
zigmars
Pareizi - kergers,. Tā ir karburatorvaina un iemesls - tas ko Tu teici iepriekš.
Izpūtēji izrādās tādu gļuku nevar uztaisīt.
uz ielas mani varēs atpazīt pēc apgrieztām un tukšām rorēm, Dalgo.
 
Dalgo
Nu skumji, ko lai piemetina Grin
 
Iet uz forumu: