Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
detaļas 360ajai
vecaiss
Meklēju priekšējā riteņa asi ar uzgriezni (ar labu galvas hromu), varbūt kādam aizķērusies.. varu arī pret kaut ko iemainīt. Smile
 
peterisp
Sveiki!
Labprāt iegādātos:
1. bremžu pedāli Jawa 360 (mocis divcilindru 350cm3, jo cik saprotu, tad viencilindrenei tas pedālis ir garāks). Der arī, ja nav labs hroms, jo tāpat došu pārhromēt.
2. Sēdekļa apakšu. Porolons man ir, bet apakšu saglābt neizdevās - galīgi izrūsējusi.
3. Joprojām aktuāli blakusvāģim stikla stiprinājumi gan labais, gan kreisais. Centrālais man ir!
Varbūt kāds var man izlīdzēt
 
oilmaster
Pērku vecās jawas aizmugures dakšu labā stāvoklī.
Pm.

Paldies, dabūju!
Labojis oilmaster uz 28-02-2013 20:47
 
oilmaster
Pērku jawa 360/350 ķēžu sarga turētāju.


Paldies dabūju.
Labojis oilmaster uz 28-02-2013 20:49
 
peterisp
Pērku "ķepu" bremžu pusē.

Bet vajag kā bildē, jo mocis ar blaķeni
[img]http://jawamarkt.cz/temp/Jawa-350-Weitere-teile-fussrohreside350-380-380-1327063158.jpg[/img] is not a valid Image.

+ vēl varbūt kādam ir Jawas 360 priekšējās lampas apaļā regulēšanas skrūvīte, kas skrūvējas hromētajā daļā lampas augšpusē.
 
oilmaster
Sadabū parasto, otru piemetini klāt. Būs vieglāk
 
peterisp
Tā arī būs jādara, man tur puse vītnes nolauzta.
 
oilmaster
Nesolu, bet palūrēšu, moš man lieks kāds.
 
peterisp
Nu paskaties, šodien braucu uz Starta ielu pakaļ hromam, ieskriešu pie Tevis arī
 
turists
Nopirkšu no 360tās sānu bleķus, tos, kas aptver kastes un noslēpj gaisa filtru.
 
AS18
turists rakstīja:

Nopirkšu no 360tās sānu bleķus, tos, kas aptver kastes un noslēpj gaisa filtru.


10,-lvl.. Šķiet tik arī pats pirku pēdējā Ikšķilē. Kopumā ļoti ok, ausis virs bardačoka stingras, nav locītas.. Defekts, nolauzts kronšteins ar ko stiprinās pie kreisās puses pedāļa.
[img][/img]
 
AS18
AS18 rakstīja:

turists rakstīja:

Nopirkšu no 360tās sānu bleķus, tos, kas aptver kastes un noslēpj gaisa filtru.


10,-lvl.. Šķiet tik arī pats pirku pēdējā Ikšķilē. Kopumā ļoti ok, ausis virs bardačoka stingras, nav locītas.. Defekts, nolauzts kronšteins ar ko stiprinās pie kreisās puses pedāļa.


Ups.. kļūda atmiņas reģistros..cena bija 5 lvl par komplektu ne par katru bleķi atsevišķi. Tātad cena Tev - 5LVL. A.
Labojis turists uz 28-03-2013 11:22
 
turists
AS18 rakstīja:

AS18 rakstīja:

turists rakstīja:

Nopirkšu no 360tās sānu bleķus, tos, kas aptver kastes un noslēpj gaisa filtru.


10,-lvl.. Šķiet tik arī pats pirku pēdējā Ikšķilē. Kopumā ļoti ok, ausis virs bardačoka stingras, nav locītas.. Defekts, nolauzts kronšteins ar ko stiprinās pie kreisās puses pedāļa.


Ups.. kļūda atmiņas reģistros..cena bija 5 lvl par komplektu ne par katru bleķi atsevišķi. Tātad cena Tev - 5LVL. A.


Ideāli, uzsitu Tev uz PM
 
turists
Varbūt kādam ir 360tās pakaļējais dubļinieks?
 
AldisK
Man vajadzētu būt.Vakarā paskatīšos, varēsi dabūt.
 
oilmaster
Varbūt kādam ir 634 pirmā modeļa (1974-1977) priekšējais dubļu bleķis?
 
AldisK
Viens kaut kāds ir nebija pārāk līdzens. Un neatceros vai pirmā vai otrā modeļa. vakarā varu paskatīties.
 
oilmaster
Vajag ar stiprinājuma ausīm, kā vecajai jawa, bet cik saprotu kājas 634 garākas. Ja nepareizi nesaprotu palabojiet.
 
aigars
Man ir ar kājām garākām kā 360 tajai. Jaunībā bija uz 360 tās, jo citu nedabūju, tā arī braukājos.
 
zxz
Pērku šo detaļu/as.content1-foto.inbox.lv/albums/z/zxz7/16-04-2007/9028-main.jpg mob telefons 25495186
 
Iet uz forumu: