Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 1
Gints13

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Signalizācijas u.c. pretaizdzīšanas ietaises
Guntis
Esnemīlu itāļu tehniku,un no šīs diena pat kategoriski
[img]http://content25-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/AUDI-sports/iatalia.sized.jpg[/img] is not a valid Image.

DĀRGĀ-Laser line- sidzene,ūdens izturīga.... ka viņus Angry
 
Kaarlis
Kur tev tas mēsls bija- mašīnā vai uz moto? Lai kā arī nebūtu, šobrīd labākas ir ķīnas ražotās draņķības. Savulaik gan tika eksperimentēts ar tiem pašiem itāļiem- Kobrām (Cobra) https://www.cobra.com/index.cfm trīslitru burkā nodzīvoja nedēļu- ne kāda vaina. Cena gan drusku cita nekā lāzer līnijai.
 
oilmaster
Ursus, tad vari nemēģināt iemīlēties Ķīnas tehnikā.
Man tā signalizācija melnajai JAWAI vispār nesaprotama un pults kabatā sadalījās..nebija jāgaida kamēr pārējais izģērbsiesGrin
Par sevi, atkal iegāza "skopais maksā dubultā"Grin

Ps. šodien saņēmu dāvanu no Aivarsz. Paldies.
Sienas plakāts ar JAWIŅU 634 ar blaķeni, kura aplaimota ar glītu meiteņu uzmanību. Gandrīz Aivaram uz retro bikini vajadzēja pieteikties. ĀĀĀ, pareizi, nav jau omītes viņamGrin
Būs gatavs fočīgais ielikšu bildi.

Pss.
Paldies adminam par laika ziņām. Man patīk!
Labojis oilmaster uz 17-10-2012 20:35
 
Guntis
uz moto ,uz SUZUKI.
kur ,un ko labāk izvēlēties -moto siganlizāciju-.
man galvenais lai ir kustības/svārstības sensors ,un protams lai ir uzticama.

(šī maksāja jau kaut kur ap 90,-ls).

P.S. pagaidām naivi ceru,ka reaminēs. Jo galīgi nosprāgusi nav.
 
Kaarlis
oilmaster rakstīja:

Man tā signalizācija melnajai JAWAI vispār nesaprotama un pults kabatā sadalījās..nebija jāgaida kamēr pārējais izģērbsiesGrin
Par sevi, atkal iegāza "skopais maksā dubultā"

Tad jau tavas siģenes antenu var neatjaunot? Mēs ar Andi gribējām piešķilt moci un drošinātāja reinkarnācijas (Ceļa apstākļos) nolūkā nokniebām pusi antenas vada...
 
turists
man uz husīša stāv itāļu.. nu tikai maksā viņa ap 200Ls.. Sad cepuri nost dubļi, purvi, akmeņi, ūdens un viencilindra pureklis viņai neko nav spējuši nodarīt.
 
Spiker
Sveiki!

Ir doma iegādāties signalizāciju Jawai. Negribas ieejot veikalā stresot, kas noteik ārpusē, kā arī vasaras laikā mocis stāv pazemes autostāvvietā, prasās pēc kāda sirdsmiera.
Ir kādi jaunumi šajā jomā, varbūt ieteikumi? Kopš 2012 gada pēdējā posta ir pagājis kāds laiciņš. Izskrēju cauri iemīļotajam e-bay, bet nekas prātīgs man acīs neiekrita! Kā arī īsti pat sajēgas nav, kādai jābūt normālai motocikla, it īpaši Jawa, signalizācijai!
 
Aigars_R
No savas pieredzes varu ieteikt Tev METASYSTEM LEGOS 3. Ļoti kompakta, viegli uzliekama, speciāli paredzēta motociklam. Ir visas nepieciešamās īpašības. Viss lielākais pluss ir ka visas sastāvdaļas ir mazas un neatkarīgas. Kalpo ļoti labi.
Iegādāties un saņemt konsultāciju var šeit:
www.ads-serviss.lv/...tsii-21782
 
Iet uz forumu: