Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Instrumentu komplekts
edmunds
Čau,

Šo un to no štrumentiem esmu iepircis sava pirmajā motosezonā, tomēr esmu nācis pie atziņas, ka instrumentu komplekts, kas ietilptu kastē, man lieti noderētu.

Manas vajadzības ko skrūvēt, salīdzinot ar vairumu no foruma ekspertiem, ir nelielas, tomēr ik pa brīdim ko vajag.

Paskatījos instrumentu komplektu piedāvājumu un tur var apmaldīties. Skaidrs, ka man nevajag kaut ko ūberkrutu, ko lieto profesionālie servisi un kas maksā lielas naudas. No otras puses, negribās arī kaut ko ķīniski lētu un bezmaz vienreiz izmantojamu.

Ko tauta var ieteikt ? Budžets līdz 100 naudām.
MC Wild Hogs!
 
Guntis
Atslēgu komplekts no 5.5 -24 ap 10,-ls
Labs skrūvgriežu komplekts(tev labs) ap 10,- ls?
Plaķenes,asknaibles,nazis,vīle,lodāmurs(alva+smēre alvai).
Izolene(zilā Grin ).Testeris,akumulatoru lādējamais.


Muciņu komplektu... īsti neredzu vajadzības,ja vajag tad PSRS ražotu,ne pa dārgām
naudām varam Latgalītē paskatīt.
 
turists
HCT Automative uz Jelgavas šosejas.
 
Jancic
Paskaties šeit: darbariki.1s.lv/...mplekti_2/
varbūt kas iekritīs acīs. Vai arī vecais labais ss.lv, reku šitāds variants, bet tas laikam nav vienīgais
www.ss.lv/...ibkde.html
 
aivarsz
HCT nav slikta izvēle. Visai labi instrumenti ar garantijām, par apēdamām cenām.

APE Motors tirgo šādus instrumentus, kas ir visai augstas kvalitātes, bet nav lēti.
www.jonnesway.com.tw/...mp;page=19

Bet, protams, ir arī tas ceļš, ko ieteica Guntis.
Man ir viens ~15 gadus vecs ķīniešu radziņatslēgu komplekts, kuram nav izdevies salauzt NEVIENU! atslēgu. Manām amatnieka vajadzībām, jācer kalpos vēl kādu laiku. Bet ir bijuši nopirkti arī tādi štrumi, kas vairāk par pusotru skrūvi netur.
 
elf
aivarsz rakstīja:

HCT nav slikta izvēle. Visai labi instrumenti ar garantijām, par apēdamām cenām.

APE Motors tirgo šādus instrumentus, kas ir visai augstas kvalitātes, bet nav lēti.
www.jonnesway.com.tw/...mp;page=19

Bet, protams, ir arī tas ceļš, ko ieteica Guntis.
Man ir viens ~15 gadus vecs ķīniešu radziņatslēgu komplekts, kuram nav izdevies salauzt NEVIENU! atslēgu. Manām amatnieka vajadzībām, jācer kalpos vēl kādu laiku. Bet ir bijuši nopirkti arī tādi štrumi, kas vairāk par pusotru skrūvi netur.


Es servisam ar šo to esmu iepircis no Jonnesway....pagaidām neko sliktu nevaru teikt!
Labāk jau salasīt atsevišķi atslēgas, komplektos parasti ir lieki strumi kurus dzīvē nekad neizmanto...
Te ar šis tas labs ir... www.skrab.lv
Labojis aivarsz uz 01-11-2012 19:44
-----ne
 
turists
Piekrītu tam, ka komplektos ir liekas lietas un šad tad trūkst kāds sīkums, ko vajag, BET lielais plus it tas, ka katram štrumam kastē ir sava vietiņa, viss ir forši un kompakti +++ kad beidz darbu tu vienmēr redzi ja kaut kas trūkst.. Man pašam ir liela kaste ar atsevišķi salasītām labām lietām, bet darbojoties ar tām esmu haotisks un izmētāju visu pa visām malām, beigās sametot kastē liekas, ka viss ir, tikai pēc laika saproti, ka kaut kādas lietas jau iztrūkst. Bet tas jau katram pa savam, kāds nu kuram tas darba stils un pedantisma līmenis. Sev katrā ziņā nākamo komplektu pirkšu tādu kur visam ir sava vieta.
 
Kirby Morgan
Situācija sekojoša. Man ir nepilns komplekts ar Javas 350/360 instrumentiem. Trūkst trīs uzgriežņu atslēgas ar uzrakstu Tona, knīpstanga un viena muciņa. Laikam bija vajadzīgs arī kaut kads stienitis priekš muciņām. Ja nu kādam ir kas lieks, tad piedāvājiet. Informāciju par to kas trūkst ieguvu salidzinot komplektu ar Java.lv esošu komplekta bildi. Gan jau daudziem ir pilni vai nepilni komplekti.
instrumenti-un-aksesuari.jpg

Labojis Kirby Morgan uz 23-01-2021 00:29
 
AldisK
To laiku instrumentus varētu būt, ka būs grūti salasīt. Vēl ir arī dažas nianses. Ja tā Jawa ir remontēta ar mūslaiku skrūvēm, vai oriģinālās skrūves nav atjaunojamas, tad praktiski komplektā paliek liekas 12 un 14 atslēgas. bet jābūt 13 atslēgām. Arī to laiku svečatslēga ir 22, it kā šolaiku sveces ar 21 neesmu riņķī aprāvis. bet cenšos izmantot pareizo 21 atslēgu. Šādas lietas ieteiktu apmeklēt tirgos, kur pārdod visādus lūžņus, reizēm tur var viss kaut ko atrast. Nu un apmeklēt pavasaros un rudeņos lielos mototirgus. Tagad strīdas Ikšķile ar Biķerniekiem. Pagājušajā gadā bija gan tur, gan tur.
 
Iet uz forumu: