Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
JAWA 559,360bāka
Guntis
Ir pārhromēta bāka(vecā tipa bez uzlikām).
Ir uzradušās -problēmas-.
1.Kā meistaram ieskaidrot cik tālu un cik vajag krāsot?
2.Ja pa vidu ar -zelta- svītrām viss skaidrs,tad kādā attālumā ir malējās(uz vecās bākas ir nodilušas).

Ir kādam laba bilde ar svītrām? Varbūt pat zināmi(izmēri)parametri,ko un kas jāsaka meistaram?


P.S. veco bāku dosim kā paraugu,lai studē.Krāsas kods ir zināms.
 
AldisK
Apmēram uz izjūtām. Vislabāk, ja blakus būtu kāda bāka pie kuras apmēram piemērīt.
 
aigars
Es , krāsojot vadījos pēc Raimonda ieteikuma, ka katra bāka ir savādāka, tāpēc arī sarkano krāsoju pēc iespējas mazāk, lai vairāk paliek chroma, ko pucēt. Manuprāt izskatās labi- bāka tāda slaidāka. Bildi nemāku parādīt. Tas man otram mocītim, tas, kas tuvāks oriģinālajam.
 
oilmaster
Uz izjūtām. Standarts nav. Vecajām bākām ar to hroma lauku esmu ievērojis dažādu.
Viena lieta, ko ieteiktu krāsotājam ievērot simetriju starp abiem vaigiem, ko notrāpīt ir ķēpīgi...
 
peterisp
Cik izmaksāja vecās bākas sānu puses pārhromēšana? Un kurā kantorī? Pats domāju vai likt bāku ar uzlikām vai dot pārhromēt sānus. Man ir 2 gab. bākas Smile
 
AldisK
peterisp rakstīja:

Cik izmaksāja vecās bākas sānu puses pārhromēšana? Un kurā kantorī? Pats do
māju vai likt bāku ar uzlikām vai dot pārhromēt sānus. Man ir 2 gab. bākas Smile

Pie hroma.lv ap 100Ls. Kādu bāku likt? Atkarīgs cik autentisku gribi moci. Tad atkarībā no moča izlaiduma gada arī ir bākas, ar vai bez uzlikām. Visādi citādi ar uzlikām man liekas ir vienkāršāk. Ja kas, var mainīt bākas pieskrūvējot esošās uzlikas.
 
Guntis
Mēs nehromējām,nopirkām pēc sludinājuma.
 
Krisjanis
Bāku uzlikas pārhromēt 60 lati. kvalitāte ļoti laba, čehu hroms. Ja ir vajadzība, varu iedot tālāku kontaktinformāciju
 
peterisp
AldisK rakstīja:

peterisp rakstīja:

Cik izmaksāja vecās bākas sānu puses pārhromēšana? Un kurā kantorī? Pats do
māju vai likt bāku ar uzlikām vai dot pārhromēt sānus. Man ir 2 gab. bākas Smile

Pie hroma.lv ap 100Ls. Kādu bāku likt? Atkarīgs cik autentisku gribi moci. Tad atkarībā no moča izlaiduma gada arī ir bākas, ar vai bez uzlikām. Visādi citādi ar uzlikām man liekas ir vienkāršāk. Ja kas, var mainīt bākas pieskrūvējot esošās uzlikas.


Nu manam mocītim ir bāka bez sānu uzlikām, hroms galīgi nodrupis. Tāpēc arī domāju, ko darīt...
1. vai meklēt jaunu bāku, kurai var pieskrūvēt uzlikas
2. atjaunot veco, pārhromējot sānus
3. pirkt jaunu jau nohromētu.
 
AldisK
Ja grib mazāku čakarēšanos un finanses atļauj, ieteiktu pirkt jaunu. Pārhromējot par buktēm prasa hroms.lv 20Ls par vienu bukti. Kā mums te ar tām hromēšanām iet var palasīt forumos, gan mūsējā , gan retromoto.lv. Es savu bāku arī tikai nupat pēc divreizējas pārhromēšanas dabūju no Hroms.lv. Ir pagājis aptuveni gads. Pirmajā reizē krāsojot nonāca hroms. Gods kam gods, pāņēma pārhromēt un vairāk naudu neprasīja. Vispār jau attieksme korekta un pieklājiga. Neko sliktu nevaru teikt. Vienīgi tas termiņš.
Kādu Tu gribi redzēt savu moci tas Tev jāizlemj pašam. Vai stingri pieturēties pie konkrētā izlaiduma gada izskata, vai taisīt atkāpes. Ja Tevi netraucē atkāpes, tad kā jau rakstīju ar uzlikām man liekas vienkāršāk.
Labojis AldisK uz 04-11-2012 10:31
 
voldis
Jautājums par bākām.Ir pāris bāku,kuras gribētu iekonservēt uz ilgāku laiku-nākotnes projektiem.Varbūt kāds kaut ko var ieteikt.
 
valdis 1
Šis ir dikti sarežģīts jautājums! Šaubos vai te kāds zinās kā jāiekonservē bākas! Var izslēgt prožektoru un aizslēgt durvis!Smile
 
Jancic
Lai pasargātu hromus, personīgi es, talkā ņemu pindzeli, solidolu un smāķēju treknā kārtā virsū.
Iekšpusei ieteiktu iepūst arī kautko eļļveidīgu, pēc tam ar benzīnu izmazgāsies. Var to pašu solidolu sajaukt ar soļķi vai vienkārši biezāku eļļu ieliet un izskalināt pa bāku.
Vēl ir vaski gaišie, flakoni pūšamie kaut kas ķipa movilam a/m slēgto telpu apstrādei pret rūsu. Pats šoruden ar tādiem mašīnu apstrādāju. Var arī ar tādiem provēt. Pieejami autukrāsu un kosmētiku veikalos.
350 / 360
350 / 634.7
 
aivarsz
Es 100% precīzi zināju pagātnē, kā pareizi un ar ko konservēt dažādus metāla izstrādājumus ilgtermiņā, jo ar šīm zināšanām k-kad senāk esmu nodrošinājis savas ģimenes eksistenci. Pēdējos 10 gadus, kopš ar to vairs nenodarbojos, ražotāji un izstrādājumi gan ir nedaudz pamainījušies. Gramatiski pareizākie un rezultatīvākie ilgtermiņa konservanti jau sen nav problēma arī aerosola iepakojumos. Ir dažādu veidu cietie vaski atklātām un slēgtām virsmām, ko pielieto šiem mērķiem. Grūtākais pasākums nezinīšiem, parasti ir, kā dabūt šo aizsargslāni nost. Investīcijas par šādu aerosolu nav dramatiskas. Man, personīgi, liekas dramatiski kaut kur mēģināt sameklēt pusgadsimtu vecu vēsturi- solidolu, movilu, vai vēl k-ko tamlīdzīgu ar ko tad nu mēģināt izpildīties savuprāt, vispareizākajā veidā. Pirms gadiem 40 labākais PSRS zināmais veids, kā atbrīvot ierūsējušas skrūves bija bremžu šķidrums Ņeva un, ja nepalīdz, gāzes deglis. Bet k-kas jau šajos gados ir pamainījies, vai ne? Tāpat kā leģendārā GOI pasta, kas jau gadus 30 atpakaļ ir kļuvusi par vēsturi un sen vairs nav konkurentspējīgs izstrādājums. Tādēl, rosinu tomēr arī vecu lietu atjaunošanā izmantot jaunus, pārliecinošus un kvalitatīvus palīgmateriālus.
 
aigars
aivarsz, movils , pasta GOI- zaļā un deglis - lauku onkulīšiem vienmēr skapī un atrisina visu, un neliek skraidīt pa Rīgas veikaliem un tērēt laiku , naudu un piepildīt tirgotāju maciņus. pie tam vēl ir jāapgūst vēl speciāls kurss, lai iepazītos ar milzīgi raibo piedāvājumu klāstu kas, aprakstīti ar maziem burtiņiem...
 
aivarsz
aigars rakstīja:

aivarsz, movils , pasta GOI- zaļā un deglis - lauku onkulīšiem vienmēr skapī un atrisina visu, un neliek skraidīt pa Rīgas veikaliem un tērēt laiku , naudu un piepildīt tirgotāju maciņus. pie tam vēl ir jāapgūst vēl speciāls kurss, lai iepazītos ar milzīgi raibo piedāvājumu klāstu kas, aprakstīti ar maziem burtiņiem...

Aigar, tu raxti pareizus vārdus.Tāda ir dzīves īstenība. Arī es esmu pietiekami sens un konservatīvs vīriņš. Un nepūšu pīlītes, kad to nevajag. Sākotnēji pamatīgi ievērtēju, pēc tam izsaku savu viedokli. Turpinot manu iepriekšējo ierakstu, goda vārds, dažus gadus atpakaļ esmu utilizējis no savas darbnīciņas daudzas iepriekš pieminētās
lietas. Gan visādas sūd...īgas uzgriežņu atslēgas, gan arī citus priekšmetus un ķīmijas. Postulāts- darbnīcu nedrīkst aizaudzēt, tai vienmēr ir jābūt tīrai. Ja pareizi atceros, tad nerīkojos pareizi, bet emocionāli. Atzīšos. GOI pastas zaļo kluci aizmetu nemaņā tālu, par ko man, protams, ir kauns publiski rakstot. Bet būšu godīgs, tieši tā tas notika, atklājot daudzkārt pārāku materiālu esamību. Nesodiet, bet saprotiet.
 
Iet uz forumu: