Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Work for winter
aigars
Bildes spīdīgas - nesaprotu diskusiju ( Kaarlis) ... Frown
 
Gerhard
you happy i start lat ? or angry thats i start late in the season? kaarliss

i start in april to drive motobike , bc in march i be normali skiing or so
 
Gerhard
need more fine work and this paste not works good if it cold. and my garage is near 5 grad now and this to cold aigars, to get a fine result. need a temp from 15 grad
 
Kaarlis
aigars rakstīja:

Bildes spīdīgas - nesaprotu diskusiju ( Kaarlis) ... Frown

ķeru uz zoba Gerhardu...Grin
 
Kaarlis
pasaule būtu nenormāli garlaicīga ja visi būtu lietišķi un nopietni!
 
Gerhard
nopietniSad fun and happynes is the best medicine
 
Gerhard
next step
010.jpg 008.jpg 006.jpg

Labojis Gerhard uz 20-01-2013 10:53
 
Gerhard
1+1=1
005.jpg 004.jpg 003.jpg
 
Guntis
Wink jauki Smile
 
Gerhard
go to end with constrution
007.jpg 006_1.jpg 008_1.jpg
 
Gerhard
you not know it before?Wink
 
aivarsz
Hi Gerhard,

I think your Velorex project will be intereresting & comfortable for you and your passenger. See you on the road next spring. Best wishes.
Labojis aivarsz uz 03-02-2013 23:48
 
Gerhard
next step
013_1.jpg 014.jpg 004_1.jpg
 
aivarsz
Best wishes! Classic cherry color.. a lot of chrome... It will be look good.
 
aivarsz
Pārējiem piekasīgajiem foruma lieotājiem. Šis ir gadījums, kad ievelkam tos indes zobus atpakaļ lūpā. Gerhards ir radis savu skatījumu uz topošā mocīša tēlu un mērķtiecīgi to īsteno. Gala rezultāts kādu uzrunās, kādu nē. Pagājušajā vasarā, neliels skaits no mums, līdzīga veida izpausmes, kā reize Vācijā, mazāk arī Čehijā, varēja ievērtēt un salikt savā galvā pa plauktiņiem. Bet labs veids, kurā izpausties un ieguldīt kaudzi naudas, lai radītu kaut ko no nekā. Visu cieņu. Vecos laikos Jawa tūnings parasti sākās un beidzās ar sabojātu rāmi un salocītiem un pārmetinātiem izpūtējiem pa lielam skaitlim runājot. Atsevišķos gadījumos vēl kaut kādi skārda gabali tika uzkārti riteņu diskos, lai no 100 m attāluma izskatās pēc lietajiem diskiem, kā tolaik Honda, Yamaha, vai pat Kawasaki un Suzuki mocīšiem. Tika iegūta drusciņa pašapziņas, patērēts laiks, bet gala beigās- pilnīgs sū tehniskā skatījumā.

Par sevi- ja es vēl kādu reizi savā mūžā mēģināšu reanimēt vai radīt no jauna neautentisku Jawa motociklu ar blaķeni (par ko gan dikti šaubos, laikam vienreiz baigi jāpiedzerās, lai pats sev apgalvotu, ka tā vajag), noteikti sākšu ar to, ka sameklēšu pietiekami jaudīgu 4T dzinēju savām vajadzībām. Pieštimmēšu rāmi, amortizāciju un bremzes. Un- AHOI! Šobrīd man ir pilnīgi skaidrs, ka tā nenotiks.
Visu cieņu Smiltenes Aigaram, kurš ir radījis pilnīgu vājprātu no vēsturiskā skatu punkta raugoties. Bet vizuāli ļoti baudāmu. Lādējis piķi tajā projektā vairāku gadu garumā, lai tehniski viss būtu, kā iecerēts. Un galā- vīrs pasaka savu viedokli- ar šo dzinēju tas modelis neiet ne sitams... Aigara gadījumā- ieguldītie līdzekļi sen jau būtu ļāvuši braukt ar pietikami jaudīgu un eksotisku, kā arī, savai sirsniņai tīkamu MO. Bet lūk. Ir dzemdēta ~Jawa. Katram jau savs stāsts par tām patiesībām.
 
Guntis
Kurš te kaut ko sliktu ir teicis???
Man liekas,ka visi(laikam es kļūdos) ar interesi seko
Gerharda veikumam.

Man jau arī gribētos -tumši sarkanu-(kā vecajām) +metālika 638,bet es taisos...sertificēt...
-VS-. Nu kaut vai -vecenītes- bez metālika krāsu.

Savu laiku -oilmaster- solīja krāsas(tjipa varot rūpnīcā dabūt) ar kādām bija pieejamas JAWA.
Tad jau kaut ko varētu pakombinēt.
 
Gerhard
near ready
001.jpg
 
Gerhard
a question remains unanswered,
what are the color I painted the sidecar??
007_1.jpg 006_2.jpg
 
Gerhard
ir kāds dalīties ar šo interesi, visi kopā vai atsevišķi ?
2 izplūdes ar kolektora,1 ceļasomas Velorex ,4, avārijas gaisma ,lampa atpakaļ, ķēde kaste pārkrāso un smaganas ,lukturu 1 gadu vecs ,blakusvāģis navigācijas gaismas

all is from Jawa 638 Velorex 562
003_1.jpg
 
Dezinfektors
Gerhard, please, write in english. It sounds a bit weird translated with google translate Grin
 
Iet uz forumu: