Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawa 638
bilderis
Pērku jawas 638 kloķeni ja ir ko piedāvāt tad raksat uz pm vai 22005123
 
Guntis
Pērku JAWA 638, ar reāli pārrakstāmiem dokumentiem !
 
UldisK
Starpcitu varu Tev pārdot savējo - pašlaik atrodas Preiļos - man Te viens cits mocīc/projekts padomā - Java pagaidām atrodas Preiļos - 1989 gada Reģistrēta ar blakusvāģi IR TA līdz 01.07.2013 - Gāju Rīgā tehniskāis tāvoklis +/- Ir OK - protams ir roka jāpieliek tā pati bāka sabuktēta u.c. sīkumi ( aizmugures riepa vairāk izskatās pēc krosa riepas un amīši aizmugurē cik izskatās ir no IŽa - viens priekšējais amītis tek - saļņikus nopirku,bet neuzliku)
 
Guntis
Mani pat neinteresē tehniskais stāvoklis. Jo dažas dienas atpakaļ nopirku perfektu(manā uztverē)
donoru. Un pat lielas problēmas mani nebaida Smile kur nu vēl sīkumi Smile

Visi nosaka cena,bet man liekas,ka te būs kam INTERESĒS moto ar -bļaķeni-,
mani -blaķene- nemaz nesaista Sad nemaz Sad es pat nepieminēšu ka vietas garažā jau
tagad ir maz,lai neteiktu nemaz Sad

P.S. Varbūt kādam interesē 638 ar blaķeni,bet pašam ir bez?
Labojis Guntis uz 28-11-2012 18:03
 
Guntis
Donors:
content26-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/28-03-2010/p-492.sized.jpg

content26-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/28-03-2010/p-496.sized.jpg

un te jau izjaukts :

Uz odometra 52.000 motors ir remontēts,kompresija perfekta. stāvoklis ļoti labs.

riepa KRIEVU !!! 4-18
[img]http://content7-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/28-03-2010/27112012015.sized.jpg[/img] is not a valid Image.

rāmis un visas detaļas BEZ -šķjūninga:
[img]http://content7-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/28-03-2010/27112012021.sized.jpg[/img] is not a valid Image.

Un tagad man ir nojausma ar ko atšķiras JAWA 638 jau no 1988 gada,pret pēdējo 1992 gada,
mana it kā 1992 gada. Vismaz detaļu atšķirība uz to norāda.
 
Kaarlis
1992 gads naeskan pārliecinoši- papēti pēc plāksnītes vin- kāds burts pret gadu?
Liekas, 92ajā ne vienu jawu te neieveda.
 
oilmaster
Gunti, cep augšā jaunu topiku.
Beidzot! Ursusam būs ko darīt!!Grin
 
UldisK
Kalliss rakstīja:

Starpcitu varu Tev pārdot savējo - pašlaik atrodas Preiļos - man Te viens cits mocīc/projekts padomā - Java pagaidām atrodas Preiļos - 1989 gada Reģistrēta ar blakusvāģi IR TA līdz 01.07.2013 - Gāju Rīgā tehniskāis tāvoklis +/- Ir OK - protams ir roka jāpieliek tā pati bāka sabuktēta u.c. sīkumi ( aizmugures riepa vairāk izskatās pēc krosa riepas un amīši aizmugurē cik izskatās ir no IŽa - viens priekšējais amītis tek - saļņikus nopirku,bet neuzliku)


Jā tiešām - varbūt kādam interesē. par cenu gan jau vienosimies - kautkas ap 450LVL - Līdzi došu baigi labo svečatslēguSmile
imag0268_1.jpg imag0267.jpg
 
Guntis
Plāksnītes NAV,tas ir DONORS . nu ko tu gadam piesējies Grin

skaidrs ka pēdējo gadu JAWA ,jo rūpnīcas buktes klusinātājos,panelis savādāks(bez hroma ieliktņiem) un utt.
 
Dalgo
Vai kāds var aprakstīt atšķirības starp 634 un 638 rāmjiem?
Atskaitot motora apakšējo stiprinājumu un ķepas aizmugurē, zem sēdekļa! Runa par to vai 634 rāmi var izmantot 638 modelim..
 
aivarsz
Kalliss'am.
Nu zini, kārdinošs piedāvājums. Bet, ja tu tai svečatslēgai dotu līdzi vēl arī kādu īpašu atslēgas piekariņu- tobiš breloku, vai ledusskapja magnētiņu, un, vēl, to 638 pataisītu 6 gadus vecāku, varbūt kļūtu par tavu klientu (ja vien cena nav akmenī iekalta). Pat to blaķeni neņemtu... Smile Joks. Ar Smaidu
 
aivarsz
Dalgo rakstīja:

Vai kāds var aprakstīt atšķirības starp 634 un 638 rāmjiem?
Atskaitot motora apakšējo stiprinājumu un ķepas aizmugurē, zem sēdekļa! Runa par to vai 634 rāmi var izmantot 638 modelim..


Kārlis vai Guntis droši vien var, abi apēduši daudz pudus sāls pie abiem modeļiem.
 
Guntis
Nu ja Karlis tik,neko īpašu atšķirībās nezinu,vismaz neko tādu ,kas nebūtu piemetināms.
 
Kaarlis
Īstenībā 638 arī ir vismaz divi dažādi rāmji. Varu brīvdienās nofočēt. 634 rāmi var apskatīt ELFa slejā. Mērijis neesmu. Liekas ka globālu atšķirību nav. Lielās caurules un dakšu vietas neatšķiras, atšķiras visu pribambāsu stiprinājumi.
 
UldisK
aivarsz rakstīja:

Kalliss'am.
Nu zini, kārdinošs piedāvājums. Bet, ja tu tai svečatslēgai dotu līdzi vēl arī kādu īpašu atslēgas piekariņu- tobiš breloku, vai ledusskapja magnētiņu, un, vēl, to 638 pataisītu 6 gadus vecāku, varbūt kļūtu par tavu klientu (ja vien cena nav akmenī iekalta). Pat to blaķeni neņemtu... Smile Joks. Ar Smaidu


Breloks - ir
magnētiņš - Būs (pielīmēšu pie bākas)
6 gadi - grūti un nav vajadzības
Cena - izsaki savus piedāvājumus
 
Kaarlis
Meklēju 638 jawas detaļas:
1) kreisās puses bardačoks bez buktēm, krāsojums nesvarīgs. no versijas bez tiem bleķa uzrakstiem.
2) kaste kur montējas akumulātors un elektro pribambasi.
3) Priekšējais dubļubleķis nenojāts un neapgraizīts, krāsojums nesvarīgs.
4) ja nu kaut kas saprātīgs no izpūtēju lietām...
gan jau turpinājums sekos...
 
Dalgo
Pērku jawa 638 bākas lielo melno plastmasas uzliku ar visu stiprinājumu, labās puses:

[img]http://sgasparini.users.photofile.ru/photo/sgasparini/151105159/xlarge/172919780.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Arnis218
Pērku 638. Jawas saliktus kopā motora blokus ar labām vītnēm , neapdauzītus , blokos jābūt arī labai kloķenei. Piedāvājumus PM!
 
UldisK
Labprāt iegādāšos šofera kāpšļus blaķenes variantam... Tos, kas nelokās
 
aivarsz
UldisK rakstīja:

Labprāt iegādāšos šofera kāpšļus blaķenes variantam... Tos, kas nelokās


Jawa.lv Ganību dambī. Man šķiet, gana laba cena par jauniem priekšmetiem.
 
Iet uz forumu: