Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
elf, Jawa 634 1977gads.
Guntis
Sarunāsim,ka samērīšu,bet ne ar tevis pieprasīto precizitāti Grin

jo izjauktā stāvoklī nekā nav Grin
 
oilmaster
Retromoto lietotājs armand-Z no līvāniem tirgo veco laiku 2 rem. virzuļus.
Ieteiktu ar steigu apsvērt iegādi. www.jawa.lv orģināli virzuļi 2 remonts uz doto momentu nav. Parasti uz ziemu parādās rūpnīcā.

Savādāk ar replikas virzuļiem, pie Rambas mērīt slīpējumu un lūkas dzīt ir tikpat liederīgi cik mērīt pērnā teļa acs ābola diametru.
Labojis oilmaster uz 06-12-2012 17:15
 
Guntis
Nevaru samērīt,esmu VISUS garos štokus atdevis.'Pašam uz 360 ir
īsie 105mm.
 
aivarsz
Rīt vai parīt tikšu līdz saviem krājumiem, ja atcerēšos, samērīšu.
 
oilmaster
Nu, īsti beigties, cik zinu plānā viņi nav. Tik ar tām ražošanas jaudām klibo smagi vecajiem modeļiem. Atnāk pasūtījums no Kubas un Krievijas un tad viņi parasti nav kādu laiku, parasti šis laiks ir vasara. Kapēc tā nezinu.
Kā skatās uz repliku. AMG arī meršiem taisa daudz replikas detaļas, kur "replika" ir savādākā nozīmē.
 
Guntis
Nu nezinu man priekš sevis ir TIK daudz virzuļu,kad beigsies mana moto
spēja pārvietoties(katram būs reiz tāds mirklis),būs ko tirgot Grin

Virzuļi protams ar cilindriem,pa grupām. JAWA 360 ir ar diviem reāliem dzinējiem,trešais bez blokiem.
Gaidi pacietīgi,kad piedāvās faktiski ceturto dzinēju.

JAWA 634 divi dzinēji ,vienam gan vajag blokus.

Nu kur problēma sameklēt JA VAJAG ??? un ne jau par kosmosa cenām.
Labojis Guntis uz 08-12-2012 11:20
 
turists
Mūsdienu močiem ar repliku parasti saprotam uzlabotas veiktspējas detaļas, un arī cena tām ir uzlabota.. Grin
 
oilmaster
Neesmu dzirdējis, ka mūsdienu Vācu, Japāņu, Itāļu ražotajiem motocikliem "uzlabotas veiktspējas detaļas" ražošanas valstis ir izvēlētas Turcija, Indija un Ķīna, kam k-kas kopīgs ar kvalitāti un detaļas izturībuGrin
 
turists
+Vienam no stakaniem iekšā tas mazais urbums, kas apakšā nostiprina ķeskanas, lai viņas riņkī negriežas varētu būt nepareizi ieurbts. vismaz cik man ar turkiem bijusi darīšana vienmēr tā bijis.
 
Guntis
Nu spieķot jau arī varēji sev tuvākā vietā atrast(Priekuļos).
Bet ja nopietni izbrīnē,ka pats to nevari ...

Esmu tik tālu ticis,ka to daru pats,tiesa iedodu kontrolei uz Priekuļiem Grin

un kā tēvs atzīmē,ka katru reizi man izdodas labāk un labāk Smile

vispār JAWA labs dandzis(vai jauns) jauni spieķi... nekā pārgudra tur nav.
 
Dezinfektors
elf rakstīja:

...vakar biju Rīgā ....izdalīju detaļas lai citi ar pastrādā..
1.Atdevu detaļas ,,Metālservisā ''uz cinkošanu...solīja nedēļas laikā nocinkot!


Es arī tur biju iedevis detaļas cinkot. NEKAD vairs tā nedarīšu. Konkrēti sacūkāja visu iedoto materiālu Sad
 
modza
Arī es esmu devis cinkot "Metālservisā". Līdz šim kvalitāte bija laba un nekas arī netika pazaudēts, lai cik sīkas detaļas būtu bijušas. Laikam jau katram savs.
 
Dezinfektors
nezinu kas cinkoja, bet zinu,ka vairāk tur nevedīšu. Var jau būt, ka man vienkārši nepaveicās.
 
Dezinfektors
Ir man viņas tel.nr. Detaļas bija ļoti pleķainas un korodējušas!! Rūsa bija uz visām iedotajām detaļām. Un ne tā, ka nedaudz, bet tā riktīgi. Es domāju,ka vaina bija detaļu uzgalabāšanā. Detaļas bija celofāna maisiņā, slapjas! Un bez detaļām maisiņā bija arī ūdens. Arī cenu politika ir stipri dīvaina, jo sākotnēji nosauca, ka par visu kopā ~2Ls būs, bet kad atbraucu pēc detaļām, tad cena jau bija 8 Ls. Vienojāmies par 3 Ls un es aizbraucu prom. Nu es tur pacīnijos papulēju, kaut kāds jau rezultāts ir. Bet galīgi nav labs.
 
turists
Kaut kas tur nav ar to cinku kā nākas, vai sanāk porāins vai neuzlaiž pietiekamu slāni, visas tās detaļas salīdzinoši ātri sāk rūsēt..
 
Krisjanis
nezinu, man līdz šim bija tikai vienreiz aplauziens, bet tās detaļas arī bija drausmīgi aprūsējušas. kopš tās reizes visām detaļām uztrinu dzelzi līdz spīdumam ar drāšu birsti, kas veic vienmērīgi paātrinātu rotācijas kustību un viss ir OK. Cenas normālas, pagaidām arī par noturību nevar sūdzēties. (braucu ar mocīšiem pietiekoši it kā). Mans domā, ka jāpiestrādā vairāk pie virsmu sagatavošanas
 
Dezinfektors
Domāju, ka pārmetumi par nesagatavotu virsmu nevar būt, jo visus dzelžus biju noslīpējis līdz spīdumam (fleksis+drāšu birste). Domāju, ka mēs te esam ļoti piespamojuši. Katram jau laikam tā pieredze savādāka.
 
Guntis
Vajadzētu izveidot atse'višķu sadaļu CINKOTAVA.

JO es atdodu Starta ielā - PA TAISNO- tieši sievietei,kas cinko...

VISU var sarunāt. Teiksim vai ilgāk paturēt bļodā(traukā) netīrumu noņemšanai
PIRMS cinkošanas.

UN !!! vai ilgāk pacinkot...

JA esat atdevuši -vīriešiem- ,esat atdevuši STARPNIEKIEM. Kas pat nesaprot kādu cenu -ierubīt- !!!

To VISU es lasu no jūsu atsauksmēm !!!

Man nav bijušas un NAV problēmas... es ļoti atvainojos... bet viss jānes pašrocīgi !!! BEZ starpniekiem !!!
 
Dezinfektors
Un jā, es detaļas nodevu Austrai rokās un arī saņēmu no viņas rokām Grin Labi, beidzam spamot Grin
 
andelman
Cik izmaksāja Turku štoki ar sūtīšanu?
 
Iet uz forumu: