Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
apsveikumi
Garausis
APSVEICU RAIMONDU ar jaunās JAWA bodes atvēršanos Ķekavā! Lai viss piepildās, ko esi ieplānojis! Būs patīkami aizbraukt, pat ja neko nevajadzēs

Tālu būs no Apes braukt pēc detaļām,būs rūpīgi jāizplāno laiks un ceļš,gan jau kāds būs apmierināts.
 
aivarsz
Protams, apsvekumi Raimondam. Liels darbs ir paveikts. Attālums, laika ziņā, no manas darba vietas Pļavniekos, darba dienas vidū, principā, neatšķiras no iepriekšējās bodes dislokācijas. Ap 20 min. No dzīvesvietas Carnikavā, jebkurā laikā, ap 30 min. Vieta Kalnakrogā ir OK. Bija patīkami iebraukt vakar uz sālsmaizi īslaicīgi un kostatēt, ka īstenie Jawisti, kā arī, daži klubisti, mani jau ir apsteiguši. Veiksmi Raimondam!
 
edmunds
Sveicieni Kārļiem Kārļos! Smile
MC Wild Hogs!
 
Kaarlis
Šodien kārta sveikt Aivarus.
 
Garausis
Sveicam Aivarus Smile
 
aivarsz
Paldies visiem sveicējiem, kuri atcerējās mani pa visiem iespējamiem kanāliem!
Labojis aivarsz uz 29-01-2020 22:51
 
Gints13
Sveiciens Rihardam vārda dienā! Lai Jawas dzied Siguldā!
 
Garausis
Kurš ir Rihards,ja tik daudzi viņu sveic ???

Sveicu Rihardu vārda dienā.
 
morgans
Nu kā lai Tev pasaka....Rich ir viens kārtīgs Siguldas puika....pievienojos Riharda Vārda Dienas sveicējiem!
 
aivarsz
Lai Rihardam garda kūka, feins uzdzēriens, mīļi sveicēji, jaukas dāvaniņas. Un, protams, veselība, mīlestība un dzīvesprieks. Pārējos niekus jau var vienkārši nopirkt!
 
Rich
Padies vīri!
 
aivarsz
Forumam šodien 8 gadiņi. Jau 2. klasē! Smile Priekā, vīri! Jawaklubam vēl 38 dienas jāpaciešas. Tad būs pamatskolas vecums. Pagaidām, vēl esam bērnu dārza vecuma grupā.




Merged on March 16 2020 17:43:22:
Apsveicieni Guntim vārda dienā!
Labojis aivarsz uz 16-03-2020 17:45
 
edmunds
Ja man atgādina par foruma vecumu, tad tāds vecs es arī jūtos. Un pie visa ir vainīgs Guntis, kurš izdomāja restaurēt priekš manis Jawu un vēl iesaistīt šajā klubā.
MC Wild Hogs!
 
AldisK
Sveiciens visiem Latvijas Jawakluba dibināšanas dienā! Lai visiem jauka diena.
 
Guntis
Sveiciens bencīn galvām,kluba 7.gadu jubilejā.
Labojis Guntis uz 20-03-2020 12:08
 
aivarsz
Tikai 7 gadiņi. Dzimšanas gads ir 2013.
 
Rich
Sirsnīgi sveicieni Raimondam vārda dienā! Lai stobri neierūs!!!
 
edmunds
Raimim prozīt ! Smile
MC Wild Hogs!
 
aivarsz
Priekā!
 
Rich
Eduardam sirsnīgi sveicieni dzimšanas dienā!!! Lai Tava enerģija un dzīvesprieks nekad nezūd!
 
Iet uz forumu: