Pieslēgties
Lietotāja vārds

ParoleNeesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 5

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 518
Jaunākais lietotājs: mopedsdelta
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Lapsu māju šķūnītis.
andrys
Kaarlis rakstīja:

... Ieriktēju aizmugurējo dakšu un riteni savā vietā un brīnumu brīnumi.... Nez kā gadijies, riteņa ass sanāk precīzi zem izpūtēja. Un arī ritenis nostājies gandrīz pa vidu arkai. Gandrīz jāsāk pārdomāt, kas bija pirmais, vista vai ola jebšu kā tā plastmasniece bijusi konstruēta un kāda nonākusi uz konveijera.

Nu par to vēsture klusēs, bet doma un izpildījums smuks! Nedaudz jāpiedomā pie aizm.amīšiem - distanceri nav īsti smuki no "de jure" viedokļa, praktiski ok. Piemeklēt citus no citiem Jawa modeļiem vai gāzeniekus, lai pie turismo braucienim nesit cauri?... Pagaidām tā vēl ir Jawa. Grin Tik nākotne izskatās kā senajā pasakā: riepas ir, disku bremzes ir, tikai malka jāgādā...GrinGrinGrin
 
Kaarlis
Tās gumija saliktas šobrīd pa fikso testa vajadzībām. Ja viss būs ok, taps rūpnieciskāks risinājums. Baigi negribās investēt laiku un naudu lietā ko iespējams nāksies izlidināt lūžņu kaudzē. Biezums šobrīd piemeklēts tāds lai regulēšana sāktos tur, kur iepriekš beidzās.
 
Kaarlis
Pamazām mocis iegūst puslīdz normāla braucamrīka paskatu. Taisītais dubļusargs precīzi ieguļās savā vietā. Ir beidzot izdevies nenošaut greizi ar pielaidēm uz krāsas slāņa biezumu. Pie tā paša, izlabotas vecās skopuma kļūdas un idiotiski ar pulverkrāsu nokrāsotās detaļas pārkrāsotas ar labu krāsu un kā papildus aizsargslānim arī laka. Skopais maksā divreiz, jeb mācos no kļūdām.
img_20180321_185413.jpg
 
Guntis
no kļūdām nemācas nekad,jeb...taisa jaunas...
-ursus-
 
andrys
...pie šāda priekšējā dubļu sarga izpildījuma prasītos gumijas aizsargs dzinējam (tomēr Al)- no dzinēja priekšējā stiprinājuma līdz centr.atbalsta pekai pa apakšu. Nu, kaut kā tā....Pfft
 
Kaarlis
Laiks iet un pieredze krājas. Labu laiku atpakaļ bija atgadījums ar braucot pārtrūkušu ķēdi. Izrādās, ķēde var izjukt arī tā kā bildē redzams un meistars nez vai pie tā būs vainojams. Konkrētais savienojuma posms pajuka mēģinot demontēt ķēdi. Labi, ka ne uz ceļa.
img_20180610_140811.jpg
 
Iet uz forumu: