Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Lapsu māju šķūnītis.
Kaarlis
Bildes Modra fočukā. Nekas jau baigi īpašais. Traktora krāsā piesmieta 638-05.
 
modza
Tā lūk. Laikam tagad skaitīšos "krusttēvs", vai kā....Pfft
foto3.inbox.lv/...060587.jpg
foto3.inbox.lv/...060588.jpg
foto3.inbox.lv/...060591.jpg
 
Dezinfektors
Ja vēl pa kādiem šķūnīšiem šādas mētājas, es arī labprāt vienu nopirktu kādam nākotnes projektam Grin
 
Kaarlis
Šis jau arī būs nākotnes projekts. Kaut kā arvien lēnāk un lēnāk viss notiek. Visu laiku citiem viss jātaisa un arī kvalitātes kritēriji mainās. Pēc gadiem 2 vai 3 droši vien būs gatavs. Mocis kā tāds miskaste pilnīgā. Pozitīvais moments ir dokumenti un nesabojāts rāmis. Cik man izdevās ar to mtz Grin pabraukt, iet taisni un pareizi.Pārējais gatavie lūžņi. Tajā brīdī kad saimnieks sāka lielīt to cik labs mocis, es iespēru pa riteņa nokritušo vāku un no tās džinkstoņas uznāca tādi smiekli ka laikam arī Modri aplipināju. Grin Bet nu vismaz čomam tagad noteikti ir daudz draugu un svinības ar "krūminieku" laikam ilgs visu mēnesi.Grin
Vēl jāsaka paldies Jānim (Tam, kurš brauc ar Trampu) par sagādāto informāciju un Modrim par transportu. Jāpiebilst, ka CSDD arī nelika vilties. Ar katru gadu tajā iestādē kaut kas uzlabojas. Izaugsme ir...
Tīri teorētiski mocītis ir ar vēsturi. It kā piederējis kādas grupas solistam. ja informācija apstiprināsies tad par to vēlāk.
 
Erix
Nu neko.. atbrauks ar šo krāsu uz kādu pasākumu un meitenes skries skatīties.. būs pašam prieks par atšķirību no pārējā pūļa. Ar sarkan krās vairs nevienu nepārsteigsi...izņemot te dažu dzeltenīgu saulīti...ar to vēl var kādu lauku skuķi paņemt... un izmantot savā labā. Wink Nepārkrāsot!
 
Laacis_ar07
Kautkas līdzīgs manam zaļajam,arī pagaidām paliks zaļš(ekoloģiskais)Grin un kautkad nākotnē pārtaps par ķirsīgo 634.01,bet ar katru dienu viss sāk iet gausāk.Tapēc ka nav vairs nekāds exkluzīvs! Katram tagad jau ir pa Jawai!Angry
 
Guntis
Nu zilā traktoru... ir ekskluzīvs ??? nostaļģija pēc psrs un v.i.ļ ? aļjo tauta... ?
 
Kaarlis
Lapsu šķūnī atkal sadarīti nedarbi! Kuram patīk resnās un kam tievās?Grin
101_4031.jpg 101_4030.jpg
 
Guntis
super -resnā-sanākuse ! Smile

P.S. pievienojos lācēnā jautājienam,cik litrus vinnēji?
Labojis Guntis uz 20-06-2016 22:01
 
Laacis_ar07
A kā Tu uz viņas jūties?Cik litri?
 
aigars
Man pēc bildes izskatās, ka nesapasēs līnijas kopā ar sēdekli...!
 
Kaarlis
Provizorisks mērijums- 22 litri. Ar beņķi gandrīz der. Beidzot normāla moča izmēra bāka nevis sardele. kad uzlikšu, nobildēšu.
 
KarlisV
22 litri = ~450- 500km
tālbraucienos laika ekonomija uz pildīšanos.
 
uldens
ja viens brauc tad jā,bet ja vairāki un ar dažādu bāku tilpumiem,tad tā pat ir jāapstājas .
 
Guntis
te jau sākas problēma,lielumam ir nozīme... bet te? bija jēga?

projekts man patīk,NEJAUKT ! ar citu viedokļiem. bet kompānijā būs -mazās- JAWA ar...,nu ja...nāksies stāties.
 
aigars
Jāstājas jau tāpat , jo pīpēt braucot pagrūti un pacjurāt arī. Toties ar lielu tilpumu ir laba sajūta, mazāka rēķināšanās kad pildīties, arī drošāk tajās vietās ko Kaarlis apmeklē...
Aigars Birzniekos.
 
aivarsz
Šo ideju par bākas paplatināšanu, cik man ziņāms, pirmais īstenoja Smiltenes Aigars. Man iepatikās, un es šo domu auklēju jau kādus 3 gadus. Kārlis uzcepa. Forši.
 
turists
Es Kazakstānā pagājušogad par tādu sapņoju.. Grin Tur 500km bez benzīntankiem un civilizācijas ir pilnīga norma..
 
andrys
De facto - Ok Smile, de jure - var būt ziepes Sad pie tehn.apskates. Neaizmirstiet, ka šo forumu lasa ne tikai tā dalībnieki, bet arī .....Smile
 
aivarsz
Paceļ rokas visi tie, kuriem mājās nav vairākas bākas! Smile
 
Iet uz forumu: