Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Lapsu māju šķūnītis.
Kaarlis
Šķūnings turpinās ar sēdekli. Lai pirmie pavasara braucieni būtu tīkamāki, tiek iemānīts apsildes elements. Super štelle ir līme aerosola formā! Ja tie poroloni būtu jāzieķē ar pindzeli... fui. Priekš 638 sēdekļa mizu gan iesaku pāršūt nevis pirkt. Labāk ja maliņu uztaisa 5mm platāku lai nosegtu šķirbas starp sēdekli un plastmasām. Nedaudz vilšanās ar pumpīti- jaunais īsāks par veco.
img_9385.jpg img_9388.jpg img_9390.jpg img_9392.jpg
 
Guntis
Kas vainas veicī pirkatai mizai? es arī tad esmu iepircies Sad
 
turists
Kārli es zvanīšu un prasīšu konsultāciju.. ko ta ko, bet ka pakaļas sildītāju mocim uzlikt.. pat prātā nebija ienācis.. man arī vajagAngry !!
 
Guntis
Kas vainas pirktajam pārvalkam,no kā liki sildītāju?
 
Kaarlis
Apsildes elements ir no auto sēdekļa, modeli jau sen kā neatceros. Bet pavasaros un rudeņos siltie rokturi komplektā ar pakaļas siltumu ir štelle!
Tā sēdekļa miza veikalā it kā nav slikta, tomēr maliņa ir uzšūta kripatu šaurāka un trūkst šāds tāds porolons. No veciem laikiem atceros, ka jāšuj + 5mm.
 
Guntis
Kārli es nevaru atrast tavas bildes ar -ķēdes mierinātāju-.
Ieleic vēlreiz,ja vari.
 
Kaarlis
Uzmet aci te- ja neder, drīz taisīšu troļļu motoram, tad sabildēšu kārtīgāk. www.manajawa.lv/...#post_4900
 
Guntis
O,paldies,ideja jau man bija līdzīga. bet kāpēc divas skrūves?
es gribēju likt VIENU... ,doma ka viena var atteikt?

Nu oki paštukosim. vienu vai divas Smile
 
Kaarlis
šķūnītī neliela rosība. Sadomājos ielikt rāmī aizmugures dakšu un skat kas no tā sanāca.
img_9529.jpg
 
Guntis
Tā melna... smuki.
Nu jau gribas man arī 638 melnu,bet divas būs tā kā par daudz?

P.S. priekšējo pagriezienu stikliņi divi dažādi?
 
treners
Guntis rakstīja:

Tā melna... smuki.
Nu jau gribas man arī 638 melnu,bet divas būs tā kā par daudz?

Krāso melnu matētu, būs Bandit EditionGrin.
 
Gerhard
ne orginal ? tunning? karliss?
 
Kaarlis
Jā! Special super blak edition. Made by "Lapsas šķūning studio". Grin Nepārspīlēti izturētā šķūninga paraugs. Grin
 
Guntis
Priekš -super black- vajag melnu stūri,VISU melnu.
Kā baltajai 638. un dandžus melnus... visu Grin
 
Guntis
Es jau zinu,ka ne mans topiks,bet varbūt kādam noder.
Ja izdaram šādi,tad nekas vairs netraucē noņmt/uzlikt ķēdi,bez zvaigznītes novikšanas.

content28-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/JAWAdefekti/d-1.sized.jpg
 
Kaarlis
Nu tā! Kādu brīdi šajā sadaļā ir bijis klusums un ir pat izskanējuši jautājumi vai šķūnītī vispār kas notiek... Atbilde ir Jā! Kā bildītē var manīt, šķūnītis ior pārdzīvojis reinkarnācijas procesu- atvadijies no šķirbām, puves un rūsas kā arī ieguvis gaismu un siltumu. Ilgi domāju vai neiegādāt arī motopacēlāju taču apzinoties 17 kvadrātmetru iespējas vietas ekonomijas nolūkā tika izdomāts moci nevis celt bet karināt. Vēl īsti nevar saprast bet šķiet, ka projekts jāpārdēvē no Norge edition uz Gruzija vai Georgia edition.Grin Šobrīd starp vairākiem pasūtijumu projektiem pastarpināti tiek strādāts pie tā, lai šis dampītis varētu pavasarī piedalīties ceļu satiksmē. Spieķoju riteņus, skrūvēju dažādus loriņus un nodarbojos ar dzinēja montāžu. Pēc dažādām pārdomām un konsultācijām izvēle krita uz kārbu ar 13 zobu ass versiju kas tiks apvienota ar veikalā pieejamo dakšiņu tandēmā ar paštaisīto. Ceru ka instrumentu tērauds nepievils. Vairākkārt pārmēriju- precizitāte ideāla. Arī atspertērauda dakšiņu ass taisīta ar apdomu- akarībā no dzinēja bloka biezuma liekais garums jāņem nost- ceru ka mazāk ļurkāsies pa bloku. Par cik kulisei šajā mezglā ir tikai atbalsta loma, pārveidošanu atstāju kā bezjēdzīgu. Par nākamajiem darbiem turpināšu citos vakaros
199_3111.jpg 199_3105.jpg 199_3126.jpg
 
Kaarlis
Sestdiena pavadīta šķūnītī. Motors ieguvis ķēdes mierinātāju un virzuļu sagataves ieguvušas virzuļiem līdzīgu izskatu. Rūpnīzas precizitāte apbrīnojama- kamēr citi cīnās par kaut kādām mistiskām simtdaļām, Čehi mierīgi taisa virzuļus ar pus centimetra pielaidi- un iepūt... Ar to arī diena galā. Bozdamies uz Čehiem domās aizklīdu līdz nejēdzīgām likumsakarībām- kāpēc dažs labs tirliņš neparko nepiemirst uzdot jautājumu kāpēc tik ilgi vai vēl labāku- kāpēc tik dārgi, bet neiedomājās apjautāties par ieguldītajām darba stundām.
199_3142.jpg 199_3154.jpg 199_3155.jpg
 
Gints
Vari ko pastāstīt par 2. attēla augšpusē redzamo detaļu? Kādam nolūkam, eksperimenti?
 
morgans
Vai tik nebūsss divi karburatori. Par tiem ''tirliņiem'' runājot....tas jau tā mēdz būt Grin liekas jau ka meistars tikai un vienīgi ar ''tavu''iedoto detaļu cīnās!
Labojis morgans uz 18-01-2014 23:12
 
Kaarlis
morgans rakstīja:

Vai tik nebūsss divi karburatori.

taisni tā. Šis nav topiks par restaurāciju- tikai šķūnings!
 
Iet uz forumu: