Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Acis darba izbijās, rokas darba nebijās.
bilderis
Pirms vairākiem mēnešiem tika no drošas nāves izcelta Jawa 638.

Sākotnēji tika plānots visu sadalīt pa konponentēm un iztirgot labiem cilvēkiem, taču procesa gaitā tika nolemts mēģināt Jawu savest darba kārtībā un tad nu ķēros vērsim pie ragiem.
Visas labas detaļas sagruntētas un sagrupētas.

Nākamais solis ķeramies pie melno detaļu krāsošanas.

Pa starplaikiem kamēr krāsa žūst tika iepirkts donors. Godīgi sakot biju dziļi vīlies pusi nācās izmest ārā un nonācu pie secinājuma nevienam nevar uzticēties.

Neko darīt samierinos un turpinu darbus

Motors gan bija liela galvas sāpe - pilnīgi un galīgi iepujis. Bet vis tika vērsts uz labo pusi, nomainīti gultņi, virzuļi cilindri, ielikta teju jauna kloķene kā arī kārbā nomainītas atsperītes un dakšiņas.

Pēc milzīgas špakteļa berzšanas ir arī bāka un vēl pāris detaļas gatavas

Uz doto brīdi tas arī vis. Varbūt kāds var piedāvāt izpūtējus kā arī sēdekli un protams arī dokomentus?
 
Dalgo
Krāsa jau interesanta Smile diezgan "oriģināla" Wink
 
bilderis
Jā krāsa būs kā nevienam Wink
 
aivarsz
Ir jauki, ka atkal kāds uzņēmīgs cilvēks cenšas kaut ko jau zaudētu atgriezt dzīvē. Mani apsveikumi par padarīto darbiņu.

Tagad, mazliet par foto izvietošanu forumā. Bilžu serveris ir izvēlēts gaumīgāks, kā iepriekšējais. Smile Tehniskas dabas korekcija- ja vēlies rādīt pašu bildi, nevis linku uz bildites.lv, galeriju izvēlies pareizo piedāvājumu no 5 iespējamajiem. Būs gaumīgāk un ērtāk. Mūžu dzīvo, mūžu mācies, tā teikt.
 
elf
638 ar dokumentiem met tak pakaļ.....vai es kļūdos?
-----ne
 
bilderis
Tieši otrādi visi tajos laikos brauca ar nereģistrētām 638 jawām ! Manā ciemā vien ir bijušas 3 šādas jawas un neviena no viņām nekad nav bijusi reģistrēta un no visām 3 jawām man tagad plauktiņā stāv pirkšanas pārdošanas apliecības no kurām īsti nav jēgas jo sen jau vairs to moču nav. Var jau būt kad es kļūdos un tiešām ir tie dokumenti biezā slānī bet tad es laikam neīstajā virzienā pēdējo pus gadu meklēju.
 
Guntis
Smagi kļudies par dokumentiem.
Pagājis būs apmēram(9 mēneši?) ar ss.lv ... meklēts(un ne tikai ar ss.lv).
Ir ar dokumentiem JAWA 559,360 un 634 piedāvātas,pat liki pārrakstāmi dokumenti.
Tik neviena ...638.
www.ss.lv ir pa 450,-ls ar dokumentiem....638 protams,tik man pa to cenu nevajag...
 
bilderis
Guntis rakstīja:

Smagi kļudies par dokumentiem.
Pagājis būs apmēram(9 mēneši?) ar ss.lv ... meklēts(un ne tikai ar ss.lv).
Ir ar dokumentiem JAWA 559,360 un 634 piedāvātas,pat liki pārrakstāmi dokumenti.
Tik neviena ...638.
www.ss.lv ir pa 450,-ls ar dokumentiem....638 protams,tik man pa to cenu nevajag...


Tieši tā! Pilnīgi piekrītu !
 
elf
...638 ar dokumentiem 250Ls stāv ss.lv....nevienam nevajag..
-----ne
 
bilderis
elf rakstīja:

...638 ar dokumentiem 250Ls stāv ss.lv....nevienam nevajag..

Ja tu domā to balto jawu tad tur tas ieraksts kad ir papīri nekam neder! Jo nav iespējams pārakstīt! Jau labu laiku atpakaļ zvanīju un prasīju.
 
Kaarlis
elf rakstīja:

638 ar dokumentiem met tak pakaļ.....vai es kļūdos?

Iemetiet man arī ar tiem dokumentiem! Grin
2 gadu laikā esmu atradis divus rāmjus ar dokumentiem puslīdz saprātgā cenu diapazonā. 1 tiku atzinis par neglābjami sabojātu, 2- arī ļoti bēdīgā stāvoklī- no diviem salikts un šobrīd gandrīz jau reanimēts...
Lielākā daļa sludinājumu ir vai nu tukša muldēšana vai pionieru skrējiens cenu kosmosā.
 
bilderis
No šādas lapiņas būtu iespējams reanimēt papīrus?
 
Guntis
-elf- nu kāpēc tu domā,ka arī es neesmu SEN jau pazvanījis???
(ne tikai par to balto 638) ???

un kā jau Kārlis minēja tie sludinājmi ir... -bulshits-...

tak zvanam un interesējamies,nevis VNK lasam sludinājumus ....
 
elf
Es jau nesaku ka neinteresējaties,man tik bij priekštats ka 638 ir ļoti daudz un ar dokumentiem......bet kā izrādas maldīgs priekštats...
-----ne
 
Anris
Lūk eksemplārs ar dokumentiem
www.ss.lv/...dnxhm.html
 
AldisK
[quote]bilderis rakstīja:

No šādas lapiņas būtu iespējams reanimēt papīrus?


Šaubos. Veikalā rakstīja kaut kādus pārdošanas papīrus uz kāda konkrēta cilvēka vārda. Un tad autoinspekcijā vār\eja noformēt. Bet kas un kā īsti neatceros.
 
Kaarlis
Anris rakstīja:

Lūk eksemplārs ar dokumentiem
www.ss.lv/...dnxhm.html

1) termiņš cauri
2) sludinājumā norādītā cena jāizdala ar 2 līdz 2,5 un tad jāsāk kaulēties
 
Anris
Kaarlis rakstīja:

Anris rakstīja:

Lūk eksemplārs ar dokumentiem
www.ss.lv/...dnxhm.html

1) termiņš cauri
2) sludinājumā norādītā cena jāizdala ar 2 līdz 2,5 un tad jāsāk kaulēties


Divas stundas atpakaļ šī jawa bija ss.lv pirmais sludinājums.
 
bilderis
Neliels spiegu foto ar to kā darbiņi iet uz priekšu Wink
 
bilderis
Motocikls no nesama ir kļuvis par stumjamu Grin
 
Iet uz forumu: