Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Ziemas prieki
andrew_77
Izmantoju siltāku laiku, lai bišķiņ pabraukt pa sniegu Smile
dsc01611i.jpg dsc01608i.jpg
 
Maris
Auksti paliek vien padomājot, ka tgd, kad ārā sprīdis sniega, varētu kāpt virsū MO... Shock
Bet ko lai saka: Trakajiem pieder pasaule, Wink ... Psihajiem divas Grin
 
aigars
Vajag tikai biezākas bikses un stiklu priekšā. Es jaunībā uz darbu braucu 7 km uz vienu pusi katru dienu ar JAWU ,neskatoties cik grādu termometrā...
 
edmunds
Sveicieni svētkos!

Abet rīt sola +7, saulīti un asfalts sauss jau ir tagad. To nevar garam laist!

Edmundo
MC Wild Hogs!
 
Kaarlis
Es vēl paspēju šodien aizlaist uz Jelgavu un atpakaļ. Lūk jums z-svētku sveiciens ar egli un bumbuļiem! Grin
 
morgans
Tā īsti nevar saprast...šie ir ziemas prieki vai nē. Cerams ka maijā nevajadzēs pa sniegu rakties! Gribētos tomēr tagad kādu līkumiņu ap dārzu izlaist ar slēpēm nevis ar motocikletu.Angry
 
PinkuJanis
[img][/img]
[img][/img]

Priecīgus Ziemassvētkus visiem!

Šodien vēl manīti 4 moči, kas vizinās ap eglītēm...
Svētki turpinās!
 
aivarsz
Priecīgus ziemsvētkus visiem! Latvijā esot bijis sniegs pirms pāris nedēłām... Man gan to negadījās pieredzēt. Izbraucieni ziemā ar mocīti nav slikti savu reizi, vēl jo vairāk, ka gadalaiks tāds drīzāk rudenīgs. Savukārt es esmu to slēdzi ar nosaukumu mopēds nolicis stāvoklī off un, līdzīgi, kā Morgans, esmu saasinājis laicīgi slēpēm kantes. Tikai tas sals un sniedzińš nenāk. Cerams, dievińš vēl nav demisionējis un ziema būs, kā katru gadu mūsu platuma grādos. P.S. Šodien jau tumsińā braucu Salaspilij cauri pa Rīgas ielu. Ārā +4o. Man pretī baigā ātrumā panesās 2 baiki uz pakałējā rata. Aš palecos sēdeklī, cik tas bija negaidīti un no nekurienes. Tas labi, vai slikti?
Labojis aivarsz uz 25-12-2013 20:57
 
Guntis
Kāds kaut kur brauc?
tikko paķēru OCTA,dodos pēc moto.
Zvani,ja brauc ielās,vai sūti SMS.
 
AldisK
Meklējot sniegu atgriezos mūsu vasaras Norvēģijas vienā maršruta daļā. Stokholma- Hamāra- Lilehamere - Hafjell alpincentr. Sniegu atradām. Pirmajā dienā bija kolosāls laiks ar sauliti, mākoņi palika ielejā. Tad arī lietus, sniegs atkal saulīte un pedējā dienā atkal sniegs ar vēju. Bet kopumā tas netraucēja kārtīgi izslēpoties. Lāpnesis uz pretējā kalna skrien vēl no olimpiādes laikiem 1994 gada. Tajā dienā tikai kāja bija mazliet ietinušās ielejas miglā.
img_0839.jpg img_0832.jpg img_0821.jpg

Labojis AldisK uz 30-12-2013 15:31
 
Iet uz forumu: