Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 3

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Spoteris !
Anris
Spoteris buktes izvilkšanai .
YouTube Video

Lieta sekojoša vajadzīga palīdzība izgatavošanai. Lielākais klupšanas akmens ir transformātors 1.5-2 volti 3000 amp ??? Pārējais pluss mīnus ir skaidrs
Vēl atradu vienu shēmu tā atšķiras no video esošo veidojumu, bet nu cik saprotu tad pirmais video variants ir vienkāršāks
content27-foto.inbox.lv/albums/l/leilais/04-02-2013/23-2.sized.jpg

Var būt pašiem noderēs.
 
Krisjanis
Noteikti transformators jātin pašam.vismaz sekundārais tinums. bet lai dabūtu 3000A... cik resnam jābūt tinumam.... Man jau tomēr liekas, ka piemetināt stienīti buktes vietā perpendikulāri virsmai ir vienkāršāk. stienīša otrā galā jāuzgriež vītne, tad ļoti ērti ir uz stienīša uzmaukt Deltas vai minskas bezkontaktu aizdedzes rotoru, uzgriezt uzgriezni 9tā ir kā atdure) un maigām rokas kustībām strādāt.. Nākamā bukte? piemetinam dtienīti jaunā vietā.. es darītu tā.. Pulka vienkāršāk.
 
Anris
Jā par tām 3000 amp biški izbrīnijos Kam tik daudz ir vajadzīgs ??? Vai nevar izmantot šādu te metināmo aparātu kā strāvas avotu ???
www.ss.lv/...bbejx.html
 
Guntis
Normālos servisos sen jau tā izvelk buktes.Tas notiek arī kantorī hroms.lv kad jālabo
JAWA bākas.

Tik cik vajag man ...nav vajadzības,es labāk atdošu, lai darbu veic meistars.

Tāpat šī iemesla dēļ man nav metināmā garažā.Izdevumi nesegs ieguvumu.
 
treners
Guntis rakstīja:

Tik cik vajag man ...nav vajadzības,es labāk atdošu, lai darbu veic meistars.

Tāpat šī iemesla dēļ man nav metināmā garažā.Izdevumi nesegs ieguvumu.


Vienā ziņā tev var pilnībā piekrist, bet no otras puses - pamēģinot tiek iegūtas iemaņas un meistarība. Man ir pazīstami vairāki cilvēki, kas strādājuši ārzemēs pie saimniekiem, un tur tiek ļoti augsti novērtēti par lietām, ko tie spēj paveikt paši savām rokām. Viņiem tas ir liels brīnums un neaprakstāms prieks par paveikto, jo kā gan vienkāršs cilvēks pats var salabot sava šķūņa durvis vai saremontēt traktora dzinēju pagalma apstākļos. Nepamēģinot, par meistaru nekļūs un mēs arī drīz nonāksim situācijā, kad, lai pieliktu gleznu, izsauksim meistaru. Tāpēc tēmu turpinam, ir interesanti.
 
Jancic
Jā, interesanti ir, bet, diemžēl, neviens vēl nav sniedzis cilvēkam vajadzīgo atbildi.
Man šādu iemaņu nav.
Bet zinu, ka forumā mums ir elektronikas dižgari - nu paspīdam ar zināšanām!!! Smile
 
Krisjanis
Es jau teicu, ka transformators buus jaatin pasham. Tik lielu I nenopirks veikalaa.. Sad
 
Kaarlis
Process līdzīgs punktmetināšanai- strāvu vajag palielu... Ideju nav.
 
navjawa
Pēc tiem parametriem aptuveni 2*3000=6000w=6kw tā kā parasts 220v 250A metināšanas aparāts neder vajadzigs 6kw un būs notekti jāpārtin tākā 1mm2 varš tur 20A lai būtu 3000A vajadzēs 150 mm2 šķērsgriezuma sekundāro tinumu un vienfāzu tīkls jaudu 6kw neturēs jo iznāk aptuveni 28A

Merged on February 05 2013 23:58:41:
Tākā tur kautkas nav pareizi ar uzdotajiem parametriem
Labojis navjawa uz 05-02-2013 23:58
 
Iet uz forumu: