Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Par omītēm
edmunds
[img]http://miljons.com/im/lv/2013/03_01/68995.jpg[/img] is not a valid Image.
MC Wild Hogs!
 
Kaarlis
Kas tad tas??? www.motopower.lv/...#last_post
 
Rich
Skumji, kad tā atiecas pret vēturiskām lietām..... Aprunājos ar radinieku, kas strādā šajā aģentūrā, izredzes mazas, bet mēģināšu glābt Omīti.
Nosūtīju oficālu lūgumu, atbildēja, kad ir saņēmuši, bet redzēs kāda būs konkrētā atbilde.
Labojis Rich uz 13-02-2019 13:27
 
Zhubiite
Lai liek uz realizāciju un jebkurš var iegādāties. 2 Izhbmarkas mochus atdeva uz utilizaciju pa 20e.
 
Maris
Skumjākais, ka tā "Omīte" izskatās ka ir bijusi nepasen uzcelta augšā... un to piemeklējis, iespējams arī vadītāju, skumjš liktenis... Sad
 
Kaarlis
Ja tā labi paskata bildi, nekāda dižā restaurācija nav bijusi. Lēts savārstijums. Bet nu jāpiezīmē, labs komplekts foršam projektam. Mani gan ne tik daudz interesē tā lamata kā pats stāsts kā viņa līdz turienei nonākusi???
 
Zhubiite
Viņa pazuda no utilizācijas. Tātad, kaut kas izmainījies.
 
aivarsz
Kaarlis rakstīja:

Ja tā labi paskata bildi, nekāda dižā restaurācija nav bijusi. Lēts savārstijums. Bet nu jāpiezīmē, labs komplekts foršam projektam. Mani gan ne tik daudz interesē tā lamata kā pats stāsts kā viņa līdz turienei nonākusi???

Absolūti vienādas domas ar Kārli. Varianti ir bezgala daudz. Nokļūšana kādā ultradārgajā stāvvietā: Bezdokumentu pabraukāšanās, šmiga, atrasts fenderis, konfiskācija, bezradu īpašnieka pēcnāves īpašuma savākšana valsts labā, vnk fantazēju.
 
Zhubiite
Vai 1400 ir atbilstoša sākuma cena? jautājums galvenokārt kārlim.
nva.iem.gov.lv/...ealizacija
Labojis aivarsz uz 28-02-2019 21:44
 
Gatis123
Sveiki,,neesmu Kārlis,bet nokomentēt gan vēlētos..
Biju ļoti ieinteresēts izglabt šo motociklu no bojāejas kā tas sākumā bija ieplānots.
Pateicoties Rich,viss mainījās uz labo pusi un nu ir dota cilvēkiem iespēja to iegādāties lai Jawa atkal turpinātu ripot pa ceļu..
Prieks,prieks,prieks,bet....

Gadu atpakaļ ir atrestaurēti 2 tieši tādi paši aparāti un nu jau trešais taisās uz restaurāciju..
Zinu cik tas prasa līdzekļus un laiku.
Paskatoties bildēs ir redzami ļoti daudz bojājumi un nepilnības + CSDD par motociklu ir parāds 97.82EUR un + motocikls nau izgājis tehnisko apskati 2013gadā.


Summējot šo visu kopā,uzskatu ka 1400EUR ir parāk liela sakum cena šim motociklam..
Uzskatu ka nau svarīgi cik spīdīgs šis motocikls izskatās salīdzinājumā piemēram ar 20 gadus garāžā nostāvējušu citu Jawu.
Kvalitatīvs darbs un laiks ir jāiegūlda tāpat lai savestu motociklu pienācīgā skatā lai ar to piedalītos ceļa satiksmē.
Paldies
 
Zhubiite
Klausies, bet viņi tā arī nepaskaidroja kādēļ sākotnēji atdod uz utilizāciju. Jo laiku pa laikam ir citi psrs spēkrati, kurus utilizē nevis realizē. Esmu prasījis Iž palaist uz realizāciju, bet nekā.
 
Kaarlis
Zhubiite rakstīja:

Vai 1400 ir atbilstoša sākuma cena? jautājums galvenokārt kārlim.
nva.iem.gov.lv/...ealizacija

Dotā norāde ved uz nekurieni. Ja tas ir stāsta turpinājums, tad neatkarīgi no cenas un stāvokļa, būtu neprātā nekorekti iejaukties un "kretīniski pārpircēju stilā" mēģināt saglābto moci kaut kā piesavināties sev. Planēta ir apaļa un moto sabiedrība ir maza. Ļausim uzņēmīgajam lietas iesācējām arī visu novest līdz galam. kaut kā tā....
 
andrys
Gatis123 rakstīja:

....
Pateicoties Rich,viss mainījās uz labo pusi un nu ir dota cilvēkiem iespēja to iegādāties lai Jawa atkal turpinātu ripot pa ceļu..
Prieks,prieks,prieks,bet....

.
Kvalitatīvs darbs un laiks ir jāiegūlda tāpat lai savestu motociklu pienācīgā skatā lai ar to piedalītos ceļa satiksmē.
Paldies

Ap šo omīti saistīto notikumu risinājumufinālu jāuzskata par izņēmumu, nevis par standarta procedūru. Lai jaunajam saimniekam izdodas visu juridiski sakārtot pa likuma pantiem.

Merged on March 01 2019 14:09:50:
Zhubiite rakstīja:

Klausies, bet viņi tā arī nepaskaidroja kādēļ sākotnēji atdod uz utilizāciju. Jo laiku pa laikam ir citi psrs spēkrati, kurus utilizē nevis realizē. Esmu prasījis Iž palaist uz realizāciju, bet nekā.


Kāpēc notiek tā ne ne citādi? Atbilde visam ļoti vienkārša: ir lērums normatīvo aktu, kurus nemaz netaisos te minēt (klaviatūras nepietiks...Grin), kas nosaka - kas, kur, kad un tikai tā un ne citādi tiek nodots utilizācijai vai realizācijai.
P.S. Izņēmuma gadījums, kas te tika pieminēts - es gribētu papildināt ar lūgumu: neizmantot Rich kā "bīdni" attiecīgo lietu "izbīdīšanai"Grin, bodīte ātri aizklapēsies ciet....Angry, jo nekas nepaliek bez pēdāmPfft
Labojis andrys uz 01-03-2019 12:09
 
Zhubiite
Nu sk. Paldies. Kas skaitās par izsoli, tad tur gan visi drīkst piedalīties. Un kā Kārli teici iepriekš, ka viņa ir sliktā stāvoklī, tad neiespringsti par jauno īpašnieku.
 
Kaarlis
Njā, ārpus naudas un aliņa uz pasaules eksistē arī cita vērtību sistēma.
 
klanis
Kaarlis rakstīja:

Njā, ārpus naudas un aliņa uz pasaules eksistē arī cita vērtību sistēma.

Labojis klanis uz 01-03-2019 16:32
 
edmunds
Kaarlis rakstīja:

Njā, ārpus naudas un aliņa uz pasaules eksistē arī cita vērtību sistēma.


Šņabis, sievietes un motocikli ? Grin
MC Wild Hogs!
 
andrys
edmunds rakstīja:

Kaarlis rakstīja:

Njā, ārpus naudas un aliņa uz pasaules eksistē arī cita vērtību sistēma.


Šņabis, sievietes un motocikli ? Grin

...plinte, mocis un sievietesGrin
 
Rich
Sveiki vīri, kamēr biju izbraucis, te sacēlusies vētraGrin.
Mēģināšu visu salikt pa plauktiņiem:
pirmkārt gribu pateikt, kad es neko nebīdīju, tikai vērsos NVA ar oficiālu vētuli - lūgumu neutilizēt šo veco Jawīti.
otrkārt, es uz viņu nepretendēju jo Gatis to vēlējās iegādāties, bet cik saprotu kad sākuma cena nav tā, kas viņu uzrunā.
treškārt, ja ir kas vēlas viņu iegādāties, piesakās šeit , lai mēs viens otru nepārsolam,domāju tas nebūtu slikti.
Es stipri šaubos, kad kāds no malas skatīsies NVA mājaslapu ar domu, kad tur var kaut ko nopirkt. To pēta tikai tie, kas grib kaut ko iznīcināt.
 
Zhubiite
Tur nu gan Tev nav taisnība. Nav tikai utilizētāji. Bet jā var no visas Latvijas pieteikties.

Merged on March 07 2019 21:28:09:
Vai nosolīja tas kurš gribēja?
Labojis Zhubiite uz 07-03-2019 19:28
 
Iet uz forumu: