Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 3

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Vaidavas kauss. Jubilejas pasākums 40 gadi.
aivarsz
Hei, esmu jau kaut ko, kut kad. bildis šajā sakarā. Uz šo brīdi, braucēji jau ir pieteikušies. Tu arī?

Vieta- Ape. Datums- 19.05.2013. Attālums no Rīgas- 174 km. Notikums # 1 motokrosa attīstības kalendārā, Rīt publicēšu precīzi, vai ir variants izbraukt sestdienas vakarā ar nakšņošanu un trāpīšanu uz UFO ballīti Apes tautas namā. Variants 2- izbraucam no Rīgas svētdien, vasarsvētkos, ap kādiem plkst 8.00- 8.30 un laižam uz tiem Malēnijas ziemeļiem. Jawisti, tāpat kā arī citi MCA biedri tiek mīļi gaidīti pasākumā ar bezmaksas ieeju.Sīkāka informācija
vaidavaskauss.lv. Ko vēl bilst? Kādu plakātu pielikumā gan pielikšu.
[img]http://www.mca.lv/files/502.jpg[/img] is not a valid Image.
Pārējo info gan jau atradīsiet paši, bet ja vēlaties pievienoties pasākumam, sazināmies.
Labojis aivarsz uz 15-05-2013 23:29
 
Kaarlis
Esmu gatavs gāzējs, ja ir iespēja nakšņošanai- izvēlos divdiennieku.
Bija jau klusā doma, ka varetu startēt arī mans bračka ar čēzīti, taču liktenis- sliktenis lēma savādāk un motors tā arī mētājās nesalikts pa manu garāžveidīgo būvi.- nekas, gan jau paspēs.
 
aivarsz
Nu tad šobrīd esam 2 ekipāžas. Brummmm!
 
aigars
Līdz Appei gan tas ceļš ir garlaicīgs, bet ja fūgas nebūs un paspēšu no sievas aizbēgt, tad mēģināšu arī kadu mirkli pagorīties Jūsu kompānijā, jo motocross man nepatīk dēļ trokšņa , putekļiem un burzmas , un traumētiem locekļiem. Sekošu līdzi Jūsu rakstiem, tad došu kādu ziņu.
 
aivarsz
Paraugies mazliet savādāk. Tas jau tāds notikums ar atskatu pagātnē. Svētdien 12.00- startē veterāni, seniori un dāmas. 13.40- startē Blakusvāģi un blakusvāģi- veterāni. 14.40 un 14.55- Zelta mopēds- kapitāls šovs. Pat UFO brauks! 15.30- fantastika. Retro mocīšu brauciens pa trasi. Onkulīši sirmām galvām, kas gadu desmitiem vairs nebrauc ir saķīlējuši savus vecos Ižiņus, Čezetas, Jawas un Kaurus. Lielisks šovs, tāpēc vien ir vērts piebraukt. Kas tad tev- no Smiltenes viens kuiļa rūciens- nepilni 60 km. Ieejas karti tev rezervēšu. Tā ka nu laidies prom no tās tavas sieviņas un tiec galā ar fūgām. Smile Nukasiko?
 
aigars
Tai dzīvē vienkārši ir dienu par maz..., bet ja es iesāku rakstīt , tad rezultāts būs - labāks vai sliktāks, to rādīs svētdienas rīts un ALKO metrs.
 
aivarsz
Tā turēt! Ir jau vēl variants patusēt, vai nu trasē, vai aizšaujot turpat blakus uz Alūksni pie Elf, ja reiz esam tajā galā. Varbūt. Tam cilvēkam jau nu galva strādā pareizā virzienā un ir ko redzēt (ja vēlēsies rādīt) kaut ko no īstenotajiem projektiem.
 
bargais
Pašlaik izskatās, ar lielu varbūtību, ka mēs no Madonas varētu arī būt. Es ar līdzbraucēju un Uleens, ja savu moci dabūs normālā kondīcijā
 
aivarsz
Ieejas (iebraukšanas) kartes man ir.
 
Guntis
Es,nevaru parasti ,īpaši vosarā,draugi zina,un nav ko taisnoties...
 
Kaarlis
Sestdien 14.00 kratos ārā no mājas. Ja nu kāds vēl izdomā piebiedroties, sien tik pie moča klāt vigvamu, tapiķīti un aiziet. Ap 15.00 varētu uztankoties Vangažu Brālī.
 
palsmanietis
ta ka ir vasarsvetki tad es ari varu svetdien piebiedroties
 
admin
Pag, rīt kāds brauks vai nē ? Es varētu pievienoties!
 
aivarsz
Edmund. Šobrīd esam Palsmanē. Rīt no rīta kāp uz jaudīgākā mopēda. 10.45 pēdèjā rīta kafija Krampīšos. Tad laižam uz Api. Atved medu Lāsmiņas vecmāmiņai.
 
admin
Labi. Ceru, ka kādam būs Jawa bākas uzlīmes Smile
 
aigars
Līst lietutiņš... Atkal mociks būs netīrs...!Wink
 
palsmanietis
sorit 11.00 sakam celu uz API
022.jpg
 
aigars
Labi , ka paņēmām Suzuki līdzi - drošāka braukšana - bija kas kautrīgi piesedz kolonnu...Wink
 
edmunds
Hei, hei, paldies par kompāniju, Krampīšu saimniecei par kafiju un par to, ka sponsors mūs ieveda iekšā sacensībās! Pirmo reizi redzēju motokrosu klātienē baigā lieta! Tīri bail bija skatīties. Vienu nekustīgu džeku aizveda katastrofu medicīnas centra ātrie, tā ka joki nekādi.
MC Wild Hogs!
 
Guntis
Ja,godīgi Suzis ir labs motocikls,bet nesmuks.
Kad dievs deva prātīgumu un kvalitāti,japoškas bija mājās....
japoškas uzskatīja ka ar to pietiek... un aizskrēja laimīgi...
tad nezināja ka nākamjā dienā dāvāja skaistumu,dizainu Smile
Es,pat teiktu nesmukuma kalngals... skaistajā JAWA bariņā ...

Pfft

Te gan jāpiemin... ka pēdējā dienā čehi knapi uzspēja... izrausties no alus kroga...

un par cik šamie nebija skaidrā...līdz galam tā arī neko neiedeva ...,jo katrs prasīja kaut ko savu...
jo skaidrā točj šamie nebija ...

Grin
 
Iet uz forumu: