Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Vaidavas kauss. Jubilejas pasākums 40 gadi.
gacans
Retais rakstīja:

aaaa Raimis nav, kur lai es motulu dabūnu tagad Shock
APE MOTORS Dzelzavas iela 120 J ,Rītausmas iela 23, Rīga
 
aigars
Ziemas guļava Laaci ar 07! smiltene rakstās ar palielāku burtu SSS , lai var pamanīt Tavos rakstos...Tikko pamanīju Tavos komentos. Kur paliki pa nakti? Savu moci gandrīz saskrūvēju, varbūt varu rīt piebiedroties...? - uz sērīgo Munameģi? Mana mobila - 29135998 . Varbūt ja nepaspēju varam Apē , vai arī Smiltenē satikties?
Aigars Birzniekos.
 
Laacis_ar07
Ir jau labi,tālāk par Gulbeni neaizbraucu,paskatijos retro PSRS laiku mašīnas,aizlaidu uz Bērzpili,padzert kafiju pie paziņas,un caur Rēzekni uz māju.Vajadzēja izvēdināt pauri,lai darbā labāk veiktos! Vakar netiku galā ar piemājas mauriņiem,un vēl hokejs!Wink,
Starp citu, pie jawas nemazāk tauta tusējās kā pie Volgām!Pfft
detaas_159.jpg detaas_174.jpg

Labojis Laacis_ar07 uz 22-05-2016 18:23
 
otomars
Volgas maajupceljaa redzeejaamPfft
p.s bija jauks brauciens un kompaanijaWink
Labojis otomars uz 22-05-2016 21:45
 
Retais
Paldies biedriem par superīgo dienu un nedēļās nogali. Emsu mājās, Jawa garāžāSmile

Paldies Uldeenam par ideju,
Richam par naktsmājām un laipno uzņemšanu
Paldies Erlandam, Ingemāram, Evitai, Anetei, Uldēnam, Sandrai, Richam, Otomāram un Aigaram par superīgo kompāniju un izsmiešanos, man vel taga presīte sāp no smiešanās.. GrinGrinGrinGrin
 
Rich
Jāāa Retais, mums tiešām visiem sanāca super nedēļas nogale.... Ulden, sirsnīgs paldies par ideju un tās īstenošanu un kārtējo atzīmi uz manas ķiveres, domāju Jūs ar Sandru vēl nēesat mājā, man jau ceļa kukaiņi nomazgāti. Grin Paldies jutrajai kompānijai, pirmo reizi noripināti pāri 400km, ar Jums visiem kopā tas bija VIEGLI.
 
Erlands
Kārtējais foršais,jautrais pasākums.Paldies Uldim par padomāto suvenīriņu.Tā turēt!Wink
 
uldens
Ieripojām mājās 22:45, pēdējos 50 km nebija tik silti kā pa dienu.
Iecerētais pasākums izdevās pateicoties Jums visiem, kas piedalījās!
Uz drīzu tikšanos nākamajos izbraucienos Wink
 
siguldietis
Paldies visiem par lielisko kompāniju Igaunijas augstākās virsotnes iekarošanā, ar jawam un čz tas bija viegli, nebija pat ar kājā jākāpj augšā.Smile
Labojis siguldietis uz 23-05-2016 09:17
 
aigars
Man ar Jums bija labi!
Aigars Birzniekos.Wink
 
Retais
Filmiņa kā mēs uz Munameģi braucāmSmile Tie kuri nebija, paši vainīgiSmile Kolosālu braucienu palaidāt garāmSmile YouTube Video
 
Erlands
Malacis!Kaut tikai pagājusi diena,jau forši atcerēties!
 
aigars
Dēļ šitādas filmiņas varu braukt uz Munamēģi arī piekto reizi!!! Tikai tagad es sapratu kāpēc latviešiem ir šitāda filmiņa par igauņu kalnu - tāpēc , lai mēs ar JAWām turp brauktu ...
Aigars Birzniekos.Wink
 
Rich
Retais, vienkārši EXELENTA filmiņa! Paldies par foršo darbiņu!!!
 
uldens
Vienkārši lieliski.......Wink
 
Laacis_ar07
Kā to video var apskatīties?
Forshi jums gāja tāpēc ka paši esat forshi! Nebija acīmredzot neviena pargudraa, vai citādi dzīves apbizota. Taadaa kompānijā jāturpina satuset, jo ne visiem jau sapas un nevisi vienadi uznem humorus, mūs ir daudz, tā ka var veidot savas blices! Lai vairāk tādu brīžu taj mūsu sasteigtajaa dzīvīteeGrin
 
otomars
Munamegjim vajag otru vaardu iedot : Jawu kalns Grin
 
AigarsZ
pa smuko Smile
 
siguldietis
Reti labs režisors, ne sliktāks kā Streičš!Wink
 
Erix
Frown Labs pasāciens! Video arī labs!
 
Iet uz forumu: