Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Velorex 562
andrys
Bēnībā mātes bračka lika blaķeni IŽ-am. Man vajadzēja asistēt ar sērkociņu kastīti (starp citu universāls mērinstruments, ieskaitot sērkociņus). Tagad droši vien tas izraisa smaidu, taču lauka un lauku apstākļos der labi...Smile
Nu, lūk, tad atceros, ka nevarēju saprast, kāpēc mocis jāgāž prom no blakusvāģaFrown. Negribu šeit zīmēt kinemātiskās shēmas par savirzi, sagāzumu un to nozīmēm, taču ielikšu atkal slāvu mēlē( lai piedod tēvzemieši Wink) vienu adresi ar skaidrojumiem par motocikla ar blakusvāgi kinemātiku roker.kiev.ua/...askoi.html
Pēc visa pielikšanas un regulēšanas pasākuma onka teica: ja blakusvēģis pielikts pareizi, tad braucot ar ātrumu 50km/h pa taisnu, līdzenu ceļu ar vienmērīgu kustību mocim jāiet viegli un taisni. Stūre viegli jāpietur.
Cik atceros vizuāli, tad tavam mocis+blakusvāģis komplektam bija stipri plakani nodilušas riepas. Iespējams, ka saliekot pēc šiem radu rakstiem nodilums labosiesGrin
Lai gan var jau būt, ka pa šo laiku pasaulē ir kas mainījies....Smile.
 
Kaarlis
Plakans riepu dilums mocim ar blaķeni ir normāla parādība. Viņš taču netiek sasvērts līkumos. Tā kā tā 3 riteņu ģeometrija visu laiku darbojās "lauzienā" riepas dilst ievērojami ātrāk kā solo versijā.
Un vēl, ieregulējot moci vertikāli, vienatnē braucot ar pilota svaru vienalga veidojas izgāzums. Tā jau tajā aprakstā viss sarakstīts puslīdz pareizi.
 
kergers
Vai 560 un 562 Velorexam atšķiras atsaišu garumi? Vai kādam ir mēri? Paldies
 
Kaarlis
Ja vēl ir aktuāli, man šobrīd ir pāris autentiski eksemplāri kur nomērīt.
 
kergers
Kaarlis rakstīja:

Ja vēl ir aktuāli, man šobrīd ir pāris autentiski eksemplāri kur nomērīt.


Cik saprotu, tad man 562 blaķim ir divi dažādu atsaišu garumi - no skrūves cauruma centra, kas pie blaķa rāmja stiprinās līdz atsaites galam - vienam ir aptuveni 44cm, otram 40cm. Un plauktā stāv ar izmēriem aptuveni 40cm un 36cm. Tātad 44/40 cm ir domāts 562 versijai un 40/36 domāts 560? Smile

Merged on January 04 2021 17:12:24:
Vēljoprojām ir aktuāla palīdzība ar atsaišu garumiem.
Manā rīcībā ir 4 dažāda garuma atsaites.
Izmēri pilnā garumā ( aptuveni 1 cm nost, ja skatās no stiprinājuma skrūves centra.

45,5 ( 44,5 ) man uz 562 priekš 634 priekša;
41 ( 40,0 ) man uz 562 priekš 634 aizmugure;
39 ( 38,0 ) bija uz 562 priekš 634 kā aizmugure;
36 ( 35,0 ) kaut kad nosolīta lūžņu izsolē.

Abas 45,5 ir melnas, 41 melna un sarkana, 39 abas melnas un 36 sarkana.

Varu apliecināt, ka vizuāli-stiprinājumi un skrūves un tehniski visas ir Velorex. Internetā ne krievu ne angļu saitos nekur nevaru atrast par šo info. Varbūt neprotu. Vai kāds var palīdzēt saprast, kas ir kam?
Pašlaik jautājums vai 562 pie 634 nāca tāds 39cm izmērs dibengalā.

Paldies jau iepriekš tiem, kas varētu ziedot pāris minūtes ar metrmēru garāžā. Varbūt tas vidusizmērs nācis pārejas modelim 74.-75.gadā?
Labojis kergers uz 04-01-2021 17:12
 
Iet uz forumu: