Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawa 350 634 Pārbaudu savas spējas!
morgans
Arī es nolēmu ievietot mazu stāstu par savu motociklu. Kādā agrā rudens rītā pamodos no tā,ka televīzijā bija raidījums par vīriem kas ar Jawām ieradušies Palsmanē. Miegs pārgāja un sirdī iesmeldzās sāpe par bērnības sapni Jawu. Senos laikos tika braukāts ar visvisādiem mocīšiem. Īstenībā bija drusku šoks....vīri ar sirmām un ne tik sirmām galvām vizinās ar Jawām. Tika nolemts..man ar būsss Jawa lai var izbaudīt šo jauko braucienu,skaņu,zilo dūmu. Gimenes locekļi taujāja vai nevajag izsaukt kādu ārstu Grin es atmetu ar roku...sasēju tarbiņu,sasitu māla cūciņu un devos pasaulē laimi (lasīt Jawu) meklēt.Mēroju ceļu lidz Sēlijai ...no turienes lidz Kurzemei un tur viņa bija. Desmit minūtes kantorī un šī mana.Saviļņojums liels...bilžu maz.
rsz_picture_089.jpg rsz_picture_087.jpg rsz_picture_086.jpg
 
morgans
Tālāk jau laikam stāsts diži neatšķirsies no citiem. Tiek izbraukts kāds aplis un nākošās dienas vakarā no Jawas tikai bleķu kaudzīte. Tiek nolemts visu maksimāli darīt savām rokām izņemot specifiskas lietas. Tiek uztaisīti instrumenti motora izjaukšanai un aiziet. Sēdeklis bēdīgs...jāpāršuj.
rsz_picture_099.jpg rsz_p1165337.jpg rsz_picture_098.jpg rsz_picture_094.jpg rsz_p1165339.jpg

Labojis morgans uz 10-07-2013 16:31
 
morgans
Pa vidam tiek iepirkts pa lētu naudu donors...bet diezgan bēdīgs.Sad Motoru iepriekšējais saimnieks laikam nemīlēja jo tas izrādās izrāsots ar šķūnīša durvju krāsu un sists nežēlīgi...bet apgalvoja ka gājis zvārā Grin
rsz_picture_097.jpg rsz_picture_096.jpg rsz_picture_095.jpg

Labojis morgans uz 10-07-2013 16:32
 
morgans
Pa ziemu tiek sainstalēts motorīts un gaidām pavasari. Ģimene nepiekrīt ka es vēl rāmi iestiepšu istabā Angry Grin Tiek iepirktas pirmās detaļas JAWA.LV
rsz_p1165344.jpg rsz_p2025360.jpg rsz_p2025355.jpg rsz_p2015351.jpg rsz_p1165341.jpg
 
morgans
Ziema sasodīti izstiepās...kautko jau pa garāžu izdaru Angry Shock un tā tomēr lēnām aizgāja. Garastāvokļa uzlabošanai tiek iepirkta smuka galvas sega Grin
rsz_19012013286.jpg rsz_08012013282.jpg
 
morgans
Pavasaris klāt un uz priekšu cīnoties ar katastrofālu laika trūkumu. Tiek sakrāsotas melnās detaļas un protams arī pārējās. Lai gan viss nebūss atbilstošs modelim...nolemju ka krāsu salikums būss pareizais.Lēnām tiek instalētas detaļas.
rsz_23052013337.jpg rsz_20052013334.jpg rsz_20052013332.jpg rsz_06052013331.jpg rsz_01052013323.jpg
 
morgans
Darbs turpinās...ar foruma aktivistu palīdzu smeklētas kādas detaļas,izslīpēti cilindri (paldies par atsaucību!)...apmeklēts veikals. Jau iztālēm redzu kāds izskatīsies mocīts. Apmeklējot veikalu pieķeru sevi pie domas par to brīnumaino bezkontaktu aizdedzi un saprotu...ja gribu braukt (un es gribu) būss jāpērk Cool tik nevaru sadūšoties. Tad kādu dienu dūša ir,skopums nodzīts,saulīte spīd...droši veru veikala durvis bet nekā...aizdedzes nav...tieksolits ka pēc laika būss...ehh nopērku vismaz jaunu riepu.
rsz_17042013313.jpg rsz_24052013338.jpg

Labojis morgans uz 10-07-2013 13:24
 
morgans
Tā nu cīnoties ar laika trūkumu nonāku lidz gala rezultātam. Piedodiet par kādu vēsturiski un modeliski neatbilstošu detaļu...bet es gribēju tādu un man patīk. Uz izpūtējiem lūdzu neskatīties...tie bēdīgi bet šovasar tā investīcija izpaliks...ja nu kādam varbūt stūrī mētājas labāki...nevajadzīgi.
rsz_p6265398.jpg rsz_picture_089_1.jpg

Labojis morgans uz 10-07-2013 16:36
 
morgans
Kādā skaistā dienā Jawa rūc. Jaunā aizdedze 12 V tiešām ir brīnumaina.Vairākas reizes pētot shēmas datorā pats to instalēju...esmu priecīgs ka izdodas. Paldies Raimondam par ieteikumu. Pirmais zilais dūms protams tiek pēc seno tautu tradīcijām aplaistīts...bet tam esot slikta ietekme uz organismu.Grin Jawa 1980.gada izlaidiens un savā mūžā noskrējusi nepilnus 24 tk.Pie seno tautu rituāla tiek piemeklēts kāds zvēriņš Grin jo Jawa tak ''olimpiskā'' gada.Izņemot kloķvārpstas remontu un cilidru slīpēšanu ...viss izdarīts savām rokām. Protams neiztiek bez sīkiem defektiem...bet nekā nopietna. Ir jau parūcināts un lēnām noripināti pirmie simti kilometru.Sajūtas lieliskas!
rsz_p6265399.jpg rsz_p7025408.jpg rsz_p7025407.jpg rsz_p7025406.jpg rsz_p7025405.jpg

Labojis morgans uz 10-07-2013 14:21
 
Guntis
Apsveicu !
 
aigars
Labs, emocionāls stāstījums. Apsveicama pašdarbība!
 
oilmaster
Beidzot arī kāds sakarīgs raksts!
Laipni aicināts bariņā!
 
modza
Tam mocītim jaunības dienās nav bijusi kāda saistība ar blakusvāģi? Un tie skursteņi vismaz bildēs nemaz tik dramatiski neizskatās.
Jauki, ka Jawas piekritēju rindas papildinās....Smile
 
andiss
Gan aprakstīts interesanti, gan pats braucamais atjaunots godam! Ļoti priecē apņēmība un azarts Smile
 
morgans
modza rakstīja:

Tam mocītim jaunības dienās nav bijusi kāda saistība ar blakusvāģi? Un tie skursteņi vismaz bildēs nemaz tik dramatiski neizskatās.
Jauki, ka Jawas piekritēju rindas papildinās....Smile
Par blakusvāģi ziņu nav. Dzimšanas apliecībā pie ''ģimenes stāvoklis'' ierakstīts ''SOLO'' Grin ...jaa kāpšļi ir tādi kā bija...dugas piekonstruēju pats. Bildēs skursteņi tiešām izskatās labi. Dzīvē drusku savādāk.
 
Kaarlis
Nu re! Arī vasarā kāds kaut ko skrūvē. Es jau gaidiju šāda veida topikus tikai rudens pusē. Tagad jau taču ir jābrauc un jābauda vasara- Ziemā paspēs noskrūvēties...
Nu, kā ar virzuļiem un cilindriem- lieku skaņu nav?
 
morgans
Kaarlis rakstīja:

Nu re! Arī vasarā kāds kaut ko skrūvē. Es jau gaidiju šāda veida topikus tikai rudens pusē. Tagad jau taču ir jābrauc un jābauda vasara- Ziemā paspēs noskrūvēties...
Nu, kā ar virzuļiem un cilindriem- lieku skaņu nav?
Ja nav saskrūvēts pa ziemu un nav ar ko braukt... tad tas jādara tagad.Par tām skaņām neesmu tik liels speciālists. Vajadzētu kādu vakaru sarunāt ar Tevi randiņu jo ir kāda lieta un tur mans prātiņš par īsu. Angry
 
Iet uz forumu: