Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Akumulātors.
Spiker
Pilnigi piekritisu Aldim, ar UPS nav nekadu problemu.
Uz 634 man stav Yassa - galigi neveiksmigs pirkums. Ikreiz atnakot no juras pec 6 nedelam vins ir jalade. Klemmes pa so laiku ir atvienotas. Un vispar jau saka izradit mirona pazimes pec 1. sezonas.
360 uzliku UPS. Ir pagajusi viena jura pa vidu - problemu nekadu. Un galvenais, ka pa velti, jo uz kuga vinus izmanto ALDIS lampa un rezerve uz kuga ir atliektiem galiem.
Loti zel, ka nelien 634 kaste! Sad
Labojis Spiker uz 02-05-2017 07:36
 
aivarsz
Tā mazliet aizdomājos. Ko maksā jauni Litija Upša aķīši cilvēkam parastajam? Es zinu. Nevajag plātīties ar tēzi- es varu paņemt darbā mazlietotu, vai čoms man izgādās no savas darba vietas. Tomēr skan nedaudz nepiedienīgi vai fenderīgi. Tādēļ, rosinu cilvēkus parastos un godīgos, bez šīm extrām, izvērtēt, kāds ir vēlamais budžets. Amplitūda apt. 20- 120 Eur
 
Guntis
Nu nezinu, man Yassa kalpo labi, gan uz JAWA,gan BURGMANN(400AN)-bija, gan uz Suzuki VZ 800.
Pirmo reizi ar Yassa saskáros 1985 gadā(JAWA 638.5)-nokalpoja 11 gadus.

Varta uz VZ 800 knapi trīs sezonas novilka(vienā cellē pa laikam bija īsais).

Par tiem upša aķiem nesatraucies,viņus jau nezog,bet dabun norakstītos.
 
gacans
Guntis rakstīja:

Nu nezinu, man Yassa kalpo labi, gan uz JAWA,gan BURGMANN(400AN)-bija, gan uz Suzuki VZ 800.
Pirmo reizi ar Yassa saskáros 1985 gadā(JAWA 638.5)-nokalpoja 11 gadus.

Varta uz VZ 800 knapi trīs sezonas novilka(vienā cellē pa laikam bija īsais).

Par tiem upša aķiem nesatraucies,viņus jau nezog,bet dabun norakstītos.
Man mauriņtraktorā ir upša aķis ,četrus gadus atpakaļ ieliku ,ar iedeva paziņa ,vai jauns vai norakstīts nezinu,bet šodien pagriezu atslēgu un šis tak vēl jo projām dzīvs ,neesmu ne lādējis ne vadus pa ziemu ņēmis nost ,un biju tak pārliecināts ka starterim nav domāts un ilgi neviks ,bet rekā .......Smile
 
Iet uz forumu: