Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Fotogrāfiju konkurss 2014. gada Jawa kalendāram.
Classic
Visas fotogrāfijas ir ar restaurētam JAWAm vai labi saglabātam.Varbūt ielikt kalendārā āri kaut kādu jawiņu pirms restaurācijas?
 
oilmaster
Kaada ir, taadu suutam!
 
aigars
Nu ja, kādas nav , tādu jau neaizsūtīsi...!Grin
 
AldisK
Paldies visiem, kuri iesūtija bildes. Tagad priekšā grūts darbs, atlasīt 12 bildes kalendāram.
 
aigars
Vai nevajag 13, arī uz vāka?
 
AldisK
Varbūt. To pateiks kalendāristi.
 
Peteris
Laikam par vēlu !


Labojis Peteris uz 04-10-2013 11:56
 
AldisK
Konkurs jau ir beidzies. bildes atlasītas un nodotas salikšanai. Ja šāds projekts aizies, tad varbūt citā gadā.
 
AldisK
Vēlreiz gribu pateikt paldies visiem , kuri piedalījās konkursā. Tika iesūtītas apmēram 190 bildes. Ļoti grūts pasākums bija no tām atlasīt 12 bildes. Beigās tika atlasītas 14 bildes, viena uz 1 vāka un vēl viena uz pēdējā. Par bildēm, bija daudzas bildes ar ideālu moci, bet par fonu nemaz nebija domāts. Salauzti žogi, tradicionālās garāžu durvis, atvērtas, neatvērtas u.t.t. Kalendāri ir nodrukāti un drīz varēs saņemt pie Raimonda veikalā.
Vēlreiz, paldies un varbūt uz piedalāmies šādā pasākumā citā gadā.
kalendars.jpg

Labojis AldisK uz 08-11-2013 22:18
 
AldisK
Kalendāri ir nogādāti pie JAWA veikalā. Kam tas interesē, tos tur var dabūt.
Labojis oilmaster uz 12-11-2013 11:31
 
Kaarlis
Ja sanāks laiks, rīt iebraukšu pakaļ.
 
Guntis
LABS ! Smile Man patīk Smile
 
morgans
Kalendārs arī manās rokās.Tiešām labs! Man ar patīk! Paldies Aldim un parējiem! Smile
 
KarlisV
Varētu ielikt forumā kalendāra elektronisko versiju, lai lauku ļaudis ar var apskatīties.
 
oilmaster


Noup. Skanētas versijas domāju, ka nevajag, lai ir pārsteiguma moments. Ja viss šogad izdosies, tad ieviesīsim šo kā ikgadēju tradīciju.

Te atlikusī čupiņa. Vajadzētu pietikt visiem.
Cena veikalā 6Ls
Foruma aktīvistiem un biedriem 5Ls
Iegādājams JAWA veikalā.
 
Dalgo
Kāpēc gan lai nebūtu ieskats kalendārā caur šejieni? Ja būs smukas bildes, nopirkšu, par to nesatraucies Grin
 
aivarsz
Kāpēc gan lai nebūtu smukas bildes? IR! Un izstrādājuma ražotāji ir ļoti nākuši pretī, lai šāda veida maztirāža maksātu mazāk, nekā drīkstētu maksāt. Lielākā problēma kalendāra veidotājiem, ja pareizi saprotu, ir bijusi parādīt zināmu modeļu gammas daudzkrāsainību. Un ne tikai. Par to vairāk lai pastāsta AldisK un Co. Es esmu visai piekasīgs tipiņš pie šāda veida izstrādājumu vizuālas kvalitātes, bet domāju, ka pirmā prove ir sanākusi godam.
 
Kaarlis
Beidzot arī es tiku līdz veikalam, tur tagad ir par dažiem eksemplāriem mazāk... Man patīk!Wink
Starp citu, Raimonds varētu 14 datumā paķert kādu čupiņu līdzi lai Madonas pusē dzīvojošajiem arī tiek.
KarlisV rakstīja:

Varētu ielikt forumā kalendāra elektronisko versiju, lai lauku ļaudis ar var apskatīties.

Un tad arī lauku ļaudis mazāk būs apbižojušies! Grin
 
Iet uz forumu: