Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Motosezonas noslēgums 2013 MCA, JAWAKLUBS
Gatcha211
Gatis- būšu!
 
oilmaster
11.00 Izbraucam no jawa.lv bodes.
Braucēji:
Oilmaster
Tūrsts
Miks
Einārs
 
AldisK
oilmaster rakstīja:

11.00 Izbraucam no jawa.lv bodes.
Braucēji:
Oilmaster
Tūrsts
Miks
Einārs

Es saprotu ka braucam cauri Berģiem un pie Garkalnes griežam uz Mālpili. Tad varbūt kādu tikšanos var taisīt Berģos pie veikala. Tiem, kas brauc cauri Rigai, būtu izdevigāk.
 
Peteris
kaasiits3 rakstīja:

[quote]kaasiits3 rakstīja:

Viennozīmīgi Jaunjelgava-Ķegums-Suntaži-Mālpils! Ar Modžu tiekamies Jaunjelgavā!
Man ar nepatīk skriet! Optimālais ātrums 85km/h! Var arī lēnāk!

Cikos būsiet Ķegumā !
 
peterisp
Es ar no Ogres taisos braukt. Pēteri, man nav saglabājies Tavs tel.nr.
 
Peteris
[quote]peterisp rakstīja:

Es ar no Ogres taisos braukt. Pēteri, man nav saglabājies Tavs tel.nr 29181441
 
oilmaster
Man mocis gatavs sestdienai. Ja galīgi laiks laiks nebojās dienu, plānā vēl izbraukt pēc tam aplīti līdz Latgalei.



Nav nepiemērotu laika apstākļu, ir nepiemērots apģērbs.
Iesaku padomāt par ekipējumu. Drošība un siltums.
Te mantiņas, kas pa minimumu glābj



Pēc pieredzes vajadzētu paķert līdzi lietus apģērbu. Ir speciāli motoveikalos nopērkami, bet gana labus atradīsiet darba apģērba veikalā. Starpcitu blakus jawa bodei ir liela izvēle. Pat uz savu augumu atradu.
 
turists
kāds gatavs.. ar nobrāztu dugu.. ar tādu attieksmi tam visam vispār nav nekādas jēgas, mierīgi var mājās sēdēt!! GrinGrinGrin
 
palsmanietis
karbonades rezervetas-kurs var dabut rezervejumu labam laikam-vismaz lai nelist ka pa janiem?Frown
 
modza
palsmanietis rakstīja:

karbonades rezervetas-kurs var dabut rezervejumu labam laikam-vismaz lai nelist ka pa janiem?Frown

Nav tik traki, ja var ticēt prognozēm, iespējamas dažas lietus piles, ne vairāk.
www.yr.no/..._hour.html
www.windguru.cz/...sty=m_menu
 
Guntis
ja var ticēt tad šodien man bija malka jāzāgē,labi ka tas notika aizvar,kad solīja šūū laiku...
 
aigars
Forši būtu, ja abi Palsmanieši izbrauktu caur Smilteni, Vidzemē satiekamies un tālāk uz Priekuļiem un Amatas kalnu - tā es parasti kursēju uz Rīgu. Tas bedrainais "krievu "ceļš ir piegriezies, arī kravinieki un kokvedēji netraucē, var pablandīties pa līkloču celiņiem. Laiks pārdomām, gaidu kādu ziņu!
 
aivarsz
Sakarā ar to, ka arī man, tāpat kā AldisK un citiem, kas Rīgā negribētu braukt uz Jawa bodi, būtu visai izdevīgi tikties uz Vidzemes šosejas, piedāvāju tikšanās vietu. Mazliet pirms Garkalnes viadukta, labajā pusē, ~ 9 km aiz apvedceļa ir krodziņš ar stāvvietu un jumtu virs galvas, ja uznāk lietus pārējos Rīgas braucējus gaidot. Ja tiešām Jawa veikala stāvlaukums tiks pamests 11.00, tad 11.30 varam tikties zemāk uzrādītajā objektā. No turienes līdz Mālpilij jānodudina ~ 41 km, sekojoši, ja nenotiek lieka kavēšanās un bakstīšanās, gala punktā nonākam ap plkst, 12.20. Kā jums? GPS 57.039263, 24.404242‎ jeb +57° 2' 21.35", +24° 24' 15.27", kā nu kuram labāk tīk.
meesls.png
 
oilmaster
Der!
Sazvanās procesā!
 
aivarsz
peterisp rakstīja:

Izskatās, ka es arī varētu būt!
Kāds maršruts, pa kuru ceļu doma braukt uz Mālpili?
Man mocītim motors vēl piebraucams, skriet nevaru...


Nu vienreiz tev tak vajadzētu būt, lai tauta redz, ko esi smuki sataisījis. Savādāk tu tā kā tāds mistisks tēls. Zinām, ka ir, redzēts nav. Klīst tikai baumas... Smile
 
zero
Man līdz Mālpils muižai 200 metri - arī būšu. Uz krodziņu arī braukšu..
 
peterisp
Nu cikos tad Ķegumā?
Par Pēteri Nr.1 vēl īsti nevar saprast, redzēs kā jutīsies no rīta. Man vienam bez TA mocītim tā kā negribētos braukt. Līdz Ķegumam jau kaut kā tiktu. Par cik arī motors man piebraukāšanas režīmā, ātrāk par 70km/h ar negribētos vālēt.
 
morgans
peterisp rakstīja:

Nu cikos tad Ķegumā?
Par Pēteri Nr.1 vēl īsti nevar saprast, redzēs kā jutīsies no rīta. Man vienam bez TA mocītim tā kā negribētos braukt. Līdz Ķegumam jau kaut kā tiktu. Par cik arī motors man piebraukāšanas režīmā, ātrāk par 70km/h ar negribētos vālēt.
Ķegumā randiņs briest ap 11:30.
 
peterisp
morgans rakstīja:

peterisp rakstīja:

Nu cikos tad Ķegumā?
Par Pēteri Nr.1 vēl īsti nevar saprast, redzēs kā jutīsies no rīta. Man vienam bez TA mocītim tā kā negribētos braukt. Līdz Ķegumam jau kaut kā tiktu. Par cik arī motors man piebraukāšanas režīmā, ātrāk par 70km/h ar negribētos vālēt.
Ķegumā randiņs briest ap 11:30.


OK, būšu Ķeguma tankštellē 11:25 Smile
 
aivarsz
Pārceļu sarakstiņu foruma apakšā. Ceru, ka esmu uz šo brīdi visu pareizi sapratis un pielabojis.
1. Aldis varbūt pat.+1. Vēlētos pievienoties Jawa bodes braucējiem uz Vidzemes šosejas.
2. Kārlis +1
3. Uleens
4. Bargais(vairāk nē nekā jā)
5. Palsmanietis. Starts no Palsmanes 9.45
6. Oilmaster 11.00 Izbrauc no jawa.lv bodes.
7. Pinķu Janis
8. Turists. 11.00 Izbrauc no jawa.lv bodes.
9. Miks. 11.00 Izbrauc no jawa.lv bodes.
10. Kaasits 3. Jaunjelgava-Ķegums-Suntaži-Mālpils! Ar Modžu tiekamies Jaunjelgavā!
11. Vecais+1
12. Aivarsz. Vēlētos pievienoties Jawa bodes braucējiem uz Vidzemes šosejas.
13. Andis 11.00 Izbrauc no jawa.lv bodes.
14. Pēteris?!
15. Ingemārs 1+1
16. Modza. Uz Mālpili caur Ķegumu, Ķegumā 11.30
17. Erlands no Siguldas 1+1
18. Gatis (Gatcha211). Starts no Palsmanes 9.45
19. Einārs (abruptman).11.00 Izbrauc no jawa.lv bodes.
20. Kārlis V
21. PeterisP. Starts Ogrē. Ķegumā 11.30.
22. Aigars- Smiltene, kopā ar Palsmani.
23. Andrew 77. Maina plānus. Brauks tik uz Līgatni kotleti ēst... Smile
24. Zero- Mālpils
25. Morgans. Bauska -> Ķegums 11.30.

P.S. Informācijai. Jawistu tikšanās vieta pēc 12.00 Mālpils muiža atrodas šeit: 57.006396, 24.949585‎ jeb +57° 0' 23.03", +24° 56' 58.51"

Gastronomiskais noslēgums- Palsmanieša aizrunātais Līgatnes krodziņš "Pie Jančuka''-ēdiens garšīgs un kārtīgas vakariņas lidz 4 LVL (5.70 EUR (tas tagad obligāti)). Smile
Labojis aigars uz 28-09-2013 08:45
 
Iet uz forumu: