Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Anglijas Jawa kluba 60 gadu jubilejas pasākums 2014.
aivarsz
šodien mazliet paraudzījos galerijas no UK arhīviem. Kā jums šis tūrisma aprīkojums?
[img]http://www.jawaczownersclub.co.uk/images/JawaKitchen.jpg[/img] is not a valid Image.
 
palsmanietis
1 diena-7 junijs Riga-Klaipeda 293 km pramis uz Karshamn 20:00 56+24 GBP
2 diena-8 junijs Karlshamn 9:00 -Esbjerg 485 km 2 maksas tilti 18+23 EUR
nakts pie Odense-20-25 LVL
3 diena 9 junijs pramis uz Harwich 18:45 50+50 GBP
4 diena 10 junijs 11:30 lidz Anglia motel186 km
5 diena 11 junijsThe national motorcikle museum
6 diena 12 junijs Gaydon motor museum
7 diena 13junijs 60 gadu JAWA klubam
8 diena 14 junijs
9 diena 15 junijs23:15 pramis uz Hook de Holland 4 cilv+1mocis- 177 GBP
10 diena 16 junijs lidz Kilei585 km naksnojam kaut kur pie Bremenes 25-30 LVL
11 diena 17 junijs pramis uz Klaipedu 16:00 42+25 GBP
12 diena 18 junijs 14:00 lidz Rigai 293 km
aptuveni tads varetu but brauciens un izmaksas LUDZU labojiet un izsakat savas domasCool
 
Guntis
Man vairāku iemeslu pass.
Izmaksas kā NORGE braucienam,nu oki,tas nu tā. BET svarīgi,un redzesim stingri mazāk.
Man draugi zina īsto atteices pozīciju.Kam tas svarīgi pajautās 14.12,bet viens skaidrs es pass.
 
admin
Draugi nezin. Bet pa cik esmu neskaitāmas reizes tur bijis, tad garantēti zinu, ka būs forši. Valsts padārga bet Norgi jau nu ne pārsit. E.
 
Kaarlis
admin rakstīja:

Draugi nezin. Bet pa cik esmu neskaitāmas reizes tur bijis, tad garantēti zinu, ka būs forši. Valsts padārga bet Norgi jau nu ne pārsit. E.

Pārsit gan! Visos punktos ceļa un citās izmaksās- man uz šo brīdi ir rezervēts kopējais brauciena budžets aptuveni tresdaļu mazāks uz 14 dienām un 5300 tk km, kas tikai šajā gadijumā ir prāmju un tiltu izmaksas!!!
P.S. Es ļoti vēlētos izdrāzt Rokfellera meitu! Un ne jau tikai viņas pēc!
Laikam tomēr parketa tūrisms nebūs priekš manis.
 
AldisK
Es tā apmēram piemetu, latos man šīs izmaksas sanāca bez degvielas ap 320 latiem vienam cilvēkam un mocim. Vēl būs kaut kādas nakšnošanas izmaksas Anglijā kas te nav pieminēts. Domāju, ka nekas kosmisks tas nav, Vācija, Čehija, tāpat Norvēģija, nebija diez ko mazāk.
Vienam patīk mežonīgais tūrisma, citam parketa tūrisms, tas ir tikai normāli. Varam jau taisīt vairākus lielbraucienus, ar dažādām grupām.
 
oilmaster
Nu, mani apmierina šis Anglijas variants!
Paldies Palsmanietim
 
aivarsz
Vēl neesmu 100% ticis galā ar sava brīvā laika un budžeta plānojumiem nākamajai vasarai, taču vēl vecajā gadā vēlos teikt: i'm in!
Pieskaitiet pulciņam- kontakti ar līdzīgi domājošajiem ļaudīm vecajā Eiropā. Aizbraukt pie britiem ar mopēdu ir bijis viens mans ļoti sens sapnis.

Tiesa gan, šobrīd šķiet, ka 2014 gadā tā īsti neredzu prognozējamu ceļojumu, kas varētu pārliecinoši pretendēt uz nosaukumu Lielbrauciens- jeb varētu pulcēt maksimāli plašāku un morāli saderīgu Latvijas Jawa lietotāju pulku, kas vēlas apzināt kādu maršrutu svešās zemēs kopā.

Patlaban- britānija izskatās pēc masveidīgākā pasākuma, kurp mēs dodamies ciemos, pa ceļam, varbūt, apvienojoties arī ar citu valstu Jawistiem, kā arī, piesaistot atsevišķus ekskursiju elementus.

Pārējie Jawa domu biedru pasākumi izskatās ekstrēmāki savā sākotnējā vīzijā, toties vienkāršāki savā būtībā no morālās saderības un pakārtotās sarežģītības viedokļa. Bet- lai visiem viss izdodās labāk, kā sākotnēji iecerēts! Un lai silda pozitīvas atmiņas par kopīgajā ceļojumā paveikto.
 
palsmanietis
palsmanietis rakstīja:

1 diena-7 junijs Riga-Klaipeda 293 km pramis uz Karshamn 20:00 56+24 GBP
2 diena-8 junijs Karlshamn 9:00 -Esbjerg 485 km 2 maksas tilti 18+23 EUR
nakts pie Odense-20-25 LVL
3 diena 9 junijs pramis uz Harwich 18:45 50+50 GBP
4 diena 10 junijs 11:30 lidz Anglia motel186 km
5 diena 11 junijsThe national motorcikle museum
6 diena 12 junijs Gaydon motor museum
7 diena 13junijs 60 gadu JAWA klubam
8 diena 14 junijs
9 diena 15 junijs23:15 pramis uz Hook de Holland 4 cilv+1mocis- 177 GBP
10 diena 16 junijs lidz Kilei585 km naksnojam kaut kur pie Bremenes 25-30 LVL
11 diena 17 junijs pramis uz Klaipedu 16:00 42+25 GBP
12 diena 18 junijs 14:00 lidz Rigai 293 km
aptuveni tads varetu but brauciens un izmaksas LUDZU labojiet un izsakat savas domasCool
sacies ir jauns gads un vajadzetu apzinat tos balelinus kuri ir gatavi seglot kumelus un doties iekarot anglu zemiCool
 
AldisK
1. Palsmanietis
2. AldisK + lidzbraucēja uz ?
3. Oilmaster
4. Aivarsz+ lidzbraucēja uz ?
5. Arnis Grīnbergs
6. Gints29
7. Edmunds
8. Peteris
9. Vecaiss
10. andrew-77
Ja kādam ir interese pierakstieties. Šobrīd jau tāda forša kompānija sāk veidoties. Drīz varēsim radīt mazliet slēgtāku sadaļu nianšu apspriešanai.

Mūsu pulciņš aug.
Labojis AldisK uz 11-01-2014 22:57
 
aivarsz
Jāsaka, ka šobrīd, UK virzienā pieteikušās 9 ekipāžas no Latvijas, kuras nobrauks vairākus t km, iztērējot dažas naudas un gūstot dažus jaukus piedzīvojumus kopā.
Vai šie ļaudis ir tiesīgi pretendēt uz godpilno nosaukumu Latvijas Jawa Klubs Lielais ceļojums 2014. Jeb, tomēr nē? Tas tā, pārdomām, jo tas jau nav diži svarīgi.
 
Guntis
Nezkāpec es domāju,un kaut ko nesaprotu.
Nekur nav jāpretendē viņi ir jawasklubs LIELBRAUCIENS.

Kāpēc tāds jautājums?
 
admin
Lielbrauciens uz Gruziju, uz Lielbritāniju Mazbrauciens Grin Vai otrādi... Vai abi būs lielbraucieni...
 
palsmanietis
interesanti zinat kadi ir noteikumi lai varetu iegut lielbrauciena statusu un kadas tam ir prieksrocibas? tas ta pardomamCool
 
aivarsz
Re kā sacepās skudru pūznis. Smile Pat neiedomājos, ka dzirdēšu atbalsis.

Katru gadu jau kāds kaut kur aizlaiž. Vienu, vai vairākas reizes sezonā. Tālākus vai ne tik tālus ceļus, sarežģītākus vai vienkāršākus, viens, vai draugu pulciņā, atklājot jaunas un neatkārtojamas sajūtas, katru reizi atšķirīgas, protams. Manas privātās domas, iespējams nepareizas, ir tādas, ka liels brauciens ir tas, kas sevī ietver divas komponentes: lielu nobraukto kilometrāžu, kā arī, ievērojamu dalībnieku skaitu, kas summējot, veido brauciena sarežģītības pakāpi.

Nākamajā sezonā, droši vien, kritēriji mazliet jāmaina, jo tas, ko iecerējuši abi Kārļi un Bargais, ir sarežģītībā pārākais notikums. Tas. kas Tūristam padomā, vēl ir noslēpums, bet ja būs, droši vien, maz neliksies, vismaz tiks lieliski atspoguļots pēc brauciena. Tas, ko dara Georgijs Trifonova k-gs no Valmieras gandrīz vienatnē ir, iespējams, treniņu cikls pirms lielā starta Iron Butt nominācijas iegūšanai nākotnē, kamēr vīrieti pēc 40 tie hemoroīdi nav galīgi sabeiguši. Smile

Šobrīd, provizoriski, masveidīgākais pārbrauciens rādās būt uz Apvienoto Karalisti. Līdzīgi, kā pagājušajā gadā- vienkārši ekskursija ar dažiem tematiskiem elementiem.Tik tuvu Skotu viskija dzimtenei dažs labs no braucējiem būs pirmoreiz. Smile Bet, tā tomēr būs tāda aizvizināšanās uz gandrīz pensionāru balli- ralliju ar ekskursijas elementiem, nevis bikiņ sportiska iesvīšana (šis rādītājs gan tomēr īsti nav attiecināms uz dubultekipāžām, tur, salīdzinoši, ir mazliet vairāk jāpastrādā). Dažādu tautu un dažādu Jawa savstarpējās sadraudzības ietvaros.
Savukārt, visi tie, kas kaut reizi ir tikušies un kopā izbraukuši kādu līkumu kopā ar vācu jawapower biedriem, diezgan labi atceras, ka tur ir ko turēt līdzi. Tā īsti zem 100 pārbraucienos šie neatmetas. Fakts. Bagāža pavadošajā auto, un ķer tik vēju. Iespējams, ka turpceļā tiksimies un kādu gabalu mērosim kopā.
Mierinājumam- Angļu zemē tak pilns ar videokamerām uz ceļiem. Soda kvītis nu jau pienāk visiem. Tādēl, ir zināmas cerības, ka šie tomēr drusku atmetīsies un pat Latvijas Jawisti varēs iekļauties kopīgā plūsmā. Smile Tas šoreiz viss. Lai visiem viss izdodas!

P.S. Strādājot astoņus gadus Anglijā, pensija divreiz lielāka, nekā strādājot Latvijā 40 gadus. (Norge- tikai 6 gadi ir nepieciešami, lai sakārtotu dzīvi vecumdienās).
P.P.S. Lielbritānijā dienesta suņiem pienākas vecuma pensija.
P.P.P.S. Jawa un Čezeta latviski ir sieviešu dzimtē- sekojoši: vēl 2010 gadā UK sievietes pensionējās 60 gadu vecumā. Runā, ka šobrīd, UK sieviešu pensionēšanās vecums mazliet pieaug katru gadu. Vīriešu vecums nē. 65 gadi un mieriņš. Tikai info. Nekā personīga.
Labojis aivarsz uz 06-01-2014 22:47
 
palsmanietis
anglija jau nav nemaz traki lena -apdzivota vieta-48 km/st
arpus- 80 km/st
celos ar dalitam joslam- 96 km/st
mazie celi arpus apdz vietam-sauri likumaini gruti parredzami un pirms speed kameram vienmer ir bridinosa zime,pat pirms parvietojamam-kuras ir loti retiCool
 
AldisK
1. Palsmanietis
2. AldisK + lidzbraucēja uz ?
3. Oilmaster
4. Aivarsz+ lidzbraucēja uz ?
5. Arnis Grīnbergs
6. Gints29
7. Edmunds
8. Peteris
9. Vecaiss
10. andrew-77
Ja kādam ir interese pierakstieties. Šobrīd jau tāda forša kompānija sāk veidoties. Drīz varēsim radīt mazliet slēgtāku sadaļu nianšu apspriešanai.

Mūsu pulciņš aug.
--------------------------------------------------------------------------------
Labojis aivarsz uz 12-01-2014 15:54
 
palsmanietis
zinams laiks ir pagajis,garazu konkursa stress garam un nedrikst atslabt-pavasaris tuvojas straujiem soliem.kompanija anglijas braucienam ari pamazam izkristalizejusies.mani loti aptuvenie rekini liecina ka 1 cilvekam pramis izmaksas ap 230 euro,1solo mocis 160 euro(te ari maksa par danijas 2 tiltiem).man ir tada doma ka velakais lidz februara beigam vajadzetu iegadat pramju biletes un rezervet ANGLIJA moteliCool
 
aivarsz
Šobrīd pieteikušies 10 mocīši. Kā jauu zināms, garākos, saskaņotos un drošos pārbraucienos šāds skaits jau ir uz varēšanas un drošu iespēju robežas, kaut vairums pieteikušos Jawatūristu jau ir iemācījušies adekvāti un saskaņoti rīkoties šādas kvantitātes motociklu garākos ceļojumos. Varbūt, ka kāds no šī brīža saraksta arī atkritīs. Varbūt, kāds strauji pieteiksies. Tādēļ, lai lieki sev un citiem nečakarētu smadzenes, ierosinu veikt stratēģiju parasto. Mēģinam apzināt iespējami lētākās prāmja u.t.t. izmaksas. Izvēlam kasieri, kas iekasē zināmas naudiņas no katras braukt gribošās ekipāžas un tālāk jau menedžē notikumu gaitu kolektīvam interesējošā virzienā. Liekam galvas kopā, ja nepieciešams. Man šobrīd ir daži ierosinājumi:
1. Jāapzin kasieris- menedžeris, kurš strauji jāsabalso. Mans ierosinājums šogad- varbūt Palsmanietis, kā šajā trafikā zinošākais, ja pats ir ar mieru. Ja nē, izskatam citus variantus.
2. Lieki negaidot, katrs no pasākumā pieteikušajamies, aizsūta zināmu daudzumu Palsmanieša šobrīd sakalkulētos, kaut daļējos, bet sākotnēji nepieciešamos un NEATGRIEZENISKOS (Pēkšņi nebrauksi, kad prāmji nopirkti?) Eiropas rubļus uz kontu X, lai varētu apzināt patieso- vīrs un vārds braucēju skaitu, un pasākuma kasieris varētu sākt veikt manipulācijas ar naktsmāju un prāmju lietu sakārtošanu. Ja mazliet pietrūks, piedzīs bik vēlāk, ja paliks pāri, arī atdos bik vēlāk. Jātaisa kopīgā kase. Tas ir vitāli nepieciešams
3. Šeit jau OBLIGĀTI Adminam jādod rīkojums, saveidot UK braucējiem paredzētu slēgtu sadaļu, kur apmainīties ar privātiem datiem, kas nepieciešami brauciena organizācijai.
4. Pēc iepriekšējo gadu braucienu kasiera- menedžera pieredzes, gribu vēl bilst, ka šis amats ir baigi nepateicīgs. Tādēļ, lai ilgtermiņā neciestu kasiera privātais budžets, kā tas vairākkārt iepriekš ir noticis- ir svarīgs fināla termiņš drošības naudiņu iemaksai. Ir rubļi- ieskaitīts. Nav rubļu- brauc citā kompānijā.
Tas šai reizei viss, kopīgi pieņemam lēmumus turpmākajiem rīcības plāniņiem.
ADMIN! tev jāveic zibenīgs darbiņš! Smile
Labojis aivarsz uz 16-01-2014 01:19
 
admin
Sataisīju....
 
Iet uz forumu: