Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Anglijas Jawa kluba 60 gadu jubilejas pasākums 2014.
bargais
Saņēmu no Alda īsziņu: "Mums iet labi. Līdz šim lietus nav bijis. Šodien (sestdien) tusējam uz vietas gan ar angļiem, gan citiem.Tehnisku problēmu pagaidām nav".
 
andrew_77
Esam jau ceļā no Anglijas, tikam līdz Brēmenei. Šodien arī lietus bišķiņ pabaidīja, parējais ir ok.
img_2503.jpg img_2501.jpg img_2444.jpg

Labojis andrew_77 uz 16-06-2014 22:03
 
aivarsz
Hei. Tūdaļ kāpjam Ķīlè uz pràmja. Rīt, 14.00 nobraucam no prāmja Klaipēdā. Mūsu ceļš uz Rīgu būs cauri Liepājai.
 
KarlisV
Saulainā un siltā dzimtene Jūs gaidaSmile
 
morgans
Tiešām brauciet mājās un atvediet kautko siltu! Mums velk uz tusiņs ''Slēpes kājās,jawa garāžā'' Pa dienu Balvos esot kritušas ''baltās mušas''!Grin
 
Kaarlis
Labprāt jau aizbrauktu sagaidīt, taču ja neviens nespēj uzrakstīt laikus un koordinātes- turpināšu darboties pa šķūni..
 
Dalgo
Pirms neilga laika redzētu caurbraucot vēju pilsētai Smile vīri brauc mājup! Cool
 
AldisK
Kādu laiciņu jau esmu mājās. Domāju arī ridzinieki jau būs mājās. Vienīgi Juris varbūt vēl nav sasniedzis Palsmani. Man liekas, ka brauciens ir izdevies. Anglijā liela daļa bija pārsteigti, ka mēs esam atbraukuši paši. Dažus močus tur tā arī nepielaida. Uz treilera atveda, uz izstādi atstūma, pēc tam aizstūma atpakaļ. Bet nemaz neizskatījās, ka kaut kas trūktu, lai neietu. Dabūjām balvu, kā tālākie braucēji. Organizācija brīva nepiespiesta, varbūt, ka varēja būt pat mazliet lielāka organizācija. Acīmredzot tur tā pieņemts. Dienas kārtība ir nodrukāta un tā arī notiek, neviens pa megafoniem netiek saukts un arī gaidīts. Nobraukums, pēc manas jawas spidometra, 3102 km.Izņemot vienu riebīgu angļu naglu Jura jawas pakaļējā ritenī, nekādu tehnisku problēmu. Šodien pietiks.
Labojis AldisK uz 18-06-2014 22:38
 
oilmaster
Esmu mājā. Priecīgs bez gala. Saņēmu vēstuli no Anglijas JAWA kluba.
hello,
Thank you for attending the jawa rally.
It was very nice to see you.
Hope you all got home safely.
You now have my email address by clicking reply.

www.pinterest.com/...ally-2014/
 
palsmanietis
vakardienas pedejas minutes ieripoju krampisu pagalma,ta ka riga uzvilku lietus terpu lietu nedabuju.paldies visiem par jauko kompaniju un izturibu .spidometrs saskaitija 3493 km(nekur nav tik labi ka majas)Cool
 
KarlisV
Ieliekat kādus diapozitīvus vai filmu. Iesākums jau bija labs, domāju katru dienu būs pa kādam foto, aprakstam, bet nekāAngry
 
admin
Čau,

BIldes liekam nevis šeit pie diskusijas, bet albūmos. Citādāk diskusijas nereāli lēnu verās vaļā. Izveidoju albumu Anglijas brauciens 2014
 
AldisK
Šeit daļa bilžu no mana ziepju trauka.
foto.inbox.lv/...bs-Anglija
 
Ernests
admin rakstīja:

Čau,

BIldes liekam nevis šeit pie diskusijas, bet albūmos. Citādāk diskusijas nereāli lēnu verās vaļā. Izveidoju albumu Anglijas brauciens 2014

Loģisks solis! Tādas galerijas vajadzētu veidot atsevišķi visiem lielākiem vai mazākiem pasākumiem.
 
vecaiss
Pēdējā km man apciemoja nelaime - ķēžu sargs rosolā, vēl nav bijusi luste apskatīt gan kādēļ, bet aizstūmos mājās godam Grin bildes un video pa 38gb būs ko rakt.
 
Guntis
Kas tev ar to ķēžu sargu? cik km stūmi?
 
vecaiss
Tagad viņa vairs nav. Ir vēl kādas šaizītes, bet domājams, ka varēs sataisīt.
 
vecaiss
Foto: www.flickr.com/...300709804/
Labojis AldisK uz 22-06-2014 21:28
 
AldisK
Paldies par bildēm.
 
palsmanietis
paldies labas bildesCool
 
Iet uz forumu: