Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Izdarīsim labu darbu kopā!
Kaarlis
Tas ir tas, kam normāli būtu jābūt. Sen jau skaidri ir zināms nodokļa apjoms un gadā notirgotās degvielas tonnas- nav jau grūti sarēķināt par cik jāpieliek degvielas cenai. Jārēķinās tikai ar pamatīgu protestu no degvielas tirgoņu puses. balansējot ar cenām uz baltijas fona, var sanākt, ka cietīs varka.
 
Guntis
Vilītis to SEN solīja,kad bija satiksmes ministrs.
 
aivarsz
morgans rakstīja:

Tas ir tas par ko es lasu vai man rādās

apollo.tvnet.lv/...kli/681235


Večuk ,mūsu Ostapu Benderu zemē, visdrīzāk, tev tikai rādās. Lbāk palasi, ja vēl neesi to paspējis, kā forši var pārdot ūdeni, līdz brīdim, kad kāds ķēdītē nav izpildījies nepareizi.
www.tvnet.lv/...nav_sanemti
 
morgans
...kāds nav saņēmis savu daļu (vai par maz) Grin un ķēdīte sabrūk un es ticu viņi nav vainīgi Grin Es turpināšu ticēt gaišajai nākotnei...Lai deputātam Liepiņam izdodās!
 
aivarsz
morgans rakstīja:

...kāds nav saņēmis savu daļu (vai par maz) Grin un ķēdīte sabrūk un es ticu viņi nav vainīgi Grin Es turpināšu ticēt gaišajai nākotnei...Lai deputātam Liepiņam izdodās!


Kopā- sūda 280000 naudiņas. Gada laikā. Un konkursta uzvarētājfirma, kas saņēma neticami neadekvāti mazos 3% (8400) no visādi ilgmūžīgāas shēmas, vēl k-ko nesadalija ar VID? Teika. Tā lūk vēl melni un pelēki dzīvojam, pirms Vislatvijas emigrācijas apsvēršanas punkta. Apbrīnojami, smieklīgi, bet , vienlaicīgi- skumji. Nekomenēšu vairāk.
 
Iet uz forumu: