Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Krāsošana
admin
Foruma biedram vārdā konuss ir jautājums par krāsošanas darbiem. Būtu labi, ja viņš savus jautājumus nevis publicētu kā ziņas, bet pats rakstītu forumā.

Sveiki,biedri,esmu atgriezies un nu jāķeas klāt,pirms gada iesāktajam.Tātad ir saimniecībā 634-01,ar doķiem+pagaišnedēļ tika iegādāts donors ar nosaukumu638.No tā visa,man gribas satūnēt 638-5,+- viss ir.Patreiz aktuāli ir strūklot un pulverot rāmi un tamlīdzīgās daļas,kur,ko labāk darīt,labprāt dzirdētu,jūsu ieteikumus.Paldies.
 
Kaarlis
1) 634 un 638-5 rāmji atšķirās- tātad metināšanas darbi
2) rāmis jāsaliek pliks ar riteņiem- neticu ka neviens no tā nav vilcis uz mutes uin viņš ir taisns- tātad ģeometrijas darbi, un tad tikai var sākt štukot par krāsošanu!
kaut kad jau būs ģeometrijai veltīta tēma, šobrīd nav laika gatavot...
 
Guntis
pag pag 638.5 ar ko no 634 atšķiras? es piemēram nezinu ar ko.
te es domāju 638.5 jeb izlaiduma gadi 1984-1986. Es nezinu atšķirības,izgaismojiet mani lūdzu.

Apakšā ir nianases motora stiprinājuma skrūvei.Lai ieliktu 634 dzinēju ausis 638 jānovāc.

BET ! jau 1983 gadā !!! ir 634 dzinējs un stiprinājumi kā 638.

Konkrēts piemērs divas 634(mana 1982 gads) un Andra(bargais,1983 gads).

Manā 634 ir dzinējs no 1983 gada paletes,man tur pie apakšas bija jāpiedomā,bet viss ir izdarīts.
 
konuss
manuprāt,rāmji ir vienādi,un kur lai nostrūklo un nokrāso?
 
oilmaster
a-moto.lv
Viss vienviet! Ir ok.
 
konuss
Tiktiešām 634,nav sānu pekas bet tas sūds,jo taisu savērsumu,metinu un neesmu duraks,emu tehnisks cilvēks ar pieredzi.
 
Guntis
IR 634tās ar sānu pekām.
 
konuss
Jā,bet 01,nav,un nav bijusi.Nu nozāģēšu un piemetināšu,no problem.
 
Gusts
Sveicināti!
Esmu nedaudz informācijas trūkuma priekšā:

Man ir ČŽ, DE LUXE variants, kurai nesaprotu kā ir pareizi velkamas "pin" svītras pec orģinalitātes uz atlietās aluminija stūres konsoles.

Skatoties no melnbaltām bildēm ( detaļu katalogā, vācu moto apskatu žurnālā un internetā) uz ČZ parastā varianta ir nešaubīgi- skaidri saredzamas svītras, uz "de luxe" komplektācijas..,ir pār izgaismots attēls- konkrētā detaļā.

Protams, ja es skatos google krājumos no "glamūrīgi" restaurētajiem- tad tur tie Pini tiek vilkti dažādos, pat atšķirīgos variantos. Pārsvarā gan dominē Jawas stiliņš.

Man pašam ilgu laiku bija versija, ja de luxam, Pin stūrei netiek vilkts vispār. Šobrīd lūdzu "zāles" palīdzību Smile))

Paldies,
Gusts
image_5.jpg image_6.jpg

ČZ 125 type 453/05
 
andrys
Sveicināti!
Diletanta jautājums pieredzes bagātākiem vīriem: vai smilšojot Jawas plānos bleķus (degv.bāka, bardačoki, dubļusargs) tie nedabū deformācijas šī procesa rezultātā? T.i. tiek savērpti, nedaudz bet ir. Vai tā ir strūklotāja vaina, vai tas var būt šīs tehnoloģijas blakusefekts?
 
gacha2
Man vienu sānu vāku salieca. Domāju, ka tur tikai strūklotāja vaina. Devu firmai, kura strūklo visādas metāla konstrukcijas, domāju,ka viņiem nav laika un vēlēšanas iedziļināties tados smalkajos darbos. Dusma bija baigā. Bet bukte bija tāda, pa visu sānu vāku, izdevās smuki izspiest.
 
UgunsX
Ne jau strūklotājs tev tur kaut ko salieca, bet gan jau tā 200 kg tante - pieņēmēja uzsēdās virsū Grin Grin

Bet, jā, Vestienas ielā smilšot un krāsot var dot tikai sētas mietus, neko smalkāku.
 
Gints13
Krāmējot izjauktās 634-7 detaļas uz krāsošanas darbiem, radās jautājums par sānu kastēm: iekšpuse sānu kastēm ir (bija) sarkanā vai melnā krāsā? Pašreiz ir melnā krāsā, bet kur tā nonākusi nost, apakšā spīd cauri sarkanā.
 
Kaarlis
Sarkanais ir īstais
 
Zhubiite
Ko darīt at lietotu rāmi? kādas pareizākās darbības pirms krāsošanas un kā ir ar tām vietām, kuras Jūs ieteiktu..

var ar pulverkrāsu krāsot? piedāvā 65e.
Labojis Zhubiite uz 17-08-2017 22:57
 
ZXXZ
Jautājums par smilšu strūklu un krāsošanu. Kur Rīgā un tuvākajā apkārtnē atrodas, kāds pārbaudīts kantoris. Paša eksperiments pirms dažiem gadiem beidzās bēdīgi. Tagad vajadzētu brāķi izlabot un vēl detaļas krāsošanai nākušas klāt.
 
Kaarlis
Es šo lietu esmu atrisinājis tā, ka man piebrauc pagalmā un aizved, pēc laiciņa atved visu gatavu. Par pašreizējā iestādijuma kvalitāti kaut cik objektīvi varēšu atbildēt nākamās nedēļas vidū vai beigās. Visi iepriekšējie kantori lielāka vai mazāka vilšanās.
 
Gints13
pulverkrasosana.lv, Ventspils iela 63B, Rīga, t. 27400777. Es tur smilšoju un krāsoju melnā krāsā jawas rāmi ar piederumiem, auto diskus. Pretenziju nav bijis.
 
Kaarlis
Tajā adresē vairs nekā nav.
 
Gints13
Vo, velns! Es taisījos pavasarī vest uz turieni auto diskus!
 
Iet uz forumu: