Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Stūres demferis
aivarsz
Pāris gadus atpakaļ. kad blaķenes sakarā sāku apjaust, ka oriģinālais Jawa modelim paredzētais a'la demferis ir pilnīgs sū.... aizņēmos šo elementu, nosacīti mūsdienīgā hidrauliskā izpildījumā no kāda veca Honda spēkrata. Un sapratu, ka tā ir baigā štelle. Novērtēju arī kolosālās īpašības, ko šis papildelements nodrošina solo mocītim, un sapratu, ka visai manai mopēdu kolekcijai tas varētu būt ļoti vēlams, komfortu un drošību palielinošs mezgls.

Labs izstrādājums arī pasakaini labi maksā. Nerunāsim par High-end, piemēram Ohlins izstrādājumiem. Tie maksā vairāk par Jawa parasto ar dokumentiem un TA Smile
Latvijas tirgū nopērkamie +- normālie izstrādājumi maksā no 150 LVL.

Bet, sakarā ar to, ka manas vajadzības nav ahūns sports, bet gan vienkārša ielas un tūrisma braukšana, palūrēju, un atļāvos paeksperimentēt ar saviem naudas līdzeklīšiem ebay dzīlēs. 5 nedēļas pēc tam, kad biju noskatījis k-ko saprātīgos ciparos un izskatā, manā gadījumā no Taivānas CNC izpildījumā, saņēmu paciņu. Es nezinu, cik šis izstrādājums ilgi kalpos. Bet, paņemot rokā, ir skaidrs, ka tā ir ļoti kvalitatīvi uztaisīta manta. Visos punktos. Ideāla štoka hromētā darba virsma. Lieliska pārējo virsmu apstrāde, jaucams, nekas neliecina, ka kaut kas ir taisīts pa lēto. Šarnīru presējumi perfekti, regulēšanas spektrs super. Nu dzīve rādīs, kā būs... Bet esmu ļoti patīkami pārsteigts, ka par ~60 USD$, ieskaitot pasta izdevumus, šis priekšmets man ir mājās. Izskatās, ka sūtīšu vēl.
Te, varbūt, varētu taisīt mazo biznesiņu, bet, varbūt, palūriet apmēram tajā virzienā, un pieņemiet lēmumus paši.
www.ebay.com/...p;_sacat=0
mc_steering_damper.jpg

Labojis aivarsz uz 19-11-2013 18:39
 
aigars
Grūti saprast, jo neesmu To lietojis, bet solo mocītim , nekadas vajadzības nejūtu. Brīvi viņķelēju apkārt visām Latvijas lauku bedrēm un bedrītēm. Atvainojos, man gan priekšā ir Hondiņas dakša, varbūt tāpēc šī gudrība...?Cool
 
aivarsz
Tas demferītis ļauj drusciņ atspringt. Nav iespējams gadījums, ka neliels šķērslītis zem priekšējā rata, pēkšņi varētu mainīt mocīša trajektoriju. Tas arī viss. Nieciņš, bet droši un patīkami. Stūri var turēt ar vienu pirkstu, praktiski jebkuros neenduro apstākļos.
 
aigars
Pagājušā gada sezonā sastapos ar kaukāzīeti uz trases, labā ātrumā, protams paspēju sabremzēt, atsitu to milzeni ar kāju, bet dakša savāca visu suņa rumpi sevī. Pēc tam gan - alumīnija dakšā bija robi no zobiem un štoki līki. Diez vai dempferis palīdzētu...?Wink Bet tas jau cits stāsts...Grin
 
aivarsz
Frontālā triecienā mūrī (lasi Kaukāzietī) nekas nepalīdz. Pat Airbag (ja ir), ne vienmēr. Dabū tik pa muti ar to ķiseni, un viss. Smile. Man reiz braucošam ar auto, pienāca kaukāzietis un pārkoda riepu. BTA apdrošinātāji vēl pāris gadus to pasākumu atcerējās ar smaidu.
 
Iet uz forumu: