Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
bargais JAWA 559 1967.gads
Guntis
AldisK es pat brīnos,ja viņu ieliek(pamanās) savādāk.
 
bargais
Viss būs čikiniekā, vienkārši uzgrieznis vēl nav pievilkts.
Bet vispār interesanti būtu zināt no kuras puses tā bukse pareizi jāliek. Manas domas, ka no ārpuses, jo tad pati montāža ir vienkāršāka. Liekot no iekšpuses, čakars lielāks un iznāk dakšu ar paplēst pa kādu milimetru. Tā vismaz ir maniem močiem.
 
Kaarlis
634 un 638 bukse iet dakšā un spriegotājā no iekšpuses. Ja tā nenotiek, kaut kas nav kārtībā- piemēram, ar dakšas ģeometriju. Klasiska kļūda notiek nepareizi montējot rumbas gultņus vai liekot neatbilstoša izmēra distancerus.
 
AldisK
Paskatījos 559/360 rokasgrāmatu.Izskatās, ka Bargajam ir taisnība. Bildes šķēsgriezumā uzzīmēts, kā Bargais ielicis.
 
bargais
Gabaliņš no manuāļa
aizmugures_rats.jpg
 
Guntis
Nja ta man nopārdotajā JAWA 360 ir nepareizi salikts...
 
bargais
Dabūju bleķus ar savilktajām PIN svītrām (Monikas darbs). Man patīk, tagad pamazām jākrāmē kopā
img_1893.jpg
 
Rich
No "dupsīša" izskatas sexīga.... Domaju Tavs darbs būs izdevies godam! Lai veicas līdz galam!
 
oilmaster
Ir, ir sexyGrin
Melns, labs, man patīk.
Ja nu k-kur jāpiekasās, tad Bargais, nehaltūrē, skrūvi lampai samaini no + uz - galviņu Smile
 
bargais
Tā kā jau kuro dienu laiks ārā dranķīgs, ņemos pa garāžu.
1) savilku elektrību, pārbaudīju. Visi vadi jauni, spailes uzpresētas plus vēl lodējums, atizolētie vadu gali apalvoti. Kontrollampiņas nedeg!!? Izrādījās pie vainas pāris centimetrus garais vadiņš no atslēgas mehānisma uz spidometru, kuru vienīgo nebiju nomainījis pret jaunu.
2) pārjaukts spidometrs. Ar siltu ūdeni nomazgāju spidometra stikliņu. Tā nekad nedariet! Nomazgājas arī burti un cipari. Pasūtīju līmplēvi ar vajadzīgo tekstu. Stikliņam līmējama no iekšpuses. Izskatās gana labi.
3) panesās izvirtības- iepirku Depo bodē nerūstošā tērauda skrūves, galvām novīlēju ciparus un uzpulēju.
img_1931_1.jpg img_1935.jpg img_1934_1.jpg img_1932.jpg
 
Kaarlis
Nu, nu, nu, pat jauniem auto rūpnīcas testa nobraukums sastāda vismaz 3,5 km, tavs odometrs galīgi ņe aļo!!!
 
cyprus1
Viņam jau vēl tikai konveijera finišā,testa brauciens vēl būs!Grin
Labojis cyprus1 uz 04-01-2015 13:10
 
AldisK
Par burtiņiem uz spidometra vajadzēja pajautāt. Tas ir jau piedzīvots. Tur pat nedrīkst ar pirkstu pieskarties un burti vai cipari ir jau nost.
Vēl atcerējos, Montējot to ovālo spidometru luktura augšā, jāuzmanās, lai vienā pusē skava, kura stiprina spidometru nepieskaras pie tā plus kontakta spidometrā lādēšanas un brivgaitas kontaktam. Man tā vienreiz gadījās. Ieslēdzot aizdedzi drošinātājs laukā. Kāds brītiņš pagäja lidz atradu vainu.
Labojis AldisK uz 04-01-2015 12:17
 
bargais
Ja jau ir Jawa Miervaldis, tad manējā būs - Vizma - pirmās īpašnieces vārdā.
img_1939.jpg
 
Kaarlis
Šitas gan man patīk! Es savas gan saukāju krietni vien nejaukāk... sarkanā "Emma" un melnā "Emma" (M***A) Grin
 
bargais
Bāka gan bija bēdīgā stāvoklī, bet bez buktēm, tāpēc nolēmu to pašu atdzīvināt. Lielāko mēslu un rūsas gabalu attīrīšana notika, iestiprinot bāku betona maisītājā+smiltis ar ūdeni. Tad hromēšana, krāsošana. Rezultāts ir tīri labs. Nākamreiz gan hromēto bāku ņemšu pie Raimonda čehu restaurēto - baigais jau čakars un laika patēriņš sanāk pašam visu menedžējot, pie kam, nav garantijas, ka būs labs rezultāts.
img_1973_1.jpg img_0006.jpg dsc01591.jpg dsc01580.jpg
 
aivarsz
Tev top ļoti skaists un gaumīgs mocītis. Fakts. Betona maisītājs- lieliska ideja. Mani paķēra, un bija mirklis jautrībai. Par pārējo tevis bilsto saistībā ar moto atjaunošanas čakariem- mans viedoklis ir dalīts. Tāpēc jau mēs šeit viens otram k-ko rakstam, jo čakarējamies ar veciem sū... Vaļaspriekam, bez pievienotās vērtības tuvākajos gadu desmitos. Tādēļ, man šķiet, katrs čakarējiens ir jauna, pozitīva vai negatīva personīgā pieredze. Kad apniks šāda dzīvesveida forma, vienmēr tak ir alternatīva aizbraukt uz kādu salonu un nopirkt sev vai bankai kādu jaunu priekšmetu ar kuru nav jāčakarējas. Vai ne? Bet tās jau nav zāles. Ātri vien, vecie niķi vai garāžas vilinājums liks sevi manīt, un ja tas nebūs mocītis, kurā investēties, tad varbūt, veca pļaujmašīna- samohods vai Tuk-tuks, ar ko aizbraukt pasaules tūrē uz etnisko Āzijas dzimteni. Tas tā, brainstormam. Lai veicās!
 
bargais
Lielos vilcienos projekts ir pabeigts, palikuši nenozīmīgi sīkumi. Vēl jādabū VS statuss, CSDD jāpārreģistrē krāsa. Jānoorganizē profesionāla fotosesija - tik spīdīgs un neapbružāts tas mocis vairs nebūs nekad, līdzko pametīs viesistabu.
Kaut kas notikās, ka bildes nevar pievienot vairāk kā vienuSad
img_2018.jpg

Labojis bargais uz 09-03-2015 23:02
 
Guntis
kam tev CSDD un VS ,ja viesistabu nepametīs nekad?
 
Peteris
[quote]bargais rakstīja:

Lielos vilcienos projekts ir pabeigts, palikuši nenozīmīgi sīkumi. Vēl jādabū VS statuss, CSDD jāpārreģistrē krāsa. Jānoorganizē profesionāla fotosesija - tik spīdīgs un neapbružāts tas mocis vairs nebūs nekad, līdzko pametīs viesistabu.
Kaut kas notikās, ka bildes nevar pievienot vairāk kā vienu:

Domāju, ka Vizma savā nākošajā dzīvē dzirdēs daudz kompilmentus !
 
Iet uz forumu: