Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 2

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Lielbrauciens Gruzija 2014
Kaarlis
Nu, ja jau ir pieņemts lēmums par virzienu, atliek saplānot maršrutu, nospraust pieteikšanās termiņus un izbraukšanas datumu.
Uz doto brīdi morāli gatavo saraksts šāds:
1)Bargais
2)Karlisv
3)Kaarlis
Tā kā skaidri zināms ka brauciens nebūs no vieglākajiem, īpaši lielu grupu laikam vis neplānojam. Atliek mazs sīkums- realizēt!
 
KarlisV
Iesākumā sakārtoju savus izpētes darbus šeit un izdzēsu par Gruziju sarakstīto no tēmas Lielceļojuma idejas nākotnē.
Šodien piezvanīju uz prāmju kompāniju http://www.ukrferry.com/schedules ,lai noskaidrotu par viņu plāniem vasarā, bet pagaidām neko nevarēja pateikt. Teica lai zvana janvāri, tad zināšot.
Maršruta plānu publicēšu janvāra pirmajā pusē, vēl jānoskaidro pāris lietas. Ceļojuma plānoju 16 dienām. Datumi, ņemot vērā kluba kalendāru, varētu būt no 12.07.2014 līdz 27.07.2014., bet var citus,ja kāds netiek.

Te būs trīs ceļojumi uz Gruziju. Pirmā ir filma 1h:23 gara, man patika.

www.youtube.com/...PAN_okJUZA

mototraveller.ru/...a%d1%80-8/

files.d-art-s.ru/...index.html
 
bargais
Sazinājos ar čali Gruzijā-Levanu, kas pazīstams no iepriekšējā Gruzijas apmeklējuma. Viņš nodarbojas ar tūristu grupu pavadīšanu. Teicās palīdzēt ar informāciju (naktsmājas, pieturas punkti), kad būs zināms maršruts pa šo zemi. Teicās arī uzzināt, vai nav kāds vietējo JAWA-džigitu grupējums atrodams.
 
KarlisV
Ceļojums uz Gruziju
Labojis KarlisV uz 11-04-2014 10:35
 
Guntis
Manus jautājumus var neņemt vērā,jo neesmu nobriedis braukt(datumi ir brīvi).
1. nesapratu ko meklējam Maskavā? uz Voroņežu iet pavisam cits ceļš,caur Smoļensku, Brjansku.
2. Elbrusā pacelsimies? tad vajag vismaz veselu dienu(esmu bijis Elbrusā un blakus virsotnē,kad labs laiks superīgi).
3.Kislovodska domāta KMV ? Pjatigorska? Tur man ir draugi(vismaz man tā liekas). JAWA istus es gan tur neesmumanījis.
visi dzīgiti laiž vismaz ar džipiem.
 
Kaarlis
Sazīmēju visus punktus kartē- sanāca šitā: http://goo.gl/maps/mJSkB
Ja neskaita pašu Maskavu, pārējais ceļš ir nosists laiks. Tie ir maģistrālie fūru ceļi, atsevišķās vietām ar baisu segumu. Veļikije luki un Tvera ir Dieva un putina pamests nostūris kurā man (atceroties iepriekšējo nakšņošanu) telti celt laikam būtu bail.
 
KarlisV
Guntis rakstīja:

Manus jautājumus var neņemt vērā,jo neesmu nobriedis braukt(datumi ir brīvi).
1. nesapratu ko meklējam Maskavā? uz Voroņežu iet pavisam cits ceļš,caur Smoļensku, Brjansku.
2. Elbrusā pacelsimies? tad vajag vismaz veselu dienu(esmu bijis Elbrusā un blakus virsotnē,kad labs laiks superīgi).
3.Kislovodska domāta KMV ? Pjatigorska? Tur man ir draugi(vismaz man tā liekas). JAWA istus es gan tur neesmumanījis.
visi dzīgiti laiž vismaz ar džipiem.


Ļoti labi ir diskusija. Iepriekš aizmirsu pateikt, ka nekas nav akmenī iecirsts, vēlētos lai braucienu veidojam kopīgi, es tikai tādu nelielu iniciatīvu uzņēmos.
1. Maskava man pašam īsti nepatīk, vienīgi ja ar kādu jawistu tiekamies, kas palīdzētu ar naktsmītni. Caur Smoļensku par 60km īsāks ceļš, ja esi braucis, tad uzraksti.
Kopumā es mēģināju pieturēties pie vidējā nobraukuma 450-500km dienā. Tomēr braucam atpūsties.
2. Uz Elbrusu skatīsimies ~ no 40 līdz 100km attāluma. Pareizi atzīmēji, ka braucot pa Baksanas ieleju līdz Elbrusam vajadzīga vesela diena. Skats no Čegeta skaists, bet nevarēs Jawas nofotogrāfēt uz Elbrusa fonaGrin
3. Nezinu kas domāts ar KMV,bet Kislavodska, Pjatigorska, Minerlnije-Vodi tās visas pilsētas tur ir.
 
Guntis
Pa Krieviju braucis esmu tikai ...bet ne tur.

Bet vilciens gāja Rīga -Smoļenska-Brjanska-Voroņeža,tur arī ceļš novilkts- uz dienvidiem.

Piecas pilsētas veido KMV,Kavkazskije Mineralnije vodi.
tur kur O.Benders tirgoja biļetes na -proval-(tas visu laiku ir bezmaksas).
Labojis Guntis uz 04-01-2014 21:33
 
Kaarlis
Vēl jau ir šāda iespēja tikt līdz Gruzijai ja izvēlas šo jūras pusi ceļošanai. : http://goo.gl/maps/Tlcpk Tad līdz Gruzijas robežai sanāk 2630 km. Ja izvēlas so jūras pusi kādēļ gan pie viena nenomazgāt muti Kaspijas jūrā kaut kur pie
Махачкала‎ vietējā pludmalē? http://goo.gl/maps/U4UIg[/url] Maucot...goo.gl/...maps/ADzAx kas ir ne vairāk kā 2 dienu starpība un priekš manis ietvertu virkni zemju kurās neesmu bijis. Šamais krasts tomēr mani vilina krietni vairāk.
 
Guntis
mani biedē vīzas...vīzas.
 
KarlisV
Kaarlis rakstīja:

Sazīmēju visus punktus kartē- sanāca šitā: http://goo.gl/maps/mJSkB
Ja neskaita pašu Maskavu, pārējais ceļš ir nosists laiks. Tie ir maģistrālie fūru ceļi, atsevišķās vietām ar baisu segumu. Veļikije luki un Tvera ir Dieva un putina pamests nostūris kurā man (atceroties iepriekšējo nakšņošanu) telti celt laikam būtu bail.


Tieši gaidīju komentāru par šo vietu, jo vakar noskatījos video no Jūsu Krievijas brauciena vieta ekstrēma.
Var jau aizbraukt līdz Ludzai, kadā telšu vietā vai viesu namā pārnakšņot un tad taisīt smago dienu braucienu līdz Maskavai ~ 660km. Es ar auto 2010 gadā piecos no rītā šķērsoju robežu un 13:00 biju Maskavā. Protams ātrums bija cits.
 
Kaarlis
Ko tev tire turki nodarijuši ka negribi caur turieni braukt?Grin
Starp citu, krāsaināks maršruts caur postpadomju zemēm varētu sanākt ja izmantotu šito laivu : www.ker4.ru/...ch-kavkaz/
 
ZXXZ
Ceļotājiem
В Забайкальском крае зарезан уроженец Японии, путешествовавший на мотоцикле. Сообщается, что убийца нанес жертве свыше 30 ножевых ранений. На месте происшествия обнаружен мотоцикл Suzuki, а также личные вещи погибшего - палатка, предметы одежды, мобильный телефон и деньги. По информации следствия, погибшего 1981г.р. звали Охнита Каити.
http://forum.guns.ru/forummessage/103/998028.html
Хулиганы жестоко избили чемпионку РФ по бадминтону
12-летняя Диана Салимзянова получила разрыв сухожилия и многочисленные ушибы после того, как на ее семью напали хулиганы.
http://lifenews.ru/news/94102
 
ZXXZ
В октябре 2010 года пятеро подростков совершили нападение на путешественника-велосипедиста из Франции, который в итоге был госпитализирован в районную больницу в городе Хилок с рваными ранами головы и ушибом позвоночника. Нападавшие отобрали у него личные вещи - ноутбук, цифровой фотоаппарат, сумку с заграничным паспортом, водительским удостоверением, пластиковой картой и 3 тысячами рублей. Позднее злоумышленников поймали; какое наказание они понесли, не сообщалось.
http://www.votpusk.ru/news.asp?msg=420545
Отметим, что в последнее время подобные происшествия участились. Так, вчера появилась информация о еще одном путешественнике, погибшем на территории России: 22 мая московский фотограф-любитель был убит тремя пьяными жителями Красноуфимска в возрасте от 16 до 26 лет.
Par drošību derētu padomāt, tā, katram gadījumam.
 
ZXXZ
Как нас убивали
Итак, рассказываю......
http://bjorn-varulv.livejournal.com/59694.html
 
KarlisV
ZXXZ paldies par Tavām rūpēm, bet netaisi paniku. Uz Siguldu arī neiesaku braukt, tur jaunieši var sadurt.
Palūgtu arī savu komentāru, kaut kā sakārtot kompaktāk vienā ierakstā citādi ja tā turpināsies, vairs neko nevarēs saprast.

Par drošību sastādot maršrutu īstenībā domāju diezgan nopietni, tādēļ izvēlējos šadus ceļus. Es jau youtube esmu gandrīz visu to maršrutu izbraucis, tur bezjēgā ir saliktas filmas par katru ceļa posmu.
Tāpēc piedāvāju nakšņot lielajās Krievijas pilsētās viesnīcās iepriekš piezvanot noskaidrojot par motociklu atstāšanu utt, nevis ceļa malā, kempingos, ezera krastos kur krievi atpūšās. Attālumi starp pilsētām vidēji 500km, kas ņemot vērā mazapdzīvotību samērā ātri veicami. Domāju ka laicīgi izbraucot no vienas pilsētas, nākamajā būsim ap pieciem,sešiem.
Tā pat arī Ziemeļkaukāzā jāpaliek kūrortos vai to tuvumā. To īso posmu no Kislovodskas līdz Gruzijas robežai, kas iet caur tādām televizijā dzirdētām pilsētām Naļčik,Beslan utt. varbūt arī īpaši nestāsimies un nefotogrāfēsimies, lai nekaitinātu vietējos iedzīvotājus.
Labojis KarlisV uz 05-01-2014 10:24
 
KarlisV
Kaarlis rakstīja:

Ko tev tire turki nodarijuši ka negribi caur turieni braukt?Grin
Starp citu, krāsaināks maršruts caur postpadomju zemēm varētu sanākt ja izmantotu šito laivu : www.ker4.ru/...ch-kavkaz/


Turki neko nav nodarījuši, jo es no šī visa esmu bijis tikai Ziemeļkaukāzā ar lidmašīnu, Ukrainā karpatos un Maskavā.
Ja pavisam godīgi, man bail, ka tik garu ceļu es fiziski neizturētu. Nav man tā veselība tik spīdoša.
Vēl lai Tevi atrunātu no šīs idejas varu pazīmēt melnās krāsās šadas lietas, ka tās ir Valstis ar ļoti daudz iedzīvotājiem, ciems pie ciema, līdz ar to ātruma ierobežojumi. Vienkārši braukt cauri, neapstājoties arī nav jēgas. Vismaz 8 naktis, kaut kur jāpaliek, jāmaina 4 Valstīs valūtas utt. Jūlijā varētu būt stipri karsts. Starp citu Turcijā benzīns maksā EUR 1,60,-.

Es labprāt brauktu atpakaļ ar to prāmi no Poti uz Kerču, tad tik tiešām mājupceļā varētu pieķert klāt Krimu, bet pagaidām tā līnija ir slēgta.Jānoskaidro varbūt vasarā atver.Par diennakti mazāk būtu jānīkst uz prāmja.
 
Kaarlis
Tu mani laikam nesprati- iet runa par citu prāmi- tas iet kā vilciens pēc saraksta bezmaz reizi stundā no Kerčas uz Iļiču un kuģojamais attālums pa ūdeni ir 4 jūdzes.
 
ZXXZ
Labi, ka plānots nakšņot viesnīcās. To pašu iesaka vietējie (krievijas) ceļotāji, ja izlasījāt norādītajās adresēs minētos rakstus.
Par Kaukāzu. Man darba kolēģis noprecēja jaunkundzi no tiem kalniem. Nav gruzīniete, bet tur, ja nedaudz pārspīlē, katra kalna galā sava tauta apmetusies. Nevajadzētu blandīties apkārt bez vietējā pavadoņa ārpus tūristu maršrutiem. Lai gan tieši tur būtu visinteresantāk.
 
KarlisV
Kaarlis rakstīja:

Tu mani laikam nesprati- iet runa par citu prāmi- tas iet kā vilciens pēc saraksta bezmaz reizi stundā no Kerčas uz Iļiču un kuģojamais attālums pa ūdeni ir 4 jūdzes.


Sapratu un te būs kārtējais sacerējums 6 daļās ar bildēm un video, kur tiek šķērsots tas ūdens.

www.moto.kiev.ua/...7475180386
 
Iet uz forumu: