Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
JAWA 634
circha
Pats uzskatu, ka īsti pa restaurāciju šo nevar nosaukt,bet par uzfrišināšanu gan.
Ir jau vēl lietiņas ko vajadzētu uzfrišināt, bet to ar laiku. Smile


http://foto3.inbox.lv/circha/JAWA-634
 
oilmaster
Pa smuko!
Laipni aicināts bariņā!
 
morgans
Ir labi! Ja Tu ar savām rociņām ko izdari un tas viss pēc tam rūc,brauc-prieks liels. Motoram ar ko darīji?
 
Guntis
Cik noskrējusi? Ritošai ,motoram ko apadarīji?
 
circha
18500km . motoram neko nedariju. Uz nākošo sezonu pacentīšos uzlikt elektronisko aizdedzi.
 
morgans
Aizdedze tas ir labi...to var uzlikt vai noņemt jebkurā brīdī...bet motorītim neprasījās jauni blīvslēgi,kartera gultņi? ...utt
 
circha
Laikam jau prasās gan pēc jauniem pamatniekiem, bet pats tajās motora lietās neko daudz nesaprotu...
Vēl arī prasās stūres dakšai blīvslēgus nomainīt, bet cik es saprotu šīs abas lietas tādas piņķerīgas esot.
 
Kaarlis
Ja no kartera nav gaudojošas/ dūcošas skaņas un tālu braukt neplāno, tad par gultņiem nav ko satraukties- caurmērā to resurss beidzās pie 30 tk km. Pārējo varam palīdzēt novest līdz kondīcijai, arī dakšas blīvslēgus. Tev pašam nenāktu par ļaunu iepazīties ar regulāro apkopju ietvaros veicamo darbu srakstu- atkritīs čupiņa nevajadzīgu problēmu.
Par moci runājot, man šķiet, ka dzezis ir un paliek tikai draņķa dzelzis un tā patiesā vērtība slēpjās viņa vēsturē, notikumos ap to un tā vietā sadzīvē. Mazliet vairāk informācijas tikai palīdzētu izkrāsot šo forumu. Citādi visādi veiksmi darbā un priecīgus svētkus. Wink
 
circha
Paldies!
Šim dzelzim ir tāda vēsture,ka savā laikā ar viņu brauca mans Tēvs un tagad braucu es.
Vasarā mēģināšu uz VS.
Priecīgus svētkus !!!
 
Iet uz forumu: