Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Maiņaa un tikai!
Kaarlis
Mainu jawa 634 1975 gads, 2600 km!!!! noskrējiens. 95% oriģināls ar dokumentiem, reģistrēts csdd uz mani, pret tehniski un juridiski līdzvērtīgu jawa 638-5-00. Nauda neinteresē, iespējams izskatīt citus maiņas variantus. T-29297142 Kārlis.
jawa-638-5-00.jpg 199_3084.jpg 199_3086.jpg
 
Classic
Kāda jēga mainīt 634 uz 638?
 
Kaarlis
Mainu to kas lieks pret to kā man nav.
 
Arnis218
Mainu 360 . jawas aizmugurējo zobratu, pret 638. jawas zobratu. Labā stāvoklī viss ir. Tel. nr 28219997
 
Guntis
Mainu JAUNU 360 -kloķeni- pret JAUNU 638.
 
Sviestc
Labdien.
Mainu divas jaunas Jawa 638 degvielas tvertnes uzlikas
( labā ar plaisu ) pret divām radiotehnikas skandām S30, vai pret līdzvērtīgām. t.29613466.
content31-foto.inbox.lv/albums/a/aldis1232/Projekts-Jawa-638/V-ki.sized.jpg

content31-foto.inbox.lv/albums/a/aldis1232/Projekts-Jawa-638/v-ki2.sized.jpg

content31-foto.inbox.lv/albums/a/aldis1232/Krutums-Nemirst/S30.sized.jpg
 
bizits
Labprāt samainītu kādu detaļu no 634 (fiksā ručka, vai cits variants) pret IŽ 56 izpūtējiem bez līkumiem.
Izpūtēji var būt sliktā stāvoklī.

Ja ir interese, lūgums zvanīt.

28395154
Mārtiņš
bizits

Jawa 634-01 (1975)
VAZ 2106 super LUX (1980)
 
konuss
Vot es tieši no,634-01 būvēju 638-05 viss der bet ir nianses,ne viena vien.
 
Aigars_R
Labprāt samainītu oriģinālos sarkanos atstarotājus ar balto malu, pret oriģinālajiem sarkanajiem atstarotājiem ar MELNO malu.Info lūdzu PM. Es atzvanīšu.
dscn3182.jpg dscn3183.jpg dscn3181.jpg dscn3180.jpg
 
Spiker
Apmainīšu "ģitāras" sēdekli, pret parasto! Pats ģitāras sēdeklis: polsteris un pamatne labā stāvoklī, bet jāpāršuj būs!
 
motofans
Man ir, varam iemainit!
 
Spiker
Sēdeklis iemainīts!
 
bahmuc
konuss rakstīja:

Vot es tieši no,634-01 būvēju 638-05 viss der bet ir nianses,ne viena vien.


kādas nianses? cik sarežģīti no 634 rāmja uzveidot 638 lux?
 
kergers

kādas nianses? cik sarežģīti no 634 rāmja uzveidot 638 lux?


Es veicu otrādu procesu. No 638 atgriezu atpakaļ 634 rāmi tā oriģinālajā izskatā.

Man procesā bija divi citi 634 rāmji - viens negraizīts un nemetināts, otrs mazliet papurgāts, bet ar visiem kronšteiniem un vajadzīgajiem mezgliem vietā. No pirmā tika ņemti mēri un puslīdz precīzas atrašanās vietas, no otras attiecīgi vajadzīgie dzelzs gabali. Procesa gaitā kā tika kaut kas piemetināts klāt, tā liku klāt attiecīgās vai nu uzkarināmās bleķa daļas klāt vai arī dzinēju un izpūtējus. Beigās viss sanāca tā kā tam jābūt ar vienu fēleri. Tai brīdī nebiju pielicis sāna balstu. Attiecīgi izpūtēju kronšteinus balstoties uz esošo dzinēju un līkumiem piemetināju par tuvu un uzlikt pašlaik nevar. Bet kopumā darbs paveicams, ja to dara lēnām, mērot un akurāti Smile Pieļauju, ka arī uz otru pusi šādu procesu var līdzīgā veidā veikt.
 
bahmuc
a kas tur tāds lielākais šķērslis, kas tajos rāmjos ir dikti atšķirīgs?
 
kergers
bahmuc rakstīja:

a kas tur tāds lielākais šķērslis, kas tajos rāmjos ir dikti atšķirīgs?


Lielākais šķērslis ir tas, ja kāds ir nodarbojies ar "tūningu", kad stiprinājumi ir ne tur, kur tiem jābūt. Pa lielam pie astes atšķiras kronšteini - 634. nāk vēl sānu palīgdugas, un rāmī spraužas dibengals pie kur lampa stiprinās. Kā arī dzinēja stiprinājuma vietas ir atšķirīgas, bet tur pašam jāpapēta. Varbūt kāds zinošāks vēl ko var piebilst. Baigie šķēršļi nav. Vienkārši vajag vietu, instrumentus un pacietību. Un visu var uztaisīt tā lai pašam prieks un mocis rūc Smile
 
kergers
Atvainojos, ka diskusija izvērsās netēmā. Ja var, tad varbūt vajag pārnest uz citu sadaļu Smile
 
bahmuc
es savam beigās dabūju visu rāmja pakaļgalu mainīt, nu konkrētāk runājot - no "mugurkaula", kur bāka guļ virsū, līdz astes galam. džeki jaunības trakumā bija locījuši, salauzuši, metinājuši utt, bija viens sabojāts/līks rāmis, kam tā daļa bija taisna, samainīju, bet kā jau vienmēr, kad tiku līdz papīriem un rāmja nr, atkal viss par velti.... sāku kasīt kilometrīgo krāsas kārtu nost, izrādās, ka šasijas nr ir pavisam cits, kas dots uz vin plāksnītes....
nākamais, kas aizies uz Tolmetu... ja nu vienīgi nevarēs kaut kādu muhļāžu izveikt!
 
Iet uz forumu: