Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Mana garāža-darbnīca-svētnīca, kā nu kurš to sauc
andiss
Šobrīd tāds svētku laiks, tiek dāvinātas un saņemtas dāvanas, tāpēc arī es esmu nolēmis šo to uzdāvināt, ir kaut kas vairāk un kaut kas mazāk noderīgs.

Moto sezonas noslēgumā Frīdis teica, ka beidzas braukšanas sezona (ko noteikti daži šeit apstrīdēs Smile ), bet sākas garāžu sezona.
Man šķiet uz mums tas attiecas ļoti precīzi, tāpēc labprāt apskatītu jūsu garāžas/darbnīcas, citiem vārdiem sakot, tās vietas, kur notiek galvenie skrūvēšanas darbi. Lai jūs vairāk ieinteresētu pakustēties un piedalīties, esmu sagatavojis balvas trim pēc manām domām foršāko un interesantāko garāžu īpašniekiem. Gribu redzēt katru garāžu, lai kāda arī tā nebūtu - dzīvokļa istaba, āra nojumē, kakts kūtī, malkas šķūnītis, aprīkota ar pacēlāju vai tikai dažiem bluķiem, viss kārtīgi salikts un sanumurēts vai sakrauts vienā kastē, tam nav nozīmes gribu redzēt visu!

Ticiet, man ir interesanta gaume, tā ka rezultāts ir neprognozējams! Man vienalga vai es garāžas īpašnieku personīgi pazīstu vai nē, vai esam kopā šņabi dzēruši vai nē, viņš forumā ir veicis 1 vai 100 ierakstus, visu izšķirs mana superīgā gaumes izjūta!

Savas garāžas bildes (tā var būt viena, vēlams vairākas) ievietojiet šeit līdz 14. janvārim!

Uzvarētājus noteikšu es vienpersoniski un šajā pat tēmā arī paziņošu, balvas varēs saņemt publiskajā darbnīcā - bodē - satikšanās vietā, pie Raimonda Ganību dambī 21 b.

Lūk, balvas:
1. vietas ieguvējs saņems unikālu izdzīvošanas komplektu, izturīgā kārbiņā, kuru var izmantot arī atsevišķi. Komplektā ietilpst ergonomiskas formas, īpaši izturīgs, Lūžņu rallija 2011 oficiālais kabatas nazis/daudzfunkcionālais instrumentu komplekts, kā arī lukturis, kas speciāli izstrādāts Mossad vajadzībām, ar ļoti spilgtas gaismas diodēm (ļoti spilgtas tāpēc, ka pašlaik vēl nav pieejami tik jaudīgi mērinstrumenti, ar kuriem varētu izmērīt precīzus lumenus), lukturis izgatavots no materiāla, ko nefiksē metāla detektori un jaunākās paaudzes ķermeņa skeneri

content31-foto.inbox.lv/albums/a/andissuseklis/Balvas/image-1-.jpeg

content31-foto.inbox.lv/albums/a/andissuseklis/Balvas/image-2-.sized.jpeg



2. vietas ieguvējs saņems super radzes saviem apaviem, ja līdzsvars uz ledus mēdz pievilt un savi kauli ir dārgi, šis ir tieši priekš tevis, patentēts skandināvu ražojums, viegli uzvilkt un novilkt, derēs jebkuriem apaviem, pārdotākais produkts Lapzemē 1986. gadā, jaunums Latvijas tirgū

content31-foto.inbox.lv/albums/a/andissuseklis/Balvas/image-3-.sized.jpeg

content31-foto.inbox.lv/albums/a/andissuseklis/Balvas/image-4-.sized.jpeg

3. vietas ieguvēja īpašumā nonāks breloks, kas veidots no raķešu tehnoloģijām speciāli radīta metāla, kuram piemīt arī dziednieciskas īpašības, maskēšanās nolūkā tam piešķirta neuzkrītoša automašīnas forma

content31-foto.inbox.lv/albums/a/andissuseklis/Balvas/image.sized.jpeg
Labojis andiss uz 28-12-2013 02:10
 
modza
Interesanta tēma. Lai tautu iedrošinātu, var paskatīties, kā izskatījās mans remontu placis pirms kādiem gadiem, kad saņēmu dūšu un izvilku mocīti no aizmirstības.
content31-foto.inbox.lv/albums/r/rauzamodris/Jawa-gara/P1010106.sized.jpg

content31-foto.inbox.lv/albums/r/rauzamodris/Jawa-gara/P1010107.sized.jpg
Labojis andiss uz 29-12-2013 13:01
 
edmunds
Modžam tur salmi pa grīdu, laikam jau stūrī arī kāds suķis ganās vai vistas klukst Grin

Ja ir balva vishaotiskākai un nesakārtotākai garāžai, tad es piedalos.
MC Wild Hogs!
 
andiss
Edmund es taču rakstīju, ka šis nav skaistuma konkurss, gribu redzēt visu, varbūt būs vēl kāda speciālbalva, kādā īpašā kategorijā Smile, ko dāvināt man ir, lai tik būtu no kā izvēlēties!

Modža ir uz pareizā ceļa Smile
 
PinkuJanis
Modza bildes asociējas ar Betlemes ainiņu. Arī Jawa var atdzimt kūtiņā!
 
edmunds
Kā tad...turpinot Ziemassvētku tēmu - pēc jawas atdzimšanas kūtiņā, ieradīsies trīs gudrie ķēniņi no austrumiem jawu apbrīnot. Tie būs Georgs, Raimonds un Mārcis.
MC Wild Hogs!
 
Kaarlis
edmunds rakstīja:

Modžam tur salmi pa grīdu, laikam jau stūrī arī kāds suķis ganās vai vistas klukst Grin

Ja ir balva vishaotiskākai un nesakārtotākai garāžai, tad es piedalos.

Nu, Edmundo, tev mani nez vai pārspēt- tiesa gan, šī jau ir pagātne. Te tika reinkarnēts ne viens vien mocis un vēl vairāk dzinēju! Melnā,šķībā gulbja atdzimsana notika tieši šeit. Šoruden notika totāls apvērsums haosā, kas nav vēl beidzies, tāpēc bildīte vēl sekos. Tātad sanāk, ka konkursā piedalīšos ar pirms un pēc bildēm.
199_3016.jpg
 
modza
Nu, puiši, lasot jūsu komentārus, kā saka, sasmējos nejēgā. Bildes gan ir vairāk kā četrus gadus vecas. Un Edmundam ir taisnība, vēl pirms iemitinājās Jawa, kādus gadus iepriekš tur gan māva, gan klukstēja, gan kvieca. Tagad mana mocīša mītne ir citur un krietni zolīdāka. Bildes vēl sekos. Bet šīs atrādīju jau vairāk ar domu iedrošināt malā stāvētājus. Lai Andim ir vairāk ko vērtēt un darboties..Smile
 
otomars
mans bardaks,jawa ienāca neplānota,nebija laiks pat izbrīvēt vietuGrin

content31-foto.inbox.lv/...1388307335
Labojis andiss uz 29-12-2013 12:57
 
morgans
Tāds izskatās mans bardaciņš...katram savs bardaciņš vismīļākais!!! Grin Retu reizi pieķeroties pie kārtibas ieviešanas...pēc tam kādu brīdi neko nevar atrast! ...un viena bilde no darba procesa.
rsz_30122013489.jpg rsz_30122013488.jpg rsz_30122013486.jpg rsz_30122013482.jpg rsz_20052013333.jpg
 
Guntis
Sūdi izmēsti,garaža nopirkta:

content31-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/13-04-2009/IMG-0287.sized.jpg

sākam:

content31-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/13-04-2009/IMG-0288.sized.jpg

content31-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/13-04-2009/P1050154.sized.jpg

content31-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/13-04-2009/P1050377.sized.jpg

Kaut kas pabeigts:

content31-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/13-04-2009/P1050482.sized.jpg

content31-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/13-04-2009/P1050486.sized.jpg

content4-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/13-04-2009/P1050469.sized.jpg

content4-foto.inbox.lv/albums/g/guntisbrg/13-04-2009/04012014199.sized.jpg

un tad sākās mans moto stāsts.
Labojis Guntis uz 04-01-2014 15:17
 
modza
morgans rakstīja:

Tāds izskatās mans bardaciņš...katram savs bardaciņš vismīļākais!!! Grin Retu reizi pieķeroties pie kārtibas ieviešanas...pēc tam kādu brīdi neko nevar atrast! ...un viena bilde no darba procesa.

Un tās pudeles kastēs, tur smuki maliņā, ir pāri palikušais pēc darba procesa...Smile
 
morgans
modza rakstīja:

morgans rakstīja:

Tāds izskatās mans bardaciņš...katram savs bardaciņš vismīļākais!!! Grin Retu reizi pieķeroties pie kārtibas ieviešanas...pēc tam kādu brīdi neko nevar atrast! ...un viena bilde no darba procesa.

Un tās pudeles kastēs, tur smuki maliņā, ir pāri palikušais pēc darba procesa...Smile
Tās krātas gadsimtiem ilgi! Grin Nodošu pa ''euro'' un būšu bagāts! Tikko drusku atslābinos Angry garāža lēnām pārvēršas par noliktavu...bet uzvara ir manā pusē!
 
andiss
Ļoti labi, progress ir, tagad gaidu pārējo garāžu bildes Smile

Starp citu, šodien Jawa veikalā ievedu augstāk aprakstītās balvas, gandrīz viss jau būs sagatavots, vajag tikai vairāk bildes no pārējiem lietotājiem!
 
Aigars_R
Mana garāža - darbnīca - svētnīca !!!
01012008.jpg dscn0664.jpg
 
modza
Aigars_R rakstīja:

Mana garāža - darbnīca - svētnīca !!!

Dikti jau nu smalki aprīkota...Smile
 
andiss
Aigars_R rakstīja:

Mana garāža - darbnīca - svētnīca !!!


Ļoti labs pirms un pēc foto, izskatās labāk par dažu labu profesionālo servisu!
 
normis
mana garāža,kur mocīši tiek remontēti,un ČZ,kuru braukšu šogad,motors pie Jawas Guru Kaarļa jau top
14010013.jpg 14010014.jpg 14010015.jpg 14010016.jpg
 
modza
normis rakstīja:

mana garāža,kur mocīši tiek remontēti,un ČZ,kuru braukšu šogad,motors pie Jawas Guru Kaarļa jau top

Par dāmu trūkumu šajā garāžā gan nevar sūdzēties....Grin ....un ugunsdzēšamais aparāts ir noderīga lieta, tam laikam vajadzētu būt jebkurā ''svētnīcā" pa rokai.
 
bargais
Mana garāža, ģimenē saukta Degstera laboratorija
img_0452.jpg img_0453_1.jpg img_0454.jpg img_0457.jpg
 
Iet uz forumu: