Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Mana garāža-darbnīca-svētnīca, kā nu kurš to sauc
edmunds
Andža, Tu savu 250nieciņu mellu krāsosi ?
MC Wild Hogs!
 
Guntis
edmunds rakstīja:

Andža, Tu savu 250nieciņu mellu krāsosi ?


bildē redzu ka DZELTENA,tad jau laikam tādu arī krāsos.
 
aivarsz
Man arīdzan tikko- 2014. gadā, ir radusies sava mototehnikas reanimācijas vieta Rīgā, blakus dzīves vietai, nevis Rīgas apkārtnē, kā līdz šim, kur paskrūvēt savu tehniku. Šobrīd gan nav ar ko palielīties, necenšos veikt telpas kosmētiskus remontus, bet taisu zināmas plauktu un darbagaldu sistēmas, būvēju elektroinstalācijas, un step by step, savietoju savu moto tehniku vienuviet. Mazs ieskats pirmajās pāris dienās. Šobrīd ir tā- nekā, ar pāris bildēm.
20140105_184953.jpg 20140105_184940.jpg 20140105_184915.jpg
 
andiss
aivarsz rakstīja:

Man arīdzan tikko- 2014. gadā, ir radusies sava mototehnikas reanimācijas vieta Rīgā, blakus dzīves vietai, nevis Rīgas apkārtnē, kā līdz šim, kur paskrūvēt savu tehniku. Šobrīd gan nav ar ko palielīties, necenšos veikt telpas kosmētiskus remontus, bet taisu zināmas plauktu un darbagaldu sistēmas, būvēju elektroinstalācijas, un step by step, savietoju savu moto tehniku vienuviet. Mazs ieskats pirmajās pāris dienās. Šobrīd ir tā- nekā, ar pāris bildēm.


Tev jau tur pēc angāra izskatās! Smile
 
palsmanietis
Lasminas vecamamma ir mani piekerusi .......
166.jpg

Labojis palsmanietis uz 13-01-2014 18:17
 
aigars
Nolēmu es arī piedalīties konkursā - dēļ vispārējas jautrības. Pirms Jaunā gada izmēzu lieko drazu. Tagad atkal sāku lēnām piegružot. Nepaies nemaz tik ilgs laiciņš, kad viss būs apaudzis ar derīgām un nederīgām lietiņām. Tā nu man izskatās šovakar...Es vienīgi neesmu drošs, ka man izdosies pievienot tās bildes...Frown
rsz_sam_0270.jpg rsz_sam_0265.jpg

Labojis Kaarlis uz 12-01-2014 12:28
 
Kaarlis
Bija doma ievietot tādu kārtīgu bildi no sērijas before un after, taču izskatās, ka citi darbi ir svarīgāki par darbnīcas iekārtošanas pabeigšanu. Tādēļ tuvojoties konkursiņa beigu datumam pievienoju bildi ar pašreizējo situāciju. Iepriekšējais stāvoklis aplūkojams šīs sadaļas 7. ziņojumā.
199_3112_-_copy.jpg

Labojis aivarsz uz 16-01-2014 00:10
 
aigars
Es savā garažā izmantoju līdzīgu moto pacēlāju kā Kaarlis, tikai štrope man ir sarkana.Smile
 
AldisK
Ir jau arī man garāža, kur notiek visi darbi. Gribētos jau lielāku. Citādi kaut kā jāsatilpina tris moči, pāris velosipēdu un vēl mana mašīnīte. Ar kārtību galīgi nevaru lielīties, Pavasarī zilā jawa, droši vien, kādu pusdienu būs jārok ārā. Paralēli kalifornijai tiek nedaudz safrišināts mammas sarkanās zvaigsnes vellapēds, kurš šogad pēc ilgas ekspluatācijas galigi atteicās braukt. Tā kā no krāsojuma praktiski galīgi nekas nebija palicis, nolēmu arī pārkrāsot. Pārējais, jaunas asis, konusi un gultņi, mazliet uzpulēts hroms. Meklēju priekšējo dubļubleķi apmērā tādu kā bildē pakaļējais..
img_0846.jpg img_0845.jpg img_0804.jpg fotoattls0030.jpg
 
uleens
Un šādi izskatās mana garāža ziemas periodā. Garāža ir tik liela lai iedzītu vai nu moci vai mašīnu, tādēļ moča bildē nav, jo pa ziemu tiek turēts laukos.
Tā kā garāžu īrēju ir arī saimnieces mantas, kkas no drauga mantām un mani visvisādi brīnumi.
Otrajā gadā kad īrēju iebruka bedre gandrīz ar visu mašīnu, jo visi pavasara sniegi tecēja tieši bedrē. Tad pateicoties Eiropas finansējumam tika dabūtas vecās trotuāra plāksnes jaunajai grīdai.Grin
20140112_192130.jpg

-Rolands-
250/559 1966.g
 
http://www.enclatvia.lv
UldisK
Garāža before un after.
sākums bija daudzsološs - tad ātri garāžā iezagās visādas (ne)vajadzīgas lietas
20130802_162257.jpg 20130808_101323.jpg 20140106_155725.jpg
 
palsmanietis
sakums jau vienmer tirs un kartigs,bet pec 2 gadiem viss mainas
113.jpg
 
modza
Te bildītes no mana mocīša patreizējās mītnes. Ziemā šim nākas nedaudz sarūmēties, lai vietu zem jumta dotu arī citiem....Grin
foto3.inbox.lv/...050065.jpg
foto3.inbox.lv/...050064.jpg
 
andiss
Ļoti labi kungi, man patīk tas, ko es redzu, tiem kas vēl nav paspējuši ievietot vēlamo bildi ir laiks līdz šodienas 24:00, pēc tam tad nakts melnumā es arī paziņošu unikālo balvu ieguvējus!
 
aivarsz
Andiss! Strikti notektais nakcmellums ir nokavēts. Būs vien rītagaisma konkursa ģenerālmanagerim. Nav punktuāli, nav nu nemaz Smile. Vēl ir iespējas sasūtīt kūtiņu bildītes forumā, jo ir tāda extra- kā to laika zonu ieregulē savā lietotājā, ar tādu pulksteni šī arī top redzama. Var nodarboties ar pēdējā brīža krāpniecību. Bet, es, kā liecinieks varu teikt, ka pusnakts jau ir garām un viss ir nofiksēts Smile
Labojis aivarsz uz 15-01-2014 00:18
 
andiss
Tā, nu tas brīdis ir pienācis un tiks nosaukti tikai un vienīgi pēc manām subjektīvajām domām interesantāko darbnīcu īpašnieki.
Uzreiz jāsaka, ka nevajag apvainoties un stundām raudāt spilvenā, ja tava bilde netika izvēlēta kā viena no interesantākajām, jo īstenībā man patīk visas darbnīcas! Tas ka konkurss ir noslēdzies nenozīmē, ka šeit nevar turpināt ievietot savu darbnīcu fotogrāfijas, es teikšu vairāk, arī turpmāka bilžu ievietošana ir pat vēlama!

Atgriežamies pie laureātiem:

Lūžņu rallija 2011 oficiālo nazi un Mossad lukturi, ko nefiksē ne metāla detektori, ne ķermeņa skeneri, savā īpašumā iegūst modza par Betlemes cienīgu ainiņu, aplausi un gaviles (vismaz man šobrīd galvā tās skan, tikai dakteriem to nesakiet Smile )

Skandināvijā izstrādātās un testētās radzes jebkuriem apaviem turpmāk valkās neviens cits kā Aigars_R, viņam super nokomplektētajā darbnīcā ir visādas uzpariktes, tagad būs arī apavu radzes Smile

Kosmosa kuģu dziednieciskā metāla breloks turpmāk izmantos UldisK kungi stājieties rindā uz brīnumaino dziedniecības seansu, jo viņam vienam tik daudz veselības nebūs kur likt Smile

Pavisam neplānoti esmu nolēmis piešķirt arī vienu specbalvu ļoti īpašā kategorijā, un tā ir "Visvairāk sieviešu pie vienas sienas", to saņem neviens cits kā normis, uz kura garāžu droši vien nāk apkārtējie kaimiņi, lai labi pavadīt laiku neko pat neskrūvējot Smile arī brīžos, kad normis nemaz tur nav Smile Arī normis saņem īpašo daudzfunkcionālo izdzīvošanas komplektu kabatas naža veidolā.


Paldies visiem par dalību un turpiniet ievietot savu darbnīcu bildes!

Balvas varat saņemt Jawa bodē - Rīgā, Ganību dambī 21b jautājiet Raimondu, jo pārējie pārdevēji var nebūt informēti par jūsu balvām!
 
andiss
aivarsz rakstīja:

Andiss! Strikti notektais nakcmellums ir nokavēts. Būs vien rītagaisma konkursa ģenerālmanagerim. Nav punktuāli, nav nu nemaz Smile. Vēl ir iespējas sasūtīt kūtiņu bildītes forumā, jo ir tāda extra- kā to laika zonu ieregulē savā lietotājā, ar tādu pulksteni šī arī top redzama. Var nodarboties ar pēdējā brīža krāpniecību. Bet, es, kā liecinieks varu teikt, ka pusnakts jau ir garām un viss ir nofiksēts Smile


aivarsz kā redzi viss notiek, un tieši pašā melnākajā nakts melnumā Smile
 
UldisK
Paldies!
Patīkams pārsteigums rīta agrumā... vēl viena bilde. Nofiksēta diena kad garāžai parādijās durvju aila. 23.04.2013
cymera_20140115_062415.jpg
 
Aigars_R
Paldies! Smile
 
modza
Paldies! Jūtos pat nedaudz samulsis....Grin "Pa lielam", piedalījos konkursā vairāk piedalīšanas pēc, ne cerot uz balvām....Smile
Bet šī tēma nudien varētu vēl turpināties. Ja uz doto brīdi šeit ir raģistrējušies 274 lietotāji, un pieņemot, ka katram ir vismaz viens mocītis kurš tiek kaut kur skruvēts, tad potenciāli vēl var sagaidīt kaudzi ar bildēm. Protams ar nosacījumu, ka beigs slinkot un kautrēties.
 
Iet uz forumu: