Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
Jawa 634.7 1983.gada
cyprus1
Guntis rakstīja:

Aldi tu kaut ko jauc,90 ar 80.
1985 638.5 MELNAIS, 1986 638.5 MELNAIS -par to es varu galvot.

Aizdomas,ka vēl līdz vismaz 1988 MELNIE,


1986 gadā brālis Jelgavā nopirka jaunu Čezetu,numurs jau bija baltais,zinu precīzi jo to moci no viņa pēc tam atpirku.
 
KarlisV
Ar melnajiem numuriem jawai skati izgāju 1992. gadā. Žigulim melnos numurus pret LV nomainīju 1995. gadā.
 
Guntis
nu re kaut kāda filma veidojas. bet mellos obligāti bija jāmaina TIKAI pret LV
nummuriem.Tēvs tā ar savu VAZ 2101 brauca ,neko nemainot (izejot TA protams).
 
Dezinfektors
manai (pirmoreiz reģistrēta 1987.) bija baltie numuri ar krievu burtiem. Pagājšgad, reģistrējot csdd tos paņēma savā apgādībā Smile
 
otomars
uzlikta vape un pirmie km Smile aizdomas apstiprinaajaas ka vajag citus virzuljus un slipet,bet virzulji pagaidam navSad
content31-foto.inbox.lv/albums/o/otomars2/jawa/20140518-213046.sized.jpg
 
otomars
Ikskile nopirku jawas spoguljus,melnos,buus labaaki neka haarlja Grin
content31-foto.inbox.lv/albums/o/otomars2/jawa/20140601-124235.sized.jpg
 
Guntis
Jaunie apaļie no veikala būtu labāki,jo sfēriski.
Pacik paķēri ? Vispār man šie spoguļi 634 un 638 modeļiem patīk
viss viss labāk.
 
otomars
sfeeriskie nepatiik, 15eur abi
 
otomars
dabuju izsliipeetos cilindrus ar chehu virzuljiem
content31-foto.inbox.lv/albums/o/otomars2/jawa/20140619-200817.sized.jpg
nonjeemu vecos un nepatika klanju ljurkaashanaas un
content31-foto.inbox.lv/albums/o/otomars2/jawa/20140619-200905.sized.jpg
content31-foto.inbox.lv/albums/o/otomars2/jawa/20140619-201114.sized.jpg
content31-foto.inbox.lv/albums/o/otomars2/jawa/A-3-.sized.jpg
taalak jau zinaamaa garaazhaa uz restauraaciju
content31-foto.inbox.lv/albums/o/otomars2/jawa/A-2-.sized.jpg
un nu jau maajaasCool
content31-foto.inbox.lv/albums/o/otomars2/jawa/20140619-201438.sized.jpg
veel jaaiepeerk kulise,dakshinjas ar asiiti
 
Dalgo
Paskaties vai pēc slīpēšanas virzuļi neķeras cilindros, vismaz 5-6 simtdaļas, pretēja gadījumā būs kā man, kā uzdod gāzi, noklemmē Sad viena puse man ilgi sagādāja raizes!!
 
otomars
hvz kaa buus,cik tur ir sliipeeti, bija kaartiibaa
 
Dalgo
Nu tā vienmēr saka, bet mēdz būt arī kļūdiņas, kas izsakās ar pārāk ciešu cilindru, es to problēmu atrisināju apstrādājot virzuli, pēc tam problēmas nav bijušas, arī pie intensīvākas slodzītes Smile es tikai saku pieredzi kā tādu, nekļūdas tikai tas, kas neko nedara.
 
Guntis
ja slīpēti caur jawa.lv tad nebēdā nenieka,viss būs oki.
 
otomars
Dalgo rakstīja:

Nu tā vienmēr saka, bet mēdz būt arī kļūdiņas, kas izsakās ar pārāk ciešu cilindru, es to problēmu atrisināju apstrādājot virzuli, pēc tam problēmas nav bijušas, arī pie intensīvākas slodzītes Smile es tikai saku pieredzi kā tādu, nekļūdas tikai tas, kas neko nedara.

kaapeec virzuli,vareeji cilindru palepeet
sliipeeti gaujas ielaa
 
Dalgo
Kur Tu mājas apstākļos vari kvalitatīvi paslīpēt cilindru? Nekur.. atliek tikai piestrādāt virzuli. Nu kā redzi, mēdz būt brāķīš arī darbam caur jawa.lv
To ka P2 ir ciešāks, var gan redzēt ar aci, gan virzulītis minimāli ķērās cilindrā, ko konstatēju pirms montāžas.
[img]http://content10-foto.inbox.lv/albums/d/danston/Jawa-350-634/IMG-1237.jpg[/img] is not a valid Image.

Rezultātā jau iepriekš pieminētais scenārijs, šis laikam bija viens no retajiem darbiem ar kļūdiņu, citādi jau lietojams pasākums..
 
otomars
tik pat kvalitatiivi cik maajas apstaakljos virzuli piesliipeet,cilindru peec tam gredzeni piesliipees Wink
nomainiit lieku komplektu gredzenu nav tik gruuti
 
Dalgo
Cik viegli padodas slīpēšanai alumīnijs un cik viegli čuguns? Bišķi ir starpība Smile Vainīgais jau ir virzulis, uz kura veidojas smērējumi tieši zem gredzeniem, a kur cilindrā ir vaina? ja neņem vērā faktu, ka tas vienkārši ir par šauru Smile
 
otomars
vienoziimigi ka sliipeetaajs nolaida uudeniSad
man ar klokjeni ari bija problema : virzulja pirksts kjiileejaas adataas,dabuuju vest atpakalj pie Georga un pielasiit shaalji adataam.klanji naak no Silinja
sliipeesana veic cilveeks ,nevis robots, no taa izrietoshaam sekaam.......
 
otomars
nu jau saakas bezteema......
 
otomars
kaadu gadu nebija te rakstiitsSmileshogad pabeidzu salikt dzineeju ,izgaaju skati un saaku piebraukaatWinkaptuveni 700km jau noripinaaju,bez paarsteigumiem. Shodien izbraucu garaaku gabalu 346km
content32-foto.inbox.lv/albums/o/otomars2/jawa/DSC-0108.sized.jpg
elljas labirints prieksheejaa dakshaa laikam notruuka
[img]http://content32-foto.inbox.lv/albums/o/otomars2/jawa/DSC-0110.sized.jpg[/img] is not a valid Image.
Vai vinjus jaunus var nopirkt Frown
Labojis otomars uz 29-12-2015 23:26
 
Iet uz forumu: