Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 692
Jaunākais lietotājs: Endzuks20
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
634
Laacis_ar07
Pērku 634 lielo lukturi, spidometru(1973-1975g.)maz cerīgs gadījums!
Labojis Laacis_ar07 uz 12-01-2016 11:42
 
Laacis_ar07
Negaidīti atsaucīgi cilvēki,jau zinu kur lukturis ir,,tikai vēl cenu domājam!
 
Laacis_ar07
Laacis_ar07 rakstīja:

Negaidīti atsaucīgi cilvēki,jau zinu kur lukturis ir,,tikai vēl cenu domājam!

pat ir jau 2,viens ar spidometru,,otrs ar aizdedzes atslēgu
 
otomars
nu re, Wink
 
konuss
Nopirkšu sānu vākus 634 Tos ar iespiestajām strīpām un caurumiem priekš 350,nesamīcītus.T,22053832
 
konuss
Paldies par atsaucību,viss sadabūts.
 
Spiker
Meklēju gaismas slēdzi. Hroma apvalks nav nepieciešams, galvenais ir pats slēdzis!
 
Laacis_ar07
Gaismas slēdzi,hromēto? ar dibām apaļām pogām?ir man kādi 3, gluži uzdāvināt nevaru,,7euro,jo pats kādreiz pirku pa 10lsGrin Ikšķiles tirgū nemaz nebij, šoruden. Varu mainīt pret 634.01 pagrieziena slēdzi!
 
Spiker
Nu par dāvināšanu neiet runa... Būs man vien uz to Jēkabpilir jābrauc! Bet to hromu man nemaz nevajag, tikai pašu plastmasas sledzi! Vecais no vecuma vienkārši pārlūza!
 
kergers
Vajadzīgas 2 gb. pakaļējo amortizatoru augšējās glāzes - plastmasas. Savulaik nāca 634. un, šķiet, pirmajām 638. modeļu Jawām.

Ja gadījumā ir ko piedāvāt, rakstiet uz pastu.
 
Laacis_ar07
Gribu iegādāties 634 aizmugures rokturīti,aiz kura ceļ uz ķepas,ja neliek dugas!
 
Spiker
Steidzami vajag 360 aizmugurējo dakšu! Tiešām nevajag augstākā labuma. Var būt sabeigta, galvenais, lai no abām dakšas kājām varētu izgriezt 5 cm laba un nesaliekta, un nesabojātas formas metāla.

PS

Lāci, ja tev ir šis brīnums un esi ar mieru pārdot, raksti pm... tad šonedēļ braucu uz Jēkabpili pakaļ, pie reizes arī pārējos loriņus paņemšu.
Labojis Spiker uz 14-02-2016 22:05
 
Laacis_ar07
dakša ir,varu atdot 5cmx2,jo nezinu kas tur paliks,bet mož vēl vienai sanāk!Grin man ir aŗi 354spidometrs un bleķi lampas,tikai optikas nav!
 
Spiker
Laacis_ar07 rakstīja:

dakša ir,varu atdot 5cmx2,jo nezinu kas tur paliks,bet mož vēl vienai sanāk!Grin man ir aŗi 354spidometrs un bleķi lampas,tikai optikas nav!


Lasi PM. Ar spidometru lieta atrisinājās, ja jau sķūunings, tad būs spidometrs no 634. Starp citu labi pasē, tik stiprinājumi jātaisa!
 
kergers
Vēljoprojām ļoti vajadzīgas 2 gb. pakaļējo amortizatoru augšējās glāzes - plastmasas. Savulaik nāca 634. un, šķiet, pirmajām 638. modeļu Jawām.

Ja gadījumā ir ko piedāvāt, rakstiet uz pastu. Par cenu vienosimies.
 
Dalgo
Meklēju 634 / 638 lielās dugas, var būt bez augšējiem stiprinājumiem:

pp.vk.me/c630630/v630630688/1681a/00eEiRsjf-4.jpg
 
Vilcins
Jawa veikala tak sitadas tirgojas.
 
kergers
Pērku šādu te regulējamu amortizatoru priekš Jawa 634-8/15. Varbūt kādam mājās kāreiz kāds lieks mētājas un par saprātīgu naudiņu gribētu viņu pārdot? Interesē tieši pats štoks un stiprinājumi ( respektīvi bildē divas apakšējās sadaļas ). Atspere ar glāzēm var arī nebūt.
Ja ir ko piedāvāt, lūdzu, rakstiet uz pastu.

fotki.lv/...-44037735/
 
Laacis_ar07
Man ir kautkas tāds.Laikam jau ir tas pats,tikai bilde sanāca kopā ar iža bremžu trosi,,jo uzkāru uz hēbeļa kad fočēju!
detaas_030.jpg

Labojis Laacis_ar07 uz 11-03-2016 16:20
 
otomars
peerku spidometru ar darbojoshos odometru tel nr 29102750
 
Iet uz forumu: