Pieslēgties
Lietotāja vārds

Parole



Neesi lietotājs?
Spied šeit lai piereģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Lietotāji šobrīd
Viesi šobrīd: 1

Lietotāji šobrīd: 0

Lietotāju skaits: 693
Jaunākais lietotājs: kristaps998
Apskatīt tēmu
 Drukāt tēmu
634
cyprus1
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/moto-transport/spare-parts/parts-from-one-motorcycle/lgpdk.html
Šajā sludinājumā izskatās diezgan labas.
 
gacha2
Pērku Jawas priekšējo amortizatoru apakšējās glāzes labā stāvoklī. Ja ir ļoti labā stāvoklī, der arī bez stiprinājumiem dubļu bleķim(no jaunāka modeļa). Īpaši vajadzīga glāze, kurai ir caurejošā skrūve riteņa ass savilkšanai(augšējā).

[img]http://content3-foto.inbox.lv/albums/g/gacho7/Jawa/2015-01-29-3533.sized.jpg[/img] is not a valid Image.
Labojis gacha2 uz 10-02-2015 22:17
 
Kripsis
Vēlētos nopirkt Jawa 634, priekšējo dakšas štoku!
PM vai 25464071
 
Aigars_R
gacha2 rakstīja:

Pērku Jawas priekšējo amortizatoru apakšējās glāzes labā stāvoklī. Ja ir ļoti labā stāvoklī, der arī bez stiprinājumiem dubļu bleķim(no jaunāka modeļa). Īpaši vajadzīga glāze, kurai ir caurejošā skrūve riteņa ass savilkšanai(augšējā).

[img]http://content3-foto.inbox.lv/albums/g/gacho7/Jawa/2015-01-29-3533.sized.jpg[/img] is not a valid Image.


Paskaties šī sludinājuma pedējā pievienotajā bildē. Tur ir 360 modeļa priekš. dakša ar vizuāli labiem galiem. Domaju ir vērts painteresēties.
www.ss.lv/...fhfkb.html
 
gacha2
Paldies, sazvanījos, nopirkta viena glāze.

P.S. tam cilvēkam ir ļoooooti daudz rezerves daļu, domāju,ka daudz ko no viņa var dabūt. Es saglabāju viņa telefona numuru, teicu,ka zvanīšu, ja kaut ko vēl vajadzēs.
 
valdis 1
Ir vajadzīgs hromētais signāls no jawa 634. ja kādam ir dodat ziņu!
 
gacha2
kādam varbūt ir 634 Jawas bākas gumija, kas liekas uz rāmja zem bākas?
Savējo esmu kaut kur iegrūdis..nevaru atrast.
 
Guntis
Kaut kur métájas.
 
UgunsX
Nesanāk pievienot jaunu tēmu, tapēc rakstu tepat.
Nopirkšu 634 / 638 izpūtējus. Skaidrs, ka bez raksturīgās buktes zem kurbuļa atrast nav reāli, bet nu vēlams lai vismaz visādi citādi nav pārāk briesmīgi.
ugunsx@inbox.lv
 
Guntis
tirgo retu mantu,varbút kádam vajag:

www.ss.lv/...kiljl.html
Labojis AldisK uz 12-04-2015 17:03
 
Laacis_ar07
Gunti man vajag,,bet braukt speciāli pakaļ..sanāk dārgi!Angry
 
Guntis
es atradu iekš ss.lv ,es NEtirgoju.

P.S. es pat nezinu kur tas ir. Kad man vajadzēja -grabažnieku-(634),braucu tam pakaļ gandrīz līdz Cesvainei,ja VAJAG braucu-un neraudu.
Labojis Guntis uz 13-04-2015 11:33
 
Laacis_ar07
Guntis rakstīja:

es atradu iekš ss.lv ,es NEtirgoju.

P.S. es pat nezinu kur tas ir. Kad man vajadzēja -grabažnieku-(634),braucu tam pakaļ gandrīz līdz Cesvainei,ja VAJAG braucu-un neraudu.
Gunti,,neticu!ganjau raudāji,,un brauci!Grin
 
Erlands
Viņš atrodas Siguldā.

Tad nu gan...tālu. 30min brauciens ar kruīzu gandrīz atļautā ātrumā.
Labojis Guntis uz 13-04-2015 17:14
 
Erlands
Paldies Guntim! Bagažnieks pārdots!
 
kergers
Jawa 634-8-15
Pērku stiprinājumu, caur kuru iet priekšējo bremžu trosīte. Līdzīgas uzbūves kā bildē tikai oriģinālu ( zinātāji cerams sapratīs ), kā arī tādu kā attēlā redzamais atstarotājs - oranžs, bet vēlams ar baltu malu. Rakstiet PM vai divi935322seši
www.retromoto.lv/...-image.jpg
Ceru, ka Jawas īpašnieks neņems ļaunā, jo bilde uzņemta šodien Moto sezonas atklāšanā krastmalā! Lai labi ripo!
 
valdis 1
Troses turētājam jābūt dubļbleķa stīpai iekšpusē.
 
Erix
Mani arī interesē distanceris, kas atbīda trosi no dubļu bleķa stīpas. Bet ne tik primitīvs kā bildē redzamais.
 
valdis 1
Bildē ir Jawa 634 oriģinālais.
 
Spiker
Pērku 634 gaisa filtra kasti. Tel. 27164504 vai uz PM.
 
Iet uz forumu: